Pečení domácího chleba je snadné - Elektronika diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Electro World.

Pečení domácího chleba je snadné (Elektronika)

Toto téma se vztahuje k článku Pečení domácího chleba je snadné.

bez názvu

21.8.2007 8:55 | autor:   -

ten chleba je fakt moc dobrej, ale musí se s tím člověk naučit

Re:

21.8.2007 11:14 | autor:  Peťka -

Není to tak težké, je to stejné jako by jsi se učil ovládat video

Re:

21.8.2007 11:37 | autor:   -

mame doma sice jinou troubu nez tu na obrazu, ale vsem doporucuju - hlavne jestli bydlite nekde na vesnici, tak si chlepa upecete kdykoli a hlavne jaky chcete!

Re: Re:

22.8.2007 16:51 | autor:  Majk -

no na vesnici nebydlim, a presto si chleba doma peceme Je to sice drazsi nez si ho koupit v kramu, ale uzasne chutna a navic se da nastavit treba na rano 7h a neni nad to mit chleba cerstvej k snidani

Re: Re: Re:

22.8.2007 17:34 | autor:  Jirina Šaffkova

Mily Majku, musim ti dat za pravdu, mam koupenou pekarnu a peceme na ni stale. Jen celozrny chleba, jehoz ingredience lze koupit v obchode je opravdu drahy, ale vynikajici. Pokud chces upect chleba z normalni mouky, neni tak drahy, protoze treba v Kauflandu se obcas da sehnat kilo mouky za cca 6Kc, takze kdyz pouzijes obycejne kvasnice a ne doporucovane susene, vyjde ti chleba jeste levneji, nez kupovany, kvalitou je samozrejme daleko a nesrovnatelne lepsi.

Re: Re: Re: Re:

5.9.2007 9:55 | autor:  alibaba47 -

Dlouho jsem váhala s koupí, ale teď si pekárnu nemohu vynachválit. Jede téměř každý den. Už si to bez ní nedovedu představit. Je pravdou, že ne vše se mi povede, ale praxí je to čím dál tím lepší! Dobré jsou recepty na Vaření, zejména od Jany Konvalinkové. Už jsem vytvořila chléb, bábovku, těsto na housky - po vyndání upletla, zadělala těsto na nudle, džem, no paráda. Hezké pečení!

Test domácích pekáren

3.3.2008 9:23 | autor:  Maruška -

Zrovna teď jsem našla na serveru www.kuchyne.cz hezký test na domácí pekárny...je tam srovnání Ety a Panasonicu

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu