Bydlení čtenářů: Když je málo místa - Bydlení čtenářů diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální Möbelix leták.

Bydlení čtenářů: Když je málo místa (Bydlení čtenářů)

Toto téma se vztahuje k článku Bydlení čtenářů: Když je málo místa.

bez názvu

10.1.2008 22:39 | autor:  Petr -

Pěkná rekonstrukce, líbí se mi to.

Re:

14.1.2008 21:40 | autor:  majitelka -

Děkuji

Bez letiště

14.1.2008 11:07 | autor:  MarciZ

Mě se to nelíbí Je to přeplácané! Do tak malého prostoru, bych raději volila rozkládací sedačku, na které by se i spalo

Docela by mě zajímalo, jak to budou majitelé řešit, až se dítko nevejde do postýlky a bude muset mít větší postel.

Re: Bez letiště

14.1.2008 21:40 | autor:  majitelka bytu -

řešíme to tak že nyní nám schválili půjčku a budeme dělat podkroví. Chtěla bych se Vás jen zeptat jak maj mladí s dítětem řešit bydlení když nemaj peníze a chtějí bydlet spolu? A vy se vyspíte na rozkládací sedačce, asi ano když děláte např, v kanceláři, ale po fyzický práci těžko.

Re: Re: Bez letiště

15.1.2008 13:22 | autor:  MarciZ

Taky nám trvalo nějakou dobu, než jsme si našetřili na pořádnou postel, tak jsme rok spali na rozkládacím gauči. V kanceláři jsem v té době nepracovala - prodávala jsem v hračkách v Praze a věřte, že jsem se dost nadřela (chodilo s***ta lidí a spousta zboží, které jsme museli tahat). Když začal gauč vrzat (je kovový), tak jsme z něj sundali tenkou matraci a spali jsme na zemi. Takže žádný komfort to tedy nebyl

Taky máme malé dítě ještě v postýlce. Ale právě že v ní nebude věčně, tak jsme se loni přestěhovali do většího bytu, aby měla malá svůj pokojíček - z městského do městského, takže skoro zadarmo. Ale pokud máte podkroví, tak se to vyřeší a také budete mít pohodlnější bydlení Mě osobně se podkroví líbí moc - představovala bych si tam ložnicii, či dětský pokojík.

Re: Anketa

15.1.2008 16:21 | autor:  Kevin10 -

Prosím hlasujte v anketách

http://penize.cz/profil/ankety/?userid2=70000793

Re: Re: Anketa

15.1.2008 17:25 | autor:  ganimete -

Ráda bych hlasovala v anketě, ale všechny jsou staré a uzavřené.

Re:

15.1.2008 17:16 | autor:  ganimete -

Chápu, že je málo místa, ale postýlku bych dala co nejdálš od televize. Takže ve vašem případě až za postele ke zdi. Ale jinak si myslím, že jste úpravu pokoje vyřešili skvěle.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu