Nejlepší kuchyně čtenářů oBydleni.cz - 10. díl! - Kuchyně diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Jysk.

Nejlepší kuchyně čtenářů oBydleni.cz - 10. díl! (Kuchyně)

Toto téma se vztahuje k článku Nejlepší kuchyně čtenářů oBydleni.cz - 10. díl!.

no konecne

13.8.2007 11:15 | autor:  Pavel -

Konecne moderni kuchyne! Moc hezka :-) Jenom zasuvky by taky mohly byt stribrne. Jinak bez vytek

Re:

21.8.2007 21:25 | autor:  Paul -

Pekna kuchyne,neco podobnyho planuji i ja,dokonce umisteni uplne jako u nas,jenom ta pracovni deska,ja bych volil drevo nebo imitaci dreva,jinak to vypada na skrinky s otviranim nahoru,to nema chybu!

Re:

26.6.2008 15:57 | autor:  Alena -

Jistě je moderní, odlišná a zajímavá.
Já bych s ní ovšem měla problém. Jsem klasik.

Re:

13.10.2008 22:21 | autor:  Madluša - 85.13.87.xxx

To co tady ukazujete je pěkná hrůza,nevím kdo může v dnešní době mít takovýto ,,nevkus"

Re: Re:

17.10.2008 22:35 | autor:  aja - 85.132.142.xxx

Sto lidí sto názorů, jak se říká, ale na můj vkus od pohledu moooc studená. Sité tony jsou sice moderní, ale všechno se časem ohledí, jsem zvědavá, jestli se vám bude tak moc líbit za 5 let. Hm pardon, třeba jste z těch kteří si za 5 let pořídí zase "moderní" a novou kuchyň - co takhle něco nadčasového ale přesto moderního a navíc luxusního. To byste panečku koukal jakou mám vybranou kuchyň. Ta vaše je prostě dost tuctová a šikovný stolář ji udělá i poslepu. Není na ní nic originálního.

osobité

17.10.2008 13:53 | autor:  Jitule

no já si nemyslím, že je to nevkusné, je to zkrátka svébytné, co na tom? zjemnila bych ještě tu sytou modrou nějakou výmalbou (co třeba meruňková? nebo krémová?) a vyřešila dobré nasvícení, jen ať vynikne! Dokážu si představit kontext dalšího zařízení interiéru, ve kterém vypadá úžasně..
|Až bude úplně hotová, tak by to chtělo revizní foto!
Přikládám obrázek taky modré kuchyně zjemněné trochou dřevodekoru - ten bych sem nedávala, ale tu barvu bych použila a vzhledem k tmavému materiálu a prostoru bez přístupu světla ještě jednou: Dobře nasvítit! (např reflektůrky, nebo naklápěcí bodovky na strop a nasměrovat na linku)

Re: osobité

17.10.2008 22:39 | autor:  aja - 85.132.142.xxx

Tak to už je jiný kafe to s tou tmavě modrou nemá nic společného možná to že je moderní. Myslím, že se vám povedla. Ono i imitace dřeva udělá své.

Re: Re: osobité

18.10.2008 19:01 | autor:  Jita - 88.101.78.xxx

No já si myslím, že když se použije v jkemnějším odstínu ta barva co je na podlaze, tak se to zjemní. ve vynechaném místě naproti vchodu do kuchyně bude zřejmě nerez lednice, já bych tu barvu použila na stěnu, která je mimo výklenek s kuchyní - ta velvo a pak možná pokračovala nad linkou. Tím by se to zjemnilo. protější zeď bych možná provázala nějakým proužkem, ale rozhodně ne plošnou barvou, aby se nezvýraznila "nudlovitost :-)" prostoru. ale mě se kuchyně líbí, kdyby se to vyfotilo lepším foťákem, nasvítilo a pod, tak budou určitě jiné reakce, a hlavně, kdyby byla dokončená...

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu