Nejlepší kuchyně čtenářů oBydleni.cz - 3.část! - Kuchyně diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Jysk.

Nejlepší kuchyně čtenářů oBydleni.cz - 3.část! (Kuchyně)

Toto téma se vztahuje k článku Nejlepší kuchyně čtenářů oBydleni.cz - 3.část!.

moje hodnoceni

12.7.2007 16:04 | autor:  Pavel -

elegantni, decentni, moderni, prakticke umisteni trouby
mikrovlnka (skoda, ze neni v designu trouby, takove existuji), odpadkovy kos (lepsi je ho nekam schovat, pokud jde o tento plastovy typ), rychlovarna konvice (opravdu brutalni barva k teto kuchyni) - vse snadno odstranitelne!
celkove hodnoceni: 2+

Re: moje hodnoceni

12.7.2007 16:11 | autor:   -

Me se to libi, sehnat mikrovlnku ve stejne barve je asi nadlidsky ukol...

Re: moje hodnoceni

19.7.2007 9:46 | autor:  Monika -

děkuji. Mikrovlnku máme asi rok a půl a je plně funkční, tak jsme ji nechtěli vyhazovat a kupovat zbytečně novou, kuchyň je zrekonstruovana teprve od 10/2007, takže jsme nechali, co jsme měli. S tím odpadkovým košem máš pravdu, ale zatím jsou důležitější věci, které je potřeba koupit než se zabívat títmo, ale uvažuji o nerezovém. A co se týče rychlovarky, tak je to svatební dar (17.9.05) a nám se líbí, zas tak strašné to není, je jemě žlutá a dvířka kuchyně jemně béžová. Je bez závad a vykonává to co má. Monika a díky za připomínky

Re: Re: moje hodnoceni

13.10.2007 14:36 | autor:  dáda -

pěkné... ke skříňkám na mikrovlnku se dá dokoupit pouze kryt, resp. falešná dvířka mikrovlnky, myslím, že jsem to viděla u elektroluxu, zakryje se celá police a vypadá to, že je mikrovlnka vestavěná, jen to asi nebude moc praktické při otevírání, musí se otevírat 2x - ten kryt a mikrovlnka, ale zas to moc dobře vypadá

Re:

30.7.2007 9:44 | autor:  Lenďulka -

Mě se linka líbí, je moderní a taková to barva nyní frčí.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu