koupelna - Koupelny a toalety diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky kika.

koupelna (Koupelny a toalety)

123>

Obklady Bambus

26.10.2007 21:13 | autor:  Bery

Prosím neviděl jste někdo ve skutečnosti obklady Bambus od CERAMIKY PARADYZ.V katalogu se mi moc líbí ale mám strach jak budou vypadat doopravdy.

Re: Obklady Bambus

1.11.2007 15:44 | autor:   -

Ty obklady vypadají moc pěkně, taky je chceme ale prodavač!!! nám to rozmlová, že se to časem okouká a doporučuje něco méně výstředního.

Re: Re: Obklady Bambus

2.11.2007 9:18 | autor:  Bery

Hm ale co se neokouká.Pokuď budu přemýšlet jestli se mi něco okouká tak se snad nikdy nezařídím.Já už našla konečně studio kde je mají vystavené a mě se líbí ještě více jak na obrázku.Je fakt že nechci používat moc těch zelených obkladů aby nepůsobilo přeplácaně.

18.1.2011 18:21 | autor:  bestdealnow

Tento web používám již několik let a jsem s ním nadmíru spokojen za celou dobu jsem nenašel firmu která by byla nějak nekompetentní. Opravdu skvěle profiltrovaný seznam stavebních firem. Proto se chci s vámi podělit o tento skvělý web. www.STAVBOMAT.cz

5.11.2007 11:52 | autor:  mulisi -

Dobrý den,

obklady jsem viděla v prodejně SIKO v Brně. Vypadají skvěle. Doporučuji!

22.2.2008 10:34 | autor:  S -

mohu se jen zeptat kde? prot. k SIKU je nemají. Nevíte kde by se v Brně daly vidět? děkuji

5.11.2007 17:42 | autor:  blauza -

Obkaldy Bambus má teď nově dcera v koupelně v hnědé barvě a líbí se mi.

13.10.2012 21:32 | autor:  Ronieveva - 81.90.175.xxx

Bambus obklady jsme taky řešili, ale nakonec máme jen baterie Bambus

29.11.2013 13:06 | autor:  Martin - 77.48.50.xxx

Na těchto stránkách je vidět kompletní sortiment a v mém PC celkem odpovídají barvy.
http://www.sanita.cz/kategorie/2003-Bambus-Bambo
Doporučuji vidět naživo. Martin

9.6.2008 12:01 | autor:  proksjit

Mám teď zcela novou koupelnu a na podlahu jsem si vybrala dlažbu Bamboo Wenge od Venusu a je to nádhera!! Zkombinovala jsem to s Algrem od Raka (oranžová a červená) a jsem moooc spokojená.

Obklady

2.11.2007 14:38 | autor:  Kiki -

Souhlasím s tím, že na to jestli se to okouká, by se neměl brát zřetel! Prostě vyberme si co se nám líbí a to si kupme. Každý máme jiný vkus a nikdo jiný v našem bytě nežije - proto zastávám názor že koupelna kterou si sama navrhnu, je prostě pro mě nejlepší a taková pro mě bude stále

Re: Obklady

15.10.2014 17:31 | autor:  petrm - 188.134.168.xxx

Na jednoduché navržení koupelny s vytvořením rozpočtu za vybavované předměty doporučuji http://www.levna-koupelna.cz/navrhar/

Re: Obklady

14.1.2009 18:09 | autor:  bambus - 212.80.83.xxx

Obklady bambus se mi take moc libi, ale aby byla koupelna pekna, je si treba s navrhem opravdu pohrat..
http://www.eplytki.pl/pliki/aranzacje/5682.jpg

Re: Re: Obklady

16.9.2013 22:56 | autor:   - 109.80.48.xxx

Tady si někdo teda pohrál pořádně....všeho moc škodí...

Re:

18.12.2007 0:07 | autor:  Sandra -

Bambus jsem videla dnes ve vzorkovne v Praze v Nuslich, v Kloboucinske ulici. Moc se mi libi...podle mne, prave v tom je kouzlo, ze nejsou klasicke, ale podle stare Egiptske kultury. Trvala krasa...

Re: Re:

8.12.2011 12:03 | autor:  Marjana

Tak mě se jako nejméně okoukatelné zdají koupelny, resp. obklady do koupelny které dováží společnost Mondo Ceramica, italské a portugalské. Konkrétně můj největší favorit je tohle:
http://www.mondoceramica.cz/produkty/obklady-a-dlazby/35-home-dome/29-shardana

www.vinciprojekt.cz

16.9.2013 23:00 | autor:   - 109.80.48.xxx

Ano, souhlasím, byla jsem se tam také podívat. Trochu jsem projezdila Prahu, než jsme si vybrali. Já si vybrala na vzorkovně Vinci projekt, Moskevská 24, Praha 10, www.vinciprojekt.cz

Re: www.vinciprojekt.cz

28.5.2015 10:18 | autor:  Ricchie

Tam jsem byl taky, ale výběr a přístup nic moc, nakonec jsem skončil naproti v Eden koupelnách a naprostá spokojenost!

Re: Re:

26.1.2008 19:55 | autor:  dudinecka

Dobrý den, tento obklad je usedlejší a decentní a proto se okouká za delší dobu, než výstřednější kousky. Je dobré, najít si prodejnu, která dělá i grafické návrhy a nechat si udělat jeden i pro tu Vaši. Prodavači v některých prodejnách moc ochotni nejsou a podávají až mnohdy děsivé informace, proto dejte na radu zkušenného odborníka nebo jednoduše na svůj vkus, protože ve své koupelně budete bydlet Vy a ne někdo cizí.. Obecně keramičky polské mají výrobky, které vypadají i hodně luxusně a jsou za docela nízkou cenu, v porovnání s Itálií či Spanělskem. Grafické konstruování koupelen je mým koníčkem a musím říct, že dělat se dají opravdu divy. Chce se tomu více věnovat nebo opravdu poslechnout rady zkušenného...

Re: Re: Re:

18.5.2008 20:13 | autor:  Vašek -

Dobrý den,
hledámě někoho, kdo nám navrhne koupelnu. Nejprve garagicky. Pokud je to Vaším koníčkem, proč toho nevyužít. Kouzle máme rádi Pokud máte zájem, prosím, ozvěte se mi na mail v-burysek(@)seznam.cz. Děkuji. Ještě by mě zajímalo odkud jste. Vašek

123>

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu