špatné stavební firmy - Bydlení čtenářů diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální Möbelix leták.

špatné stavební firmy (Bydlení čtenářů)

Antonín Mrštík

5.12.2007 19:48 | autor:  pozor!!! -

Pozor na tuto firmu: Antonín Mrštík, vodovody pynovody topení, Praha 10! Neprofesionalní práce, špatně připojená voda a bojler, neuvěřitelně špatná kvalita práci, a ješte k tomu nedokoncili domluvený úkol. Chlastat umí i v práci, nič jiného neumí!

Pokračování: Pozor na zloděje a podvodníky Kubík a Hrad, s.r.o.

26.8.2011 7:06 | autor:  pavno

Upozorňuji: jakákoliv Vaše dohoda s firmou při reklamaci, žádost o vrácení peněz při zmršené zakázce narazí na velmi limitující mentální kapacitu a nulové právní povědomí pánů jednatelů Karla Hrada a Milana Kubíka. Kdyby bezostyšně neokrádali lidi, byli by snad i k politování. Takové neinteligenty těžko pohledat.
Každopádně.
V případě, že jste se stali obětí těchto dvou vykutalených pánů Karla Hrada a Milana Kubíka kontaktujte živnostenský odbor, Úřadu městské části Praha 5, který je dozorovým orgánem nad firmou.
Adresa je:
Úřad městské části Praha 5
Odbor živnostenský
nám. 14. října 4
150 22 Praha 5.
V kompetenci živnostenského odboru je sankcemi firmu zkrotit nebo rovnou zavřít.
Můžete zkusit kontaktovat radnice svých městských částí nebo jejich zpravodaje, aby spoluobčany varovaly před firmou Kubík a Hrad, s.r.o. a jejími jednateli.
Případně se obraťte rovnou na orgány činné v trestním řízení.
Hlavně se pány z firmy Kubík a Hrad, s.r.o. nenechte zastrašit. Umí jen lhát, krást, podvádět a vyhrožovat. NIC JINÉHO!

POZOR!!!

7.12.2007 13:13 | autor:  radimozo

Stavební firma LUTO Ludovít Tomi z Kroměříže, pozor na ně je to podvodník, stavební práce jsou nekvalitní, a lže.bohužel má dar komunikace. Velkej pozor na LUTO nikdy nebrat!!!

Re: POZOR!!!

11.12.2007 11:24 | autor:  Petr Hlavatý -

Ano, nás tato firma Ludoviť Tomi - LUTO také velice podvedla, vybrala zálohu a práce neprovedli, podali jsme žalobu a trestní oznámení, pokud Vám dluží peníze podejte také trestní oznámení ať toho mají víc. Petr Hlavatý info@galnet.cz

Re: Re: POZOR!!!

11.12.2007 13:17 | autor:  Radimozo -

Uj, můžu se zeptat kdy se Vám tohle stalo? Kdy jste na něj podávali tu žalobu a trestní oznámení??my se k tomu chystáme, jsme 4 rodiny, čím více toho bude tím lépe.

Re: Re: Re: POZOR!!!

12.12.2007 10:06 | autor:  Petr Hlavatý -

Kdyžtak mi napište na e-mail info@galnet.cz Petr Hlavatý.

10.2.2009 16:24 | autor:  Centrál - 217.197.156.xxx

Tato firma dluží za ubytování okolo 19000Kč V Hulíně Na Centrále Poroz je to podvodník.

27.2.2009 14:48 | autor:   - 90.176.123.xxx

Máme také bohaté zkušenosti... Hrouzkovi... Kroměříž

Re: Re: Re: POZOR!!!

3.1.2010 22:47 | autor:   - 89.203.158.xxx

Neměl jste náhodou na mysli manžele Halouzkovi?? 28 podvedených subjektů-celková škoda více něž 750 kč.Bohužel jsem také jeden z nich.
Už nejsou vedeni jako živnostníci,tak už snad nikoho nepodvedou.Šetření policiie trvalo bezmála dva roky.A oni si v našem "zákonem oplývajícím"státě mezitím vesele podnikali.NA TO SNAD NENÍ CO ŘÍCT...

POZOR!!!

7.12.2007 13:13 | autor:  radimozo

Stavební firma LUTO Ludovít Tomi z Kroměříže, pozor na ně je to podvodník, stavební práce jsou nekvalitní, a lže.bohužel má dar komunikace. Velkej pozor na LUTO nikdy nebrat!!!

Re: POZOR!!!

18.5.2008 11:33 | autor:  polak -

Ludovit Tomi (nar. 8.10.1859) z Kroměříže mne taky podvedl. Vybral zálohu na provedení stavebních prací a už se neukázal. Ale telefonicky stále slibuje provedení, a stále se vymlouvá ne jiné práce, co musí dokončit. Rád bych se připojil k podání trestního oznámení a žaloby.
Tomi je podvodník, tak pozor na něj. Umí jen blafovat.
Napište mi na mail.
polak@centrum.cz

18.5.2008 11:40 | autor:  polak

Oprava předešlého příspěvku. Tomi se narodil v roce 1958.

Pozor na Ing. Kotěšovce (L. S. Konzult)

15.9.2008 21:58 | autor:  Libor Slaný - 78.102.98.xxx

Dejte si pozor na Ing. Kotěšovce z L. S. Konzult při podpisu smlouvy. Je sepsaná tak, aby s vámi mohl v případě nedodržení termínu vyběhnout. Taky kvalita prací, vzhledem k tomu, že se na koupelny specializují, neodpovídá. Více na
http://www.spotrebitele.info/domacnost_bydleni/zkusenosti/ls-konzult-sro_39692_0.html

Re: Pozor na Ing. Kotěšovce (L. S. Konzult)

3.2.2011 22:56 | autor:   - 85.160.48.xxx

Dobr den,
rád bych se zeptal, proč Vám firma pana Kotěšovce nevyhovovala? Uvažujeme, že bychom jim zadali zakázku na přestavbu bytového jádra?
Předem děkuji za odpověď.
S podzravem
Jan Chrást

Antonín Mrstík

17.9.2008 5:34 | autor:  Pozor! - 85.160.64.xxx

Pozor na tuto firmu: Antonín Mrštík, vodovody pynovody topení, Praha 10! Neprofesionalní práce, špatně připojená voda a bojler, neuvěřitelně špatná kvalita práci, a ješte k tomu nedokoncili domluvený úkol. Chlastat umí i v práci, nič jiného neumí!

Deotech

16.2.2009 20:42 | autor:  V.J. - 93.91.52.xxx

Pozor na prodejce řadovek v Boršově u Čes.Budějovic. Je to fa Deotech, vznikly teprve nedávno a i když prezentují dlouloholeté zkušenosti, neřeknou mi, kde ty "zkušenosti" stojí, prý to staví stavební firma po celé republice (ale jaká?)... A v obchod.rejstříku jsem koukal, že mají ve zvyku měnit obchodní činnosti... To taky než dostaví, nemusí se tím už zabývat..

Re: Deotech

22.2.2009 19:05 | autor:  davidk

Zdravím, já s nima jednal a přišlo mi vše v pořádku. Firma DEOTECH byla účelově koupena firma což byl požadavek banky co to celé financuje-tak mi to bylo sděleno. Mají vlastní nemovitost na Nádražní ulici v které sedí. Staví nějaký bytový dům u polikliniky Jih Z posledního jednání co jsem s nima měl vyplinulo, že to bude stavět firma Swietelsky… tak myslím, že vše OK .. David K.

bez názvu

13.3.2009 12:13 | autor:  xxxl - 80.188.40.xxx

Neznate,někdo firmu Barták - severní čechy

Re:

13.3.2009 13:27 | autor:   - 81.0.253.xxx

Firma EKONOMICKÉ STAVBY - viz zde velká diskuze již od roku 2006 o této firmě.
Běželo i několik kauz v Černých Ovcích a spousty lidí končí u soudních sporů ,kdy peníze má firma na účtu a spory se táhnou roky.

Re: Re:

10.6.2009 22:54 | autor:  ladislav - 88.102.73.xxx

Čtěte příběh mladé rodinky, která si také pěkně naběhla s firmou BUSSMARK...www.ers.estranky.cz
Dnes nemají ani peníze, ani dům.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu