Kuchyně na míru z Polska - Diskuzní fórum

Kuchyně na míru z Polska (Tipy a rady)

12>

Jak jsem pohořel u Polského Meble DOMUS

28.8.2007 22:50 | autor:  milovník luxusu

Před nedávnem jsem se spolu s manželkou rozhodli, že si necháme přes Meble - Domus, (který je v Polských Glubczycích) vyrobit kuchyňskou linku na míru. po více jak hodinovém výběru, kdy manželka dolaďovala barvu, a různé doplňky slíbeno, že linka bude do týdne. neuplynuly ani 3 dny, kdy se nám prodavačka ozvala, že je linka hotová a že nám ji za poplatek mohou dovézt domů. Divné tušení nám říkalo, že si ji raději přebereme osobně přímo v Polsku na prodejně. Jaké bylo naše rozčarování při následné kontrole výrobku, který se spíše podobal výrobku stolářského učně druhého ročníku a to bych i toho učně urazil, protože takovou fušeřinu jsme již dlouho neviděli. Kromě toho nás dorazil i argument prodavačky, která řekla, že ty neopravitelné vady si máme spravit doma doslova zalepit. Rozladěni jsme vzali zálohu zpět. S poučením, že určitě už ne Meble DOMUS - Glubczyce . Co vy ostatní jaké máte zkušenosti ????

Re: Jak jsem pohořel u Polského Meble DOMUS

29.8.2007 11:19 | autor:  Pete -

No nevím, já bych si nikdy kuchyňskou linku na míru nenechával dělat od někoho, kdo si ji sám nezaměří a nenainstaluje... Jinak můj kamarád si nakoupil a dovezl hotový nábytek v Polsku a je velmi spokojen - kvalita dle očekávání a ceny výrazně nižší...

Re: Re: Jak jsem pohořel u Polského Meble DOMUS

18.1.2011 18:13 | autor:  bestdealnow

Tento web používám již několik let a jsem s ním nadmíru spokojen za celou dobu jsem nenašel firmu která by byla nějak nekompetentní. Opravdu skvěle profiltrovaný seznam stavebních firem. Proto se chci s vámi podělit o tento skvělý web.

www.STAVBOMAT.cz

31.8.2007 9:50 | autor:  Anna -

Polsky nabytek je vcelku fuserksy vsechen a tomu odpovida i cena.My jsme se si privezli rozkladaci gauc, ale brzy se prosedel. Takze bych si uz tam nic podobneho nekoupila.

15.9.2015 7:21 | autor:   - 89.177.20.xxx

Šetřit na špatném mistě se neviplácí!!!!! Kdy si to uvědomíte?

po

15.9.2015 7:23 | autor:   - 89.177.20.xxx

Šetřit na špatném mistě se neviplácí!!!!! Kdy si to uvědomíte?

1.8.2010 9:30 | autor:  Li - 217.197.150.xxx

Tak to já mám podobnou zkušenost s několika českými výrobci. Po nělkolika týdnech obcházení místní i dalších dostupných firem jsem bylo utvrzena v tom, že snad na Moravě ani žádný slušný stolář neexistuje. Takovou fušeřinu bychom si sami nevyrobili ani přesto, že nikdo z naší rodiny není stolář. Po návštěvě Polska musím konstatovat, že nákup se naopak povedl a jsem více než rok max. spokojena. A to už vůbec nemluvím o ceně.

Re: Re: Jak jsem pohořel u Polského Meble DOMUS

9.12.2012 23:37 | autor:   - 94.113.33.xxx

S manželkou jsme si koupily kuchyň bleck meble v Bialské Biale. Problem nastal až při montaži, kdy dily neseděly a hrany byly odlepené. Musel jsem to pracně zpravovat a dodělavat. No Polsky nabytek už nechci ani vidět.

Re:

5.10.2007 9:44 | autor:  jabam -

To je již v dnešní době známé všem že u naších Polských sousedů a osadníků v naší zemi přebývajících platí pravidlo nahoře huj dole fuj.

Re: Re:

7.1.2010 22:34 | autor:   - 89.248.248.xxx

proto mate jezdit dal az za warsavu jezdime a mame nabytek do cele hospody i do penzionua super kuchyne na miru super fakt super spolehlivost kvalita vsechno jo umeni vybrat a ne jet do prvni vyrobny

informace

27.7.2012 12:34 | autor:  xboxcamel - 85.207.57.xxx

Prosím o informaci kam pro nábytek jezdíte. mitas@chovservis.cz

Re: Re: Re:

12.1.2010 15:16 | autor:  llll - 194.156.48.xxx

a od kohoj ste ji koupili? znáte název té firmy???

7.1.2010 22:34 | autor:   - 89.248.248.xxx

proto mate jezdit dal az za warsavu jezdime a mame nabytek do cele hospody i do penzionua super kuchyne na miru super fakt super spolehlivost kvalita vsechno jo umeni vybrat a ne jet do prvni vyrobny

8.1.2010 9:27 | autor:   - 85.92.55.xxx

trochu to tam znám a co teď napíšu je svatá pravda a nemyslím to vůbec ve zlém(jsou to holá fakta):ze zemědělců(s úctou k tomuto povolání a myslím,že i dobrých) stolaře neudělají ani dovezené stroje z Německa nebo Itálie.Nemají k řemeslu prostě "bratia polski" žádný vztah.To co je pro ně dobré je pro našince totální humus.

Re: polský nábytek

14.10.2011 11:35 | autor:  Josef - 213.175.50.xxx

Moje zkušenost s polským nábytkem a nejen jím je následující. Na rozdíl od Čechů , nejsou Poláci tak lenošní. Naopak jsou ještě činorodější jak Moraváci a nebo Slováci. Velká část nábytku, která se v Česku, na Moravě a ve Slezsku pordává je vyrobena právě v Polsku. Jen to prodejci moc neprezentují. Na rozdíl od Německých výrobců ti Polští reagují na reklamace i neoprávněné. Němci na žádné. Mohu dokázat . rcm@wbs.cz

Re: Kuchyň v polsku

5.5.2012 11:18 | autor:   - 188.175.179.xxx

Pod dobrou cenou a pěkným vzhledem se vždy skrývá jedno ale a to hlavně v použitém materiálu a kování. Jejich dřevotřiska je jak papundekl olepený tapetou. Panty a úchyty praskají. Dokonce jsem se setkal s pojezdy z Činy a laminem z Ukrajiny atd.. Zlatí Český stolaři.

Re:

19.6.2012 11:40 | autor:   - 88.102.83.xxx

Moje zkušenost je bohužel také negativní. Po doporučeních pár známých, kteří mají kuchyň z Polska, jsme se rozhodli, že to taky risknem a třeba budeme mít i my štěstí a vše bude v pohodě. Nebylo a není. Když jsme si zařizovali byt, neměli jsme na rozhazování a Polsko se jevilo jako dobré řešení. Vyrazili jsme do Bogatynie a dlouho vybírali, aby dvířka byla dost silná, aby panty brzy "neodešly" apod. Vybrali jsme, zaplatili, a do 5 týdnů linka bude. Linka opravdu byla, přivezli, namontovali, ale "někdo" to špatně změřil a nevystačila jim páska lemující spodní sokl. Budiž, řekla jsem si. Dušovali se, že pásku pošlou poštou spolu s papírama, které "zapomněli", stačí dolepit.. Já natěšená, konečně mám krásnou kuchyň, očička zaslepená leskem novoty, chápete..
A teď? Pásku ani papíry nikdy neposlali, k dostižení nebyli a po měsíci jsme to už přestali zkoušet. Po asi půl roce začala bobtnat "dýha" a po roce byly ve všech spojích "oloupané" konce. Ona to totiž není dýha (jako byla původně v obchodě vystavená), ale přelakovaná tapeta. Vesele se nám odlupují na všech dvířkách dál a paradoxně to nezačalo u trouby, kde by to člověk tím horkem čekal, ale u špajzu na druhé straně kuchyně. Pokud panty na vyklápěcích horních skříňkách cca 3 týdně nedotáhnu, spadly by mi na hlavu. Takže za mě kuchyň z Polska už nikdy. A pro upřesnění - linku máme 4 roky a už šetříme na výměnu všech dvířek, protože při pohledu na ten oprýskaný hnus mě chytá vztek.. Snad budem mít víc štěstí.

13.2.2014 9:13 | autor:   - 193.107.255.xxx

jo bobtnání, je nutno udržovat v bytě vlhkost správná má být 53%, ale pokud sušíte doma věci a vlhkost 80% vaříte a nevětráte tak to vám udělá každá linka, osdtraňte v první řadě vysokou vlhkost v bytě, máte platsová okna, nefunguje mikroventilace atp.. ne nadarmo naši dědové dělali okna dřevěnná a vlkho nebylo, prádlo sušili na půdě a na v bytě a když vařilil tak větrali, neprali a neměli puštěnou myčku každý den a tak vlhko napách hodně neplechy.

9.2.2016 6:54 | autor:   - 193.165.236.xxx

To je pravda.Kdo to kdy viděl, vařit v kuchyni. Nebo nedej Bože umývat nádobí.

Re:

30.9.2013 5:30 | autor:  locksmith - 78.45.136.xxx

www.zamecnik24.cz , profesionální nonstop zámečnická služba která je pro Vás připravena odstranit jakýkoliv problém týkající se dveří, zámků a podobně.Výjezdy po Praze a středočeském kraji ihned!!

12>

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu