Znáte okenní pohony? - Okna a dveře diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky baumax.

Znáte okenní pohony? (Okna a dveře)

Okení motory

13.7.2007 8:28 | autor:  fany

Dobrý den.
Dělám takový menčí průzkum informovanosti milovníků domácího pohodlí. Nebudu předstírat že pro mě jsou okenní pohony něco nového,protože já je prodávám.
Ale chci se zeptat vás co si myslíte o otevýrání oken pomocí elektromotorů? Zdali jste o nich vůbec někdz slišely?
A když už mám tady trochu toho prostoru, využiji jej s troškou zarďení ke komerci a zeptám se ještě zdali se vám zdá cena 3300kč za vkusně zpracovaný okenní pohonn přijatelná.

Děkuji za jakoukoliv vaši reakci na mé otázky.

Re: Okení motory

14.7.2007 11:51 | autor:  Pete -

Možná by stálo za to říct, k čemu to slouží - to je otevírání na dálkové ovládání?

A mimochodem - vaše čeština je úchvatná : menčí, otevýrání, slišely, ...

Re: Re: Okení motory

23.7.2007 11:15 | autor:  fany

Za chybi se omlouvám, né nadarmo jsem byl s češtiny hodnocen vždy za dostatečně.
Děkuji vám za názor a přeji hezký den.

23.7.2007 11:20 | autor:  fany

Ano, jedná se o otevírání na dalkové ovládání. Jednoduchá montáž kterou zvládne každý schopnější obyvatel planety. Využívá se tam kde to nejde manuálně, a nebo kde bolí nožičky. Důvodú proč si pořizovat nebo nepořizovat okenní pohony je celá řada.

Re: Okení motory

16.7.2007 17:45 | autor:  Lucka -

Okna na dalkove ovladani? Tak to museli vymyslet soudruzi v USA

23.7.2007 11:22 | autor:  fany

Soudruzi v USA to vlastně nebyli. Vynálezce běhá někde u nás v Evropě.

Jinak tyto výrobky pochází z Itálie

děkuji za názor.

Re:

23.7.2007 15:13 | autor:  Hanča -

Bolet nožičky z otevírání oken? Tak to už je moc

Re:

26.7.2007 12:09 | autor:  fany

V současné době připravuji podklady pro MPSV, rad bych vybojoval státní přispěvky na okenní pohony pro invalidy.

Co si o tom myslíte?

Pokud by vás někoho napadl nějaký další způsob využití motorů, budu rád když mi ho zde zveřejníte.

Děkuji.

Re: Re:

26.7.2007 12:27 | autor:  Mitch -

Okenní pohony? Co to je? I když je pravda že u invalidů nebo starých lidí to dává smysl Ale u normálních lidí bych ne, to bych si za ty peníze radši zašel na několik večeří

Re: Re: Re:

26.7.2007 12:35 | autor:  fany

Díky za příspěvek.
Uvažoval jsem nabýdnout je i domovům důchodců.

Re:

26.7.2007 14:48 | autor:  fany -

Několik foto pro ty co nevědí co jsou okení pohonny.

Stále ještě čekám na Vaše názory a odpověď na otázku jestli znáte nebo jste o nich slyšely.

26.7.2007 15:13 | autor:   -

proboha to je čeština NABÝDNOUT

29.7.2007 18:43 | autor:  M. -

Docela bych je doporučil nabídnout, ale musíte si být vědom toho, že s nějakou obr velkou cenou asi moc neuspějete. Ale je zase na místě si uvědomit to, že ta kvantita těch domovů je obrovská a prorazit tam jako výhradní dodavatel by pro Vás bylo velkou výhrou. Nehledě na to, že populace obecně stárne, a důchodců bude čím dál více.

P. S. - Pokud se rozhodnete na to ministerstvo psát, tak si nejdříve napište ten dopis ve Wordu. Tak přejdete chybám, a dosáhnete tím celkově většího dojmu, než jaký by jste ukázal s chybami.

Re: Re: Re:

12.2.2008 18:44 | autor:  pedro

Neslysel, vlastne me sameho napadlo, ze by se to nekde hodilo. Nad schodistem budemem mit stresni okno samozr. spatne pristupne, ale davat tam takovou zrudnost jako je na tom ješdnom obrazku, radsi tam natahnu drevenou tyc a budu to otvirat rucne.
Nevim, nevim zda si budou moct stari lide dovolit takovy komfort s novou danovou reformou, otvirat okna na dalkove ovladani
Ahoj

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu