eurosystemy.cz - Bydlení čtenářů diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální Möbelix leták.

eurosystemy.cz (Bydlení čtenářů)

1234>

bez názvu

24.1.2008 19:36 | autor:  MP -

Nemate nekdo prosim zkusenosti s firmou eurosytsemy?
Chteli bychom od nich podlahove vytapeni v RD.
Dekuji predem za Vase reakce.

Re:

9.1.2016 18:22 | autor:  Portál je nefunkční a jen pro rvýdělek z reklamy - 193.17.248.xxx

Re: Re:

9.1.2016 18:24 | autor:  Eurosystemy reference a zkušenosti zde: - 193.17.248.xxx

http://www.eurosystemy.cz/co-o-nas-rekli-zakaznici.php

Firmu doporučuji

9.1.2016 18:37 | autor:  Weiss - 193.17.248.xxx

Re: Firmu doporučuji

9.1.2016 18:40 | autor:  Hovorka - 193.17.248.xxx

Můžu doporučit

9.1.2016 18:48 | autor:  Vojtíšková - 193.17.248.xxx

Re: Re: Re:

9.1.2016 18:52 | autor:  Košař - 193.17.248.xxx

Dobrá kvalita!!!

9.1.2016 18:53 | autor:  Dubno - 193.17.248.xxx

9.1.2016 18:56 | autor:   - 193.17.248.xxx

9.1.2016 19:02 | autor:  Michal Bratrů - 193.17.248.xxx

Názor zákazníka: Michal Bratrů

Dobrý den dámy z Eurosystémů,
chtěl bych vám mockrát mockrát poděkovat za veškerou papírovou přípravu administrativy kvuli dotacim na solar. 17.12. nám dosly z min.živ.prostředí peníze ve vysi 34164Kč což je slusna castka a je to lepsi jak nic.

Alespon na nejakou dotaci jsme dosahly a cast penez se nam vratila z dotací:-)

Mockrát vám všem,kdo se podilel na priprave dokumentů,dekuji a vazim si toho.
Hlavne tech komplikaci ktere vznikly s fakturami kvuli panu Gothardovi,to me mrzi a proto vam moc moc dekuji za vse co jste pro nas udelali,jste laskave,hodne a ochotne a diky moc opravdu. Panu Novotnemu jsem to psal uz tez a dekoval.Diky moc.

Preji vam krasne,klidne a radostne vanoce,hodne zdravi v novem roce,moc se nedřete v práci a hodne stesti:-)

Prosim o podekovani a pozdravovani vsem kdo se podilel na priprave dokumentů a nezminil jsem se o nich,protoze nevim co to pro vas ve skutecnosti znamenalo za litani,papirovani,obehavani,telefonovani a kdo vse do toho musel byt zaiteresován.

Dekuji a posilam nejake male foto z Afghánistánu,kde stravime Vanoce a Silvestr a kde nas navstivil ministr obrany Stropnický a herec Jiří Šmicr.

Mejte se hezky a nashledanou a jeste jednout mockrat dekuji.

9.1.2016 19:08 | autor:   - 193.17.248.xxx

Re: Re: Re: Re:

9.1.2016 19:24 | autor:   - 193.17.248.xxx

Šenk Jaroslav, Škopová Zuzana, Uničov (Hlivice).
S firmou jsem byl maximálně spokojený, určitě bych doporučil i jiným. Celkově: i po stránce montáže, technologie, i cenová dohoda, všechno.

MUDr. Šikling Marian,(Lužová Romana), Olomouc (Bystročice).
Od počátku realizace, stádia jako vyhledání firmy, prvotního oslovení, následné kalkulace, provedení prací, všechno bylo v pořádku, bez problémů.

Šilar Jiří, Hřebeč.
Zatím momentální spokojenost, komunikace v pořádku, termíny dodrženy.

Šipula Petr, Karviná - Ráj (Albrechtice u Českého Těšína).
Firma, která slíbila, to, co měla, dodržela. Za kvalitu si ručí. Spolehlivost. Bezproblémová. Rychlé jednání. I cena odpovídala kvalitě. Spolehliví od projektanta po pracovníky, kteří montovali podlahové topení. Velice spolehliví, šikovní a rychlí.

Šnajdrová Denisa, Ostrava-Poruba (Ostrava-Martinov).
S firmou jsem byla spokojená a určitě ji doporučím dalším klientům a svým známým.

Španělová Vlasta, Brno (Babice nad Svitavou).
Já jsem spokojený a každý ať si to vyzkouší a bude taky spokojený.

Šperlík Jiří, Orlová Lutyně (Dětmarovice).
Kvalita, solidnost. Sice ceny trochu vyšší, ale zase určitě spokojenost. Co je navrhnuté, všechno funguje, a mám to tři roky. Bez problémů. Bezproblémová firma.

Ing. Štér Martin, Praha 4 - Modřany (Bubovice).
Firmu doporučuji, byl jsem s ní spokojen.

Štěrba Václav, Bohumín.
Firmu doporučuji, s kvalitou dodávek jsem byl spokojený, s kvalitou práce taky. Jenom doporučuji.

9.1.2016 18:31 | autor:   - 193.17.248.xxx

Skutečné reference

Skutečné reference

9.1.2016 18:32 | autor:  Pravdivé reference - 193.17.248.xxx

Re: Skutečné reference

9.1.2016 19:27 | autor:   - 193.17.248.xxx

Šenk Jaroslav, Škopová Zuzana, Uničov (Hlivice).
S firmou jsem byl maximálně spokojený, určitě bych doporučil i jiným. Celkově: i po stránce montáže, technologie, i cenová dohoda, všechno.

MUDr. Šikling Marian,(Lužová Romana), Olomouc (Bystročice).
Od počátku realizace, stádia jako vyhledání firmy, prvotního oslovení, následné kalkulace, provedení prací, všechno bylo v pořádku, bez problémů.

Šilar Jiří, Hřebeč.
Zatím momentální spokojenost, komunikace v pořádku, termíny dodrženy.

Šipula Petr, Karviná - Ráj (Albrechtice u Českého Těšína).
Firma, která slíbila, to, co měla, dodržela. Za kvalitu si ručí. Spolehlivost. Bezproblémová. Rychlé jednání. I cena odpovídala kvalitě. Spolehliví od projektanta po pracovníky, kteří montovali podlahové topení. Velice spolehliví, šikovní a rychlí.

Šnajdrová Denisa, Ostrava-Poruba (Ostrava-Martinov).
S firmou jsem byla spokojená a určitě ji doporučím dalším klientům a svým známým.

Španělová Vlasta, Brno (Babice nad Svitavou).
Já jsem spokojený a každý ať si to vyzkouší a bude taky spokojený.

Šperlík Jiří, Orlová Lutyně (Dětmarovice).
Kvalita, solidnost. Sice ceny trochu vyšší, ale zase určitě spokojenost. Co je navrhnuté, všechno funguje, a mám to tři roky. Bez problémů. Bezproblémová firma.

Ing. Štér Martin, Praha 4 - Modřany (Bubovice).
Firmu doporučuji, byl jsem s ní spokojen.

Štěrba Václav, Bohumín.
Firmu doporučuji, s kvalitou dodávek jsem byl spokojený, s kvalitou práce taky. Jenom doporučuji.

Skutečné reference

9.1.2016 18:34 | autor:  Pravdivé reference firmy - 193.17.248.xxx

Firmu doporučuje

9.1.2016 18:36 | autor:  Doporučuji ing. Eva Venhulová - 193.17.248.xxx

Perfektní. Doporučuji

9.1.2016 18:44 | autor:  Klapper - 193.17.248.xxx

Spokojen

9.1.2016 18:49 | autor:  pan Vít - 193.17.248.xxx

6.2.2016 16:01 | autor:  bývalý zákazník - 77.234.40.xxx

Firma Eurosystémy byla s přehledem můj nejhorší dodavatel na stavbě. Jenom arogance, s jakou tady kdosi z této firmy pomlouvá a spamuje tuto diskusi je střípek toho, čeho se pak člověk dočká. A to vůbec nemluvím o tom, jak fušerskou práci odvedli! Tato firma je pouze slupka bez vlastních zaměstnanců, vytvořená za účelem rýžování peněz ze zákazníků!

1234>

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu