Nejlepší kuchyně čtenářů oBydleni.cz - 5.část! - Kuchyně diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Jysk.

Nejlepší kuchyně čtenářů oBydleni.cz - 5.část! (Kuchyně)

Toto téma se vztahuje k článku Nejlepší kuchyně čtenářů oBydleni.cz - 5.část!.

moje hodnoceni

19.7.2007 10:47 | autor:  Pavel -

Začalo mě to bavit:

vzdušné, prostorné, moderní, rohový dřez (taky mám, je to velká úspora místa), stejně jako posledně - prakticky umístěná trouba

taky by to chtělo vestavěnou mikrovlnku nad troubu. Jinak nic - osobně preferuji světlejší barvy, ale to je věc vkusu. Navíc ta kuchyň je prostorná, takže si tmavší barvu může dovolit.

Celkově: 1-

Re:

19.7.2007 11:09 | autor:  Helča -

Myslím, že tohle je zatím nejhezčí kuchyně. Taky mám rádá světlejší barvy, ale tady mi to sedí a celé to drží tak nějak pohromadě, opravdu elegantní

Re:

19.7.2007 16:09 | autor:  michal -

To nemyslíte vážně... Ta barová tyč se skleničkami, to už je dávno přežité a ty otevřené poličky okolo okna - jen na usazování mastnosty a prachu, zvlášť když se bude oknem větrat. Použité výplně dvířek už jsou také out a celkově barevné ladění odpovídá 90. létům... Pokud je to kuchyně pro uživatele staršího věku, budiž... Mladým se tohle snad líbit nemůže

Re:

20.7.2007 20:26 | autor:  Vladislav -

Když jsou peníze, není problém udělat pěknou kuchyni.

Re:

30.7.2007 9:42 | autor:  Monika -

Mám tu také foto kuchyně, Tato se mi líbí ze všchn nejvíce. je prostorná,hezké řešení barvy a skříněk.

Re:

26.6.2008 16:07 | autor:  Alena -

Tato kuchyně se mi ze všech, co jsem viděla zde na těchto stránkách, líbila nejvíce. Masiv - kvalita - elegance. To lze těžko označit za "přežité" Barová tyč mě také neruší. Pokud by tam nebyla, také by mi to nevadilo. Pro "modernisty" to jistě není, ale nijak to nesouvisí s věkem. Spíš se vkusem. A ten máme každý jiný.

Re:

26.6.2008 16:12 | autor:  Alena -

Ještě doplním jendu maličkost, kt. jsem si dříve nevšimla. Mikrovlnku bych také volila vestavěnou. Ale to je maličkost.

Dřevo - masiv naštěstí nepodléhá módním trendům, co se barevnosti týká. Takže nějak nechápu výraz "barevné ladění 90.let"

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu