Fotografie čtenářů - stylové bydlení! - Obklady a dlažba diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky baumax.

Fotografie čtenářů - stylové bydlení! (Obklady a dlažba)

Toto téma se vztahuje k článku Fotografie čtenářů - stylové bydlení!.

12>

úžasné

25.9.2007 3:15 | autor:  ajolke -

hlavně ty záclončičky! A z těch barev na WC by se jeden po...

Re:

29.9.2007 10:47 | autor:  kristyyy -

jeeee barak moji tety mno strejdy........hej ten barak je fakt upe nejlepsi a naaaadhernej!!!!!!tak poslete vsem odkaz at to vyhraje soutez vo nejctenejsi clanek!

bez názvu

30.9.2007 14:27 | autor:  michi -

tak takovoudle nevkusnost jsem uz dlouho nevidela.... to je fakt ulet, prasárna...

Re:

3.10.2007 21:49 | autor:  Leda -

Ach jo, je to studené a neútulné.

Re:

4.10.2007 15:07 | autor:   -

Je to nevkusné a neútulné, jak u komediantů...ty barvy-hrůza!!!

Re:

5.10.2007 10:45 | autor:  spicy

Tak to je můj sen... moc se mi to líbí...

Re: Re:

6.10.2007 21:27 | autor:  Melissa -

opravdu hrůůůůza.......proboha, to je snad zlý sen.....může v tom někdo opravdu žít......a zůstat psychicky v pořádku????

Re:

18.10.2007 20:16 | autor:   -

než jsem to vyděl bylo blbě, teď jsem se musel jít vyzvracet, jestli je todle stylový - moderní - bydlení tak já končim se stavařinou. Pavel

Re:

19.10.2007 12:10 | autor:  mulisi

..jediné, co by šlo, je obyvák, ale i tam jsou ty nevkusné záclonky.. Jinak všude smícháno páté přes deváté, jasně nevytříděný vkus. Záchod děs běs a koupelna taky nic moc. Nelíbí.....

Re:

23.10.2007 16:50 | autor:  Véna -

No ty záclonky, souhlasím, jsou hrozný... ale jinak se mi to líbí, někde trochu moc výrazný ale jinak super. Koukám že je nejspíš moderní kritizovat všechno a vždycky, ale ja se nencham strhnout a nepřidám se

bez názvu

26.10.2007 14:35 | autor:  ejbi -

Mno ... majitelům se to zřejmě líbí, co člověk to jiný vkus.
Já bych v tom taky bydlet nechtěla, a co se mi nevíc nelíbí, jsou ty koupelny. Ta horní tmavěmodro-žluto-bílá je přímo děsivá, ta druhá je sice v pastelových barvách, ale je jich příliš. A čeho je příliš, toho je moc

Re: Názor

28.3.2008 12:33 | autor:  Dag -

Pravdivé a osvědčené je rčení- v jednoduchosti je elegance. Co jedinec to jiný názor, jiný vkus. Mám ráda právě tu jednoduchost, mě takto zařízený dům neoslovil.

Re: Názor

12.4.2008 20:27 | autor:   -

Takový by to mohl být krásný baráček!!! A takhle to dokážou lidi zkazit! Souhlasím s názory přede mnou. Příliš mnoho barev, na oči agresivní, přeplácané. Až oči přecházejí. Jako u kolotoče. Je to jen můj názor, pokud se to těm, co tam bydlí líbí a jsou šťastni, tak budiš.

Re: Re: Názor

2.6.2008 16:24 | autor:  xantypa -

Naprostý souhlas. Zvolené barevné kombinace rozhodně nevyvolávají v duši pohodu a klid.

Re:

8.5.2008 23:14 | autor:  Sosak

Koupelupelna pěkná ale ty montážní dvířka na vaně .... Masakra !!! Co tak magnetky ??

Re:

17.5.2008 22:43 | autor:  I -

Na mě je to přeplácané až, až. Kde je teplo domova? Já vidím jenom okázalý chlad.

Re:

12.6.2008 12:10 | autor:  monita

dobrý den, no docela hezký až na ty koupelny, já mám ráda jednodušší styl, ty záclonky v oknech nic moc. Chválím bazén, jen by mě zajímalo na kolik takový bazén vyjde ze vším všudy. Ať můžu začít šetřit.

17.6.2008 12:17 | autor:  designer -

Nechapu, jak nekdo muze takhle zohyzdit novy dum, PRISERNY INTERIER

Re:

10.9.2008 23:40 | autor:  Lu - 85.71.57.xxx

V mnoha případech je méně více. Koupelna a kuchyn jsou barevne preplacane a překombinované. Veskere interiery jsou bez jakehokoli konceptu a pusobi dost nepromyslene. Ackoli mam rada barvy v interieru, tohle je az prilis!!! Nechte si poradit od profesionalnich architektu

16.9.2008 21:21 | autor:  Jennyz123

Súhlasím s pisateľmi. Takú hrôzu som už dávno nevidela nehovoriac o tom, že majiteľom domu peniaze na zariadenie nového domu nechýbali. Čo domácej pani chýba, je vkus a talent pracovať s farbami. Tie kombinácie množstva farieb, ktoré spolu neladia sú hrozné, aj keď zámer bol možno spočiatku dobrý. Ak pani chcela cyklaménovo sivú kuchyňu, nemala miešať do toho oranžové steny, ale nechať bielu alebo šedú a ak tak maximálne trochu čiernej . Použila veľmi veľa ostrých farieb s množtvom kombinácii a výsledok je - totálny chaos. V tomto dome sa jeho obyvatelia nemôžu cítiť príjemne a výsledkom môže byť, že postupne z toho domu budú jeho členovia utekať.

12>

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu