Bydlení čtenářů: rekonstrukce venkovského domku - Stavba diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky hornbach.

Bydlení čtenářů: rekonstrukce venkovského domku (Stavba)

Toto téma se vztahuje k článku Bydlení čtenářů: rekonstrukce venkovského domku.

bez názvu

15.2.2008 14:46 | autor:  Petra -

Ta rekonstrukce se mi vážně líbí! Hlavně to točitý schodiště je super! Co myslíte?

Re:

22.2.2008 19:03 | autor:  iva

vau - moc děkujem - je to opravdu krásná dominanta - borové dřevo - a vypadá to moc pěkně!!!! děkujeme

Re:

17.2.2008 18:02 | autor:  Emily -

Máte pěkně barevný stěny pokojů

Re: Re:

22.2.2008 19:24 | autor:  iva

díky - malovali jsme sami - i s naším malým klučinou - na rady našeho souseda - který je p
rofesionál - moc mu díky za vše - protože - ač jsme malovali asi potřetí v životě - se dařilo docela dobře - a s barvami se dělalo moc hezky - příště už bych se jich nebála vůbec!:

Re:

18.2.2008 0:39 | autor:  Jessica007

Domek je moc hezky zrekonstruovaný .

22.2.2008 19:26 | autor:  iva

ještě jednou díky - bydlí se nám tu moc dobře a hezky, všem řemeslům se tu zadařilo - je to milé a za všechno hlavně díky zedníkům - byli super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re:

23.2.2008 15:55 | autor:  Iveta -

Líbí se mi ta prostorná kuchyň a super okýnko ven, to bych taky chtěla mít

23.2.2008 16:53 | autor:  iva

dobrý den, kuchyně je spojená s obývacím prostorem - a je skutečně velká - cca 5x7 m - je to vpodstatě celý prostor ve štítě stavení. Původně tam byly místnosti dvě - ale mnozí nám radili, abychom to spojili v jednu. Takže jedna z mála nosných zdí se musela zbourat - a pak nám bylo líto chodit do obýváku ještě jinam - je to účelné - a "slézáme se tu celá rodina - já k plotně, manžel k televizi a ještě je dost místa na hraní pro děti. Okýnka jsou tu tedy celkem 4 - a to v lince je fakt pěkné - s výhledem do zahrady.....

Re:

5.3.2008 21:58 | autor:  pastel.ka

Pěkně udělané, hlavně ta rychlost. Také jste si zřejmě pěkně "mákli", ale výsledek je fantastický.
Ať se vám dobře bydlí.

8.3.2008 18:44 | autor:  iva -

Dobrý den - ještě jednou díky! Mákli jsme si asi všichni - ale stálo to za to!!!! Je to příjemné bydlení!!!!! Iva

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu