Jaká okna zvolit a proč? - Okna a dveře diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky baumax.

Jaká okna zvolit a proč? (Okna a dveře)

Toto téma se vztahuje k článku Jaká okna zvolit a proč?.

bez názvu

4.1.2008 22:39 | autor:  Radka -

Pokud se někdo rozhodnete pro plastová okna, nenajímejte si na to firmu Revita, jejich práce je nanic!

Re:

8.7.2013 13:37 | autor:  LubosHa - 90.180.29.xxx

Ahoj,
chtěl bych doporučit firmu http://www.oknoplastik.cz/ – poradí, mají dobré ceny i služby a vyznají se v tématu.
Luboš

Re:

3.8.2008 21:42 | autor:  tom - 88.83.173.xxx

No já nevím, já mám okna tady od této firmy : http://www.oknotherm.info a maximální spokojenost . Když už tu je řec o té firmě Ri okna , tak já jsem při výběru mého dodavatele hodně zjisšťoval názory lidí na to , když jim ty různé firmy okna dodávaly a na RI okna jsem nesyšel zrovna moc chválu, tak nevím ...

Re: Re:

15.8.2010 20:43 | autor:  suchý - 89.203.143.xxx

No já jsem našel a slyšel že společnost RI oKna jsou v insolvenčním řízení tak pozor na to

Re: Re: Re:

26.2.2013 21:23 | autor:  tomáš - 188.175.23.xxx

V insolvenčím řízení byli před 2 lety díky nasazenému bílemu koni. (konkurenční boj) teď je vše v pořádku

Revita

31.10.2009 12:01 | autor:  Hanka - 78.156.43.xxx

Okna od firmy Revita máme 3 rokem a spokojeni nejsme.Montáž také neproběhla hladce ale to se stává(jedno okno nám přivezli uplně obráceně kličkamy ven, nové jsme měli po 4 týdnech a omluva takřka žádná.Co nám dělá starosti je plíseň pod těsnícímy gumyčkamy a to nejen z vnější strany ale i z vnitřní.

Re:

23.1.2012 12:46 | autor:  Zákazník - 195.178.67.xxx

A pokud se rozhodnete pro dřevěná okna Window Holding - TWW počítejte s námrazou mezi rámy či námrazou na skle v interiéru. To považuje firma za dostatečně těsná okna a námraza v interiéru je pro ně také přirozená. Navíc redukují kování s bezpečnostními prvky, protože se domnívají, že skladba je pouze doporučující a to jak certifikovaná od výrobce, tak i skladba, která prošla zkouškami.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu