Špatné zkušenosti se stavební firmou - Bydlení čtenářů diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální Möbelix leták.

Špatné zkušenosti se stavební firmou (Bydlení čtenářů)

12>

Hochtief Nekvalitne

16.10.2010 9:00 | autor:  Hochtief Nekvalitne - 94.112.246.xxx

Dobrý den, chtěl bych upozornit na nekorektní jednání firmy Hochtief. Případné zájemce o služby této firmy upozorňuji, že za své nemalé peníze dostanete nemovitost s mnoha závadami, které Hochtief není ochoten ani schopen řešit, natož aby dodržovali zákonnou dobu pro řešení reklamací. Reklamujeme některé závady už téměř 2 roky a kromě toho, že občas obdržíme písemnou odpověď a sem tam se sem nějaký zástupce firmy přijede podívat, neděje se téměř nic až na některé pokusy oprav, za jejichž výsledek by se mnohdy styděl kdekdo. Při některých opravách dokonce došlo ke škodám na našem majetku vinou nedbalosti zaměstnanců Hochtief, náhradu škod asi budeme muset řešit soudně. Nemovitost nemůžeme užívat v celém rozsahu kvůli závádám a tím, že opravy se neřeší, hrozí další škody. Přístup firmy Hochtief k řešení problémů, která zavinila, je tedy naprosto tristní. Mysleli jsme, že nadnárodní koncern bude zárukou kvality a spolehlivosti, ale takto špatné zkušenosti při nákupu nemovitosti neznáme ani z vlastní rodiny, ani z okruhu známých, či kolegů z práce. Opravdu zvažte, komu své těžce vydělané peníze svěříte.

Navýšení faktury

22.11.2010 0:02 | autor:   - 212.80.75.xxx

POZOR !!!!!
Na stavební firmu KAREL HANZLÍK z Veltrus tato stavební firma provádí nekvalitní stavební práce a navyšuje faktury za práce,které vůbec nedělala.Dejte si na ní pozor !!

Re: Nabastav

14.2.2011 7:18 | autor:  Pavlik - 62.84.155.xxx

Zdravím,
pořídil jsem velice nepříjemnou zkušenost při rekonstrukci bytu s firmou Nabastav (více na www.naba-stav.cz). Mizerná kvalita práce, předražené, nutné vodit řemeslníky za ručičku, zpoždění, výmluvy na subdodavatele, po půl roce přehršel reklamací (reklamace nejsou řešeny, jsme ignorováni), odmítnutí zaplacení vyměřeného penále. Jejich reference jsou jen moderní zaplacená reklama. Pozor neplaťte nic předem, následuje skutek utek...

Máte-li někdo podobnou zkušenost na uvedeném webu je na mě kontakt, rád bych věděl, jestli jsme opravdu jen smolaři, nebo je to z jejich strany standard...

Pavel

Re: obkladač

21.5.2011 14:46 | autor:   - 80.243.107.xxx

Chci upozornit na neseriózní jednání "řemeslníka obkladače" Josefa Štěpánka operujícího převážně v Praze. Tento pán na svých www.stránkách nabízel kromě obkladačských prací také řezání dlažby a obkladů. Po dohodě termínu, ceny a hlavně dodání vlastní dlažby nám slíbil její nařezání. Od této doby se ho marně snažíme kontaktovat - telefon má odpojený(nejspíš toho má na svědomí víc) a na www. stránkách má zmíňku, že je dočasně kontaktovatelný pouze e-mailem. Na e-mailové výzvy však nereaguje. Zkušenost s tímto pánem nám pěkně prodražila koupelnu.

Re: obkladač

21.5.2011 14:47 | autor:  Josef - 80.243.107.xxx

Chci upozornit na neseriózní jednání "řemeslníka obkladače" Josefa Štěpánka operujícího převážně v Praze. Tento pán na svých www.stránkách nabízel kromě obkladačských prací také řezání dlažby a obkladů. Po dohodě termínu, ceny a hlavně dodání vlastní dlažby nám slíbil její nařezání. Od této doby se ho marně snažíme kontaktovat - telefon má odpojený(nejspíš toho má na svědomí víc) a na www. stránkách má zmíňku, že je dočasně kontaktovatelný pouze e-mailem. Na e-mailové výzvy však nereaguje. Zkušenost s tímto pánem nám pěkně prodražila koupelnu.

Ecomodula

26.3.2012 13:31 | autor:  Petr B. - 85.163.182.xxx

Velmi podobné problémy jak zde popisuje pan jsou i s firmou Ecomodula z Písku. Velmi nesolidní, neprofesionální a nekorektní jednání se zákazníky. rozhodně nedoporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: Ecomodula

10.11.2013 14:39 | autor:   - 212.79.108.xxx

Souhlasím. Koupili jsme dům od firmy Ecomodula a nestačili jsme se divit. Dali jsme na první dojem a nechali se zlákat vzhledem domu, ale hned první zimu jsme poznali náš omyl. V rohu u podlahy namrzaly stěny a po sundání lišty plovoucí podlahy jsem viděl ven . Do kuchyňské linky nám táhne dodnes a nemůžu najít příčinu. Předloni jsem se rozhodl v podkroví vyměnit imitaci palubek za sádrokarton a zjistil jsem, že je nedostatečně udělaná (odfláknutá) izolace. Podél krokve byla i třícentimetrová mezera až pod tašky ap. Prostě nedoporučuji .

Re: Re: Ecomodula

18.3.2014 8:47 | autor:  rikl2

Uvažuji o stavbě s firmou ecomodula. Mohl by někdo zaslat podrobnější referenci o jejich aktuálním přístupu k zákazníkovi, realizace díla, dodržování smluvních podmínek, a eventuálně i reklamací?
Děkuji.

Re: Re: Re: Ecomodula

19.3.2014 13:11 | autor:  Pepa - 82.117.143.xxx

napište mi na e-mail

19.3.2014 13:13 | autor:  Pepa - 82.117.143.xxx

tsmtcz@seznam.cz mám dům od Ecomodula a jsem ochoten poskytnout reference

5.11.2014 14:08 | autor:  P - 217.196.222.xxx

Firmu Ecomodula opravdu nedoporučuji! Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. Ale náš nízkoenergetický dům je děravý jak řešeto dohadování trvá již více než rok.

Re: Re: Ecomodula

4.11.2016 17:55 | autor:  horáček - 78.156.43.xxx

Kamarád, kterýho mám rád si nechal od nich postavit. Ihned po předání stavby na podzim neskutečný problémy (ne, že by v průběhu ne). Fleky z kondenzovaný vody na sádrokartonu (dávaj do rozvodů vody takový plastový trubičky - já myslel, že to je obyčejná zahradní hadice, když jsem to viděl). Strašný věci při reklamaci atd..., nejsem psavec, takže jen ještě jedno. Řemeslník, kterej přijel vyřizovat reklamaci netěsnících oken prej jen mezi řečí prohodil, že majitel tý firmičky je nějakej francouz a je to původně nějakej kulisák nebo loukoherec či co tak, tak asi tak.

22.8.2015 18:12 | autor:  happy76

dobrý den,
zvažujeme stavbu s firmou ecomodula mohl by jste mi blíže popsat proč firmu nedoporučujete. nerad bych se spálil díky Honza
f.janburic@seznam.cz

23.7.2016 8:22 | autor:  nespokojenyzakaznik

Ecomodula - po svých velmi špatných zkušenostech s touto společností bych ráda také všem jen doporučila, touto cestou určitě ne. Nespolehlivá společnost, neplní termíny, neplní dohody, lžou, zjistíte, že o stavění stavby vedoucí nic neví a jednatelem je francouzský občan, takže se pak nedomůžete vůbec ničeho, jen arogantních zaměstnanců :-) Tak moje zkušenost.

POZOR truhlar Bendl

19.9.2012 14:01 | autor:  anonym - 195.146.124.xxx

Dejte si pozor na truhlare Michala Bendla z Unhoste - dilo sice vypada kvalitne, ale silene prodlevy s dodanim, dokonceni se oproti smlouve mine napr i o skoro mesic... Arogantni jednani se zakazniky. Neprofesionalni, nebrat!!

Re: POZOR truhlar Bendl

14.10.2014 14:29 | autor:  nevazany - 46.13.5.xxx

Také s ním mám špatné zkušenosti, je nespolehlivý, spíše to vidím na podvodníka, který neplní své závazky a doufá, že to projde.

Re: Re: POZOR truhlar Bendl

15.2.2015 18:52 | autor:  autorka prvni recenze - 93.99.179.xxx

jsem autor prvni zpravy - je to podvodnik... po roce se to, co udelal, zacalo rozpadat, chtela jsem uplatnit zaruku, ale mela jsem smulu... na cislo, ktere jsem mela, se nedalo dovolat, tak jsem si nekde na netu nasla jine, to vzala jeho matka, ktera predala me cislo jeho zene.. sice se mi ozval a slibil, ze prijede vse opravit, ale nic.. a uz mi to nezveda, ani na sms neodpovida... takze mam uz po zaruce a budu si vse muset opravit sama...

Re:

21.2.2014 22:34 | autor:   - 82.113.56.xxx

Dejte si pozor na maliřskou firmu KUBICEK z Prahy.Predražená,šlendriánská práce.Také na pokrývače z Dubé u Doks.Jmenuje se Adolf Pejpal,vybere zalohu na praci a praci neudělá.

Re: Re:

23.10.2015 22:17 | autor:   - 188.175.216.xxx

Dobrý den, Pejpal vybral 90, tis. a práci řádně neprovedl, materiál znehodnotil. Opravy už neprovádí. Má někdo zkušenost s tímto pánem, potažmo s panem Valešem? Dělkuji

Re: Re: Re:

28.10.2015 22:20 | autor:   - 188.92.11.xxx

Dobrý den,
Pane Jiří Kelnere z Újezda,mám chatu a nechal jsem si udělat střechu od p.Pejpala a p.Valeše.práce byla odvedena kvalitně a k mé spokojennosti.
Kontrolujete práci dalekohledem a necháte několikrát sundat a opět položit 6m.dlouhou krytinu je jasné že se znehodnotí. Vaše střecha asi nemá žádný pravý úhel. Na jeho místě bych už nic neopravoval.Píšete co se Vám hodí.
S pozdravem Novák

12>

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu