Bydlení čtenářů – Ze starého bytu krásný nový - 2. díl - Bydlení čtenářů diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální Möbelix leták.

Bydlení čtenářů – Ze starého bytu krásný nový - 2. díl (Bydlení čtenářů)

Toto téma se vztahuje k článku Bydlení čtenářů – Ze starého bytu krásný nový - 2. díl.

bez názvu

10.2.2008 19:51 | autor:  Libor -

No je to pěkný! Ta zelená je super! Líbí se mi i to barevný obložení rohový vany! Rekonstrukce se povedla

Re:

11.2.2008 20:39 | autor:  MarciZ

zelenou barvu nemusím, ale v té ložnici vypadá celkem pěkně - každý má rád jiné barvy - jinak pěkná ložnice Koupelna nemá chybu je super! Světlá, barevná a pěkně nakombinované obklady

Re: Re:

13.2.2008 7:13 | autor:  koupelna -

Děkujeme. S naší nvou koupelnou jsme právě vyhráli soutěž nejpěknější koupelna 2007 u firmy, kde jsme zakupovali obklady. Tak máme radost. Simona H.

Re:

14.2.2008 17:56 | autor:  Ivana -

Moc pekne povelo se Vam to - super koupelna i loznice.

Re:

14.2.2008 17:57 | autor:  Ivana -

Moc pekne povelo se Vam to - super koupelna i loznice.

Montovaný domek

18.2.2008 13:51 | autor:  sancalpa -

Ahoj všichni,

vlastníme pozemek(IS budou kompletní v červnu08) a chceme nechat postavit Montovaný dům. Nepodslepený.
Co jsem se zajímal o technologii stavebnice, tak asi panelovou dřevostavbu, ale jasno v tom úplně nemáme.
Existuje celá řada společností, které jsou toto schopny realizovat.

Máte dobré zkušenosti s některou z nich?
Jak se v takovém domečku bydlí?
A jaká je cca délka realizace od prvního kontaktu, přípravy dokumentace až po dokončení? Jak jste spokojeni s kvalitou a přístupem?

O těchto uvažuji:
RD Rýmařov
Stavex
Wolfhaus

Jaké máte zkušenosti s těmito stavebnicemi?
Durisol
Velox - Hoffman

Re: Montovaný domek

21.2.2008 15:51 | autor:   -

Bydlím v monťáčku 6 let a je super, protopíme půlku co sousedi. Napiš mi email a pošlu víc. Stavěla firma Smrček. V lednu jsme koupili pozemek, v květnu základy a v září jsme se stěhovali.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu