Montované domy na klíč - Bydlení čtenářů diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální Möbelix leták.

Montované domy na klíč (Bydlení čtenářů)

Montované domy na klíč

18.2.2008 13:53 | autor:  sancalpa -

Ahoj,

vlastníme pozemek(IS budou kompletní v červnu08) a chceme nechat postavit Montovaný dům. Nepodslepený.
Co jsem se zajímal o technologii stavebnice, tak asi panelovou dřevostavbu, ale jasno v tom úplně nemáme.
Existuje celá řada společností, které jsou toto schopny realizovat.

Máte dobré zkušenosti s některou z nich?
Jak se v takovém domečku bydlí?
A jaká je cca délka realizace od prvního kontaktu, přípravy dokumentace až po dokončení? Jak jste spokojeni s kvalitou a přístupem?

O těchto uvažuji:
RD Rýmařov
Stavex
Wolfhaus

Jaké máte zkušenosti s těmito stavebnicemi?
Durisol
Velox - Hoffman

Díky,
Standa

Re: Montované domy na klíč

9.2.2015 16:17 | autor:  Onas

Naše zkušenost s realizací společnosti Canaba zde:

https://www.facebook.com/canabahejloviunin

26.5.2015 17:50 | autor:  Karolína - 90.180.225.xxx

Máme dobrou zkušenost s dodavatelem Avanta Systeme. Můžu doporučit.

Re: Re: Montované domy na klíč

30.10.2016 8:02 | autor:  Petr -

Dobry den, muzu poprosit o kontakt na vas? Dekuji

17.3.2008 15:04 | autor:  Břéťa -

Pokud mohu poradit stvějte cokoliv jen né dřevostavbu (montované dřevěné panely). Špatná investice kolega z práce stavěl a málem se nedoplatil. Už taky prodal (rozvedl se prakticky kvůli toho domu) a u rok starého domu prodělal 300tis. a to šly ceny nemovitosti pěkně nahoru.

25.3.2008 16:29 | autor:  A -

Ahoj,

s tímto názorem nemůžu souhlasit. My jsme s manželem postavili dřevostavbu začátkem loňského roku a jsme maximálně spokojeni. Stavěli jsme s firmou AWIK, kterou mohu jen doporučit.

Ahoj,
A.

Re: Re: Re: Montované domy na klíč

8.10.2008 9:55 | autor:  Libor - 90.177.163.xxx

Jestli mohui poradit tak jedině dřevostavbu, nikdy klasiku. Je to rychle především a hlavně v budoucnu ušetříte za energie. Kolega se také rozváděl, hlavně kvůli tomu, že to bylo dlouho (během stavby je problémy drželi pohromadě) a pak co...
Jsou tu i jino spolehlivé firmy než výše jmenované. Záleží o jaký dům se jedná typový z katalogu, nebo na zakázku..
Zkusil bych ecommerciale.cz - zastupují VS DOMY,a.s.

Re: Re: Re: Re: Montované domy na klíč

15.2.2016 7:47 | autor:  Jarda - 194.228.20.xxx

Ha,ha, dřevostavba nemá jedinou výhodu oproti klasice krom ceny (která může být ovšem také předražená), jinak je to nějhorší investice z možných - dřevo stále pracuje.
A mohou si zde výrobci a realizátoři psát co chtějí o eurohranolech a podobných 3,14 čovinách, realita je jasná, střídání zima/teplo - problém, vlhkost-problém, plísně,hmyz,hlodavci-problém,hořlavost-problém, nosnost konstrukce-problém, zdravotní nezávadnost-problém.

Re: Re: Re: Re: Re: Montované domy na klíč

29.5.2016 10:56 | autor:  Michael

Jen pro informaci,cihla pracuje také,plísně běžná věc u cihlových domů,rozdíl mezi dřevostavbou a cihlou je například akumulační vlastnost kdy je cihla lepší v tom že když se zatopí drží teplo,ale zase je to doba než se vytopí,takže bych tu uplně nehanil dřevostavby

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Montované domy na klíč

3.8.2016 8:32 | autor:  Jarda - 194.228.20.xxx

Můžete mi objasnit, jak pracuje cihla? To by mne skutečně zajímalo..............

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Montované domy na klíč

3.8.2016 8:32 | autor:  Jarda - 194.228.20.xxx

Můžete mi objasnit, jak pracuje cihla? To by mne skutečně zajímalo..............

30.10.2016 12:20 | autor:  Leninka - 91.203.146.xxx

Na rozdíl cen se můřete podívat zde:

http://www.domy-oldar.cz/cenik-rodinnych-domu

Re: Re: Re: Re: Montované domy na klíč

15.2.2016 7:47 | autor:  Jarda - 194.228.20.xxx

Ha,ha, dřevostavba nemá jedinou výhodu oproti klasice krom ceny (která může být ovšem také předražená), jinak je to nějhorší investice z možných - dřevo stále pracuje.
A mohou si zde výrobci a realizátoři psát co chtějí o eurohranolech a podobných 3,14 čovinách, realita je jasná, střídání zima/teplo - problém, vlhkost-problém, plísně,hmyz,hlodavci-problém,hořlavost-problém, nosnost konstrukce-problém, zdravotní nezávadnost-problém.

28.9.2016 10:30 | autor:  Silvia - 171.25.193.xxx

Ty jo, proč si odpovídáš sám na sebe a ještě stejný příspěvek? Já teda mám taky trošku strach z dřevostavby. Ale taky si myslím, že pokud se vše správně ošetří a člověk se o to stará, tak by to mohlo být ok... Určitě to však bude pracnější...

Re: Re: Re: Montované domy na klíč

30.9.2010 19:56 | autor:  fefen - 93.99.202.xxx

A to pracujete v té firmě..že o ní tak hezky píšete?

26.2.2016 13:03 | autor:  paulla7 - 37.221.245.xxx

Dobrý den mě se u nich nejvíce líbilo, že jejich rodinné domky mají nízkou cenu a vysoký standard v ceně

1.6.2016 14:14 | autor:  erinna - 37.221.245.xxx

Jééé od nich máte taky domeček a jsme s ním naprosto spokojeni, určitě jen a jen mohu doporučit, vůbec bych se toho nebála ! A budu držet pěsti, ať Vám to taky dopadne ;)

2.8.2016 17:57 | autor:  Evžen - 94.113.96.xxx

Ahoj,
my jsme nedávno stavěli s firmou http://www.ddnk.cz , která je opravdu nejlepší - má nejlepší pověst, a to zaslouženě. Jejich přístup je naprosto profesionální a ceny více než rozumné. Ve dřevostavbě už žijeme a nemůžeme si stěžovat - vše, co profíci z DDNK slíbili, taky dodrželi. Díky

29.11.2016 7:23 | autor:  Hana - 93.99.193.xxx

Dobrý den, také jsme s firmou Nízkoenergetické zděné domy a dřevostavby na klíč,s.r.o. http://www.domy-drevostavby-na-klic.cz/ a mohu vřele všem doporučit, nejen kvalitu, ale i spolehlivost.

28.8.2016 14:34 | autor:  Evžen - 62.245.114.xxx

Ahoj, my když jsme se s manželkou rozhodovali, že si necháme postavit dům na klíč, udělali jsme pokročilou analýzu trhu.. po všech těch informacích, které jsme sesbírali, jsme se rozhodli pro http://www.ddnk.cz a vyplatilo se to. Slíbili co řekli, domeček máme na kraji Prahy a mohu jedině doporučit!

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu