Rekonstrukce koupelen - Bydlení čtenářů diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální Möbelix leták.

Rekonstrukce koupelen (Bydlení čtenářů)

Problém s řešením

28.11.2007 15:59 | autor:  Eva Kolarčíková -

Dobrý den,

jsem studentkou Ostravské stavební fakulty při VŠB a dostala jsem za úkol při zpracovávání mé bakalářké práce rekonstruovat dvě koupelny v bytovém domě.

Jako téma je to zadáno pěkně, ale posléze se ukázalo, že má celá věc pár problémků. Byty ve kterých jsou koupelny obývají rodiny s postiženými dětmi, které se o sebe nedokáží samy postarat a navíc koupelny jsou žalostně malé.

Pokud by byl někdo ochoten poskytnout odbornou radu z praxe jak celou věc vyřešit tak aby splňovala stávající normy i komfort při starosti o postižené děti byla bych velmi vděčná.

Parametry koupelen:
- 1,9x1,6m
- Koupelny sousedí s komoru (1,9x1,15m). Na druhou stranu od koupelny je záchod (1,1x0,8m) a za ním je instalační šachta. Mezi komorou a koupelnou je nosná zeď, takže s tou toho moc udělat asi nepůjde a navíc družstvo s ní hýbat nechce.

Musí obsahovat:
- Vana (1,6x0,75) a umyvadlo (0,55x0,65)
- Dveře minimálně 0,8m umístěné na kratší straně.
- Pravděpodobně i přebalovací panel v jedné z koupelen, ten bude umístěn na zdi aby nezabral místo a bude sklopný.

Ještě jednou díky za každou radu, jsem dosti bezradná.

lekarnicka

27.2.2008 11:52 | autor:  _magda -

Dlouho jsem hledala rozumnou lékárničku (myslím i za rozumnou cenu). Teprve na <a href="http://www.e-safetyshop.eu/"> jsem našla přijatelné ceny, Lékárnička do kuchyně je tam za 980 Kč i s výbavou.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu