Koupelna v ložnici? - Koupelny a toalety diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky kika.

Koupelna v ložnici? (Koupelny a toalety)

Toto téma se vztahuje k článku Koupelna v ložnici?.

bez názvu

24.1.2008 18:58 | autor:  Libuše -

Máte někdo v baráku něco podobnýho? Jste s tím spokojeni?

Re:

26.1.2008 22:57 | autor:  erika -

Jsme maximálně spokojeni a nenašli jsme zatím žádné negativum.příjemná je vlkost v ložnici,soukromí a pohodlí hlavně večer a v noci. a máme ještě jednu koupelnu pro děti a návštěvy.manžel v týdnu vstává dřív než já a aby mě nerušil tak používá taky tu druhou koupelnu.doporučuji.

Re: Re:

30.1.2008 20:18 | autor:  Petr -

Tak hlavně, že vám to vyhovoje, koneckonců bydlíte tam vy a ne já ale pravdou je, že bych asi takhle řešenou koupelnu doma nechtěl . Už třeba jenom proto, že se rád koupu v teple a takovejhle velikej prostor vytopit asi nebude zase tak jednoduchý, když musíte stále větrat, abyste tam neměli vysokou vlhkost . Ale jinak vám přeju ať se vám tam líbí

Re:

25.1.2008 17:31 | autor:  Oli -

Ja si to nedokazu vubec predstavit, kdo tohle vymyslel? To se jako nekdo vykoupe a para z horky vody vesele dopluje az do loznice kde vsechno zvlhne? Brzy nekdo vymysli zachod v loznici

25.1.2008 21:01 | autor:  Petr -

No, myslim, že jestli ten záchod bude v ložnici nebo takhle, tak už je to asi jedno.....

26.1.2008 23:05 | autor:  erika -

Z vlhkosti nemusite mít obavu,stačí pravidelně větrat.To je důležité. Máme to dokonce ještě propojené se šatnou.a ukazatel vlhkosti,který je v ložnici se pohybuje kolem 40.takže jakápak vlhkost.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu