Bydlení čtenářů: Život jako na zámku - Bydlení čtenářů diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální Möbelix leták.

Bydlení čtenářů: Život jako na zámku (Bydlení čtenářů)

Toto téma se vztahuje k článku Bydlení čtenářů: Život jako na zámku.

12>

bez názvu

20.2.2008 14:11 | autor:  Linda -

No, je to zajímavě pojatý bydlení, ale doma bych to mít nechtěla! Nedovedu si třeba představit, že bych tam měla utírat prach na to je to dost nepraktický a na muj vkus hooooodně moooc přeplácaný! Ale tak hlavně, že se to líbí majitelce!

Re:

23.2.2008 15:59 | autor:  Ivan -

Nebudete tam pořádat prohlídky?

Re:Konzole

25.2.2008 15:21 | autor:  Božous -

Moc lituji, že jsem neviděla ty stahovací konzole na záclony, ty bych si koupiola ihned. Máme stropy 3,80 m a tudíž i vysoká okna a dávat na ně záclony je děs a hrůza, že spadnu ze štaflí. Škoda ty bych určitě koupila. A ten Váš byteček je opravdu moc hezký, jenom zírám ,už jen pokojskou, aby utírala prach. Rozhodně je to lepší než-li sektor a to posezení to musí být jako v pohádce. Přeji Vám mnoho dalších skvělých nápadů při Vašem kutění, ať se vše podaří k Vaší spokojenosti. Držím palce.

Re: Re:Konzole

25.2.2008 18:13 | autor:  Jaroslava -

Na fotce v jídelně, asi uprostřed u záclony na stěně je vidět čudlik. Ten se zmáčkne a záclona sjede dolu. Pak se zase vytáhne.

Re: Re: Re:Konzole

25.2.2008 19:55 | autor:  Lucka -

Tak to je hustý... Jsem předtím nechápala, jak to funguje, tak děkuju za vysvětlení:o)

bez názvu

25.2.2008 21:05 | autor:  Hana -

Moc krásný byteček, rozhodně to svědčí o výborném vkusu majitelky, opravdu jako na zámku. S tak krásně vybaveným bytem jsem se ještě nesetkala, nádhera, chválím.

Vkus

26.2.2008 18:30 | autor:  Roman -

No o tom vkusu bych právě pochyboval. Přijde mi to šíleně kýčovité a nepraktické. No hranice vkusnosti má každý svoje, já bych rozhodně neměnil.

Re: Vkus

26.2.2008 21:36 | autor:  Laďka -

Přesně tak, souhlasim s tebou. Já bych si v tomhle asi nezvykla bydlet, připadala bych si tam jak slon v porcelánu....

Luxus

25.2.2008 21:15 | autor:  Karel -

Tak to je bomba, luxus, opravdu luxus, vkus a luxus, není co dodat.

Re: Luxus

31.12.2008 22:52 | autor:  náhodný kolemjdoucí - 88.146.78.xxx

Milý Karle,
jste normální? Myslím tím v obecné rovině. Napsat takový komentář může buď jen majitel tohoto zrůdného bytu, a vzhledem k chybějícím IP adresám se to nedá vyloučit, nebo duševně chorý člověk. Jestli toto je luxus, musíte se léčit a to urychleně, než někomu ublížíte. Mě po shlédnutí několika uveřejněných "bytů čtenářů" napadá, jestli redaktorka, která minimálně prováděla reschersi, je duševně v pořádku. Jsou to strašné stránky, moje prvotní úvaha, jestli zde inzerovat vzala za své po shlénutí několika zdejších "top tajemných hradů v Karpatech". Mějte se tu krásně, v zájmu zachování duševního zdraví odcházím na sofistikovanější weby. Jo - a šťastný nový rok, s takovou skladbou přispěvovatelů to budete víc než potřebovat.

Re:

26.2.2008 21:37 | autor:  Jaja -

No nadhera, to nemaji ani v Americe, snad jenom Donald Trump.No jeho prvni zena take pochazi z drivejsiho Ceskoslovenska, takze je videt odkud dobry vkus prichazi.

Re: To snad ani není myšleno vážně...

27.2.2008 15:22 | autor:  evaka -

Jak ten interier, tak ty rozjuchaný příspěvky... Proboha, jak si může někdo něco tak kýčovitého instalovat doma a navíc ještě v paneláku (soudíc podle výhledu z okna) ? Nahňácaný na malým prostoru, to "pseudozlato" kam se podíváš až oči přecházejí ... , prostě hrůza !!! Ještě bych docela ráda viděla paní domu, jak proplouvá bytem v rokokové krinolině a s bílou parukou na hlavě.. a mužík v brokátových pumpkách... Do takovéhohle prostředí se snad ani jiný oděv nehodí... No, je to naprosto šílený a naprosto bez vkusu ! Ale když se jim to líbí... je to nakonec jejich věc.

Moc krásné

27.2.2008 18:48 | autor:  Marcela -

Můj švagr je Kanaďan a není to zrovna žádný chudák. Při pohledu na tyto botografie řekl, že takový luxus má snad jen Donald J. Trump v USA. Mimochodem knihu kterou Trump napsal "The way to the top", vřele doporučuji. Souhlasím s paní Jajou, je to velmi krásně zařízený byt. Nevím, jestli je to byt v paneláku, ale i kdyby, tak to neznamená, že nemůže být hezky zařízený. Proč bychom měli všichni kupovat moderní nábytek, který za chvíli vyjde z módy, či nábytek všední a nudný. Je to jiné, než na co jsme zvyklí, ale není právě v tom ta krása? Držím pěsti paní majitelce a přeji jí spoustu dalších skvělých nápadů.

Re: Moc krásné

28.2.2008 11:55 | autor:  evaka -

Kanaďan nebo Američan, to je fuk... Všeobecně ani jedni z nich moc smyslu pro vkus nepobrali... Pro ně tenhle kýčovitý procovský styl musí být balzámem na duši.. ale ke vkusu mají oba daleko.
mmch.: to co má patrně doma Donald Trump taky nemusí být vkusné, jenom proto že je někdo bohatý ještě neznamená, že musí mít vkus. Ale má-li vzhledově něco podobného doma tak u něj bude mít patrně každá jedna židle hodnutu vyšší než celý byt plný podobných napodobenin z libeňského ostrova .. Ale proti gustu... já bych to množství čaček uklízet nechtěla..

Re: Re: Moc krásné

28.2.2008 18:26 | autor:  Jaroslava -

No možná by neškodilo, aby jste se i Vy pochlubila svým bytem, když máte tak vytříbený vkus. Nicméně mě potěšilo, že se Vám líbí alespoň moje zahrada.

Re: Re: Re: Moc krásné

29.2.2008 12:53 | autor:  Lubomír -

Tak to je teda hrůza a ještě k tomu nepraktická. To je asi stejné, jako trakaře a kola na pražských vilkách. Děs běs.

Re: Re: Moc krásné

29.2.2008 15:41 | autor:  Marcela -

Rozhodně si nemyslím, že by Američané postrádali smysl pro vkus. Struktura a vybavení většiny domů v Kanadě i USA jsou opravdu na místě. Donald Trump je majitelem bezpočtu hotelů, mrakodrapů, golfových hřišť, kasín v Las Vegas, Atlantic City, New Yorku, na Floridě nesoucích jeho jméno, včetně největšího na světě Trump Taj Mahal. Krása všech těchto staveb je oslnivá. Pokud Vám připadá nevkusná , svědčí to něco právě o vašem vkusu, zřejmě jste tam nikdy nebyla.
Lidé se vkusem i bez něho se nacházejí ve stejné míře na celém světě a to už jsem něco procestovala. Navic, vkus každého je jiný a je třeba ho respektovat a hledat v něm to krásné. Zařízení bytu či domu, který vkus postrádá, si představuji úplně jinak a trvám na tom, že tento byt svůj styl a vkus rozhodně má.
A ještě jedna poznámka nakonec, mít peníze a vkus znamená realizovat své sny, s dobrým vkusem a bez peněz můžete o krásných věcech pouze snít.

Re:

26.4.2008 19:13 | autor:  monita

Jak říká mnoho disegnerů, volte styl, který odpovídá celému domu. Uvedu to na přesnou míru. Tak třeba panelový dům vystavěný v 70. letech min. století si zaslouží interier této doby či nadešlé a né interiér z 18.století. Ten obývák bych vydýchala kromě tv. Ta přece nepatří na zámek-nebo ano? Možná by měla majitelka domu zvážit nějakou tv skříňku , kde se krásně schová. Dál jsou docela pěst na oko ty futra. Když paní majitelka dokázala sama položit podlahu, tak ať se podívá na futra v zámku. Ta ložnice mi nepříjde jak ze zámku, ale spíše maringotka u kolotočů. Všichni tady píšete, že je to vkus majitelky a když se jí to líbí... a já se k vám přidávám. Chválím jí za odvahu a za nesčetnou práci, protože vím o čem mluví.

Re:

9.7.2008 8:07 | autor:  Blanka -

Bože, to je vrchol nevkusu No hlavně, že se to paní majitelce zamlouvá, já bych v něčem takovém asi nevydržela ani návšěvu...

Re: život jako na zámku

20.11.2008 11:45 | autor:  PT - 84.244.119.xxx

Ať si říká, kdo chce, co chce o vkusu, ale ten byt má svůj systém a logiku. Asi bych v něm nebydlela, že už mám léta a nábytek je pro mne těžký na manipulaci třeba při malování. Ale jinak, proč ne?

12>

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu