/NE/Kvalita stavebních prací - Bydlení čtenářů diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální Möbelix leták.

/NE/Kvalita stavebních prací (Bydlení čtenářů)

Špatná vizitka firmy HOSS a.s.

1.11.2007 21:04 | autor:  simak

Vážení,
všechny co plánují stavbu domů nebo jako já koupi bytu, kterou staví benešovská firma HOSS a.s., chci jen předem upozornit na možné problémy, které mě vznikly, stále trvají a v nápravu už snad ani nedoufám.Jedná se o bytový projekt v Dukelské ulici v Benešově u Prahy.

Firmu jsem si zvolil, protože už nějaký ten rok staví , tak jsem předpokládal, že ovládají své řemeslo.

V průběhu stavby se zdálo vše v pořádku, bohužel s předáváním bytů to dopadlo fiaskem, fy VETOS, která dodávala do bytového domu dveře kompletně popletla a špatně objednala levé, pravé , ale i druh dveří, jen upozorňuji, že jsem se správných dveří dočkal asi 3 měsíce po předání po hrozných urgencí, kdy mě fy HOSS a.s. posílala od jednoho zaměstnance ke druhému.
Už vůbec se nezmiňuji o snaze předávat byty bez dokončení detailů obkladů koupelny, vlhkosti ve sklepích.
Po spoustě neprospaných nocí a už snad ustoupení od všech požadavků kvality firem 20.století, se během užívání stavby objevuje, vlhkost v garážích, která asi po půlročním užívání stavby znehodnotila, kompletně omítky a malby do 1m kolem dokola v garáži, fy HOSS a.s. v klidu vyčkává a nic neřeší a to i po už asi deseti násobných reklamací, snad je donutí soud aby začali v této věci jednat, ale to je ještě běh na dlouhou trať.
Chtěl jsem tímto příspěvkem jen upozornit na tuto firmu, aby před ní všichni utíkali co nejdál. Doufám, že ještě existují stavebníci co ovládají své řemeslo.

Přeji hezký den

Re: Špatná vizitka firmy HOSS a.s.

2.11.2007 18:26 | autor:  socr

Zdravím,

mohu se k pánovi připojit, mám podobné zkušenosti.

Hodně zdaru.

Re: Re: Špatná vizitka firmy HOSS a.s.

2.11.2007 18:51 | autor:   -

"Firmička" Hoss a.s., co mám od známích informace, tak v Benešově nepostavila ani jeden bytový dům kam neteče. KDE JE CHYBA???????

Re: Re: Re: Špatná vizitka firmy HOSS a.s.

2.11.2007 18:55 | autor:   -

OBECNÝ PROBLÉM STAVEBNÍCH FIREM DNEŠKA VLHKOST, PŘEJI HODNĚ TRPĚLIVOSTI.

ADAM

Re:

4.11.2007 14:56 | autor:  blemar

Dobrý den,
můžete mi někdo doporučit stavební firmu,která mi postaví dům na klíč.Jsem z Ostravy.Děkuji.

Re: Re:

8.11.2007 21:47 | autor:   -

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu