Fotografie od čtenářů: Nápaditá zahrada - Bydlení čtenářů diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální Möbelix leták.

Fotografie od čtenářů: Nápaditá zahrada (Bydlení čtenářů)

Toto téma se vztahuje k článku Fotografie od čtenářů: Nápaditá zahrada.

To je ale opravdu veliká krása !

27.2.2008 15:43 | autor:  evaka -

Vůbec si nedovedu představit, že tohle všechno zvládl jediný člověk, byť by to byla žena ! Na tom muselo být tolik práce, že mě samotnou bolí ruce. Ale stálo to za to, je to opravdu nádherná zahrada.

Re:

27.2.2008 19:13 | autor:  Jarka -

No tak to je nadhera. To je opravdu poteseni pro oko ale pro majitelku jiste i na dusi. No musi to byt spousta prace to udrzovat,takze poklonu majitelce, ktera jak je videt to dela s obrovskou laskou a peci. Opravdu si to zasslouzi jednicku s hvezdickou.

Obdiv a pochvala.

27.2.2008 20:34 | autor:  Hana -

Tak to je opravdu nádherná zahrada. Ty terasy s růžemi vdechnou sílu života, dřevěné stavby, krb, zastřešený bazén jsou vkusně začleněny, neméně krásné jezírko umocňuje souhru celku. Vše je opravdu důmyslně promyšlené- krása, souhra, praktičnost. Tato zahrada si zaslouží můj obdiv a její majitelka paní Jaroslava zaslouženou pochvalu.

Poklona majitelce.

29.2.2008 13:36 | autor:  Karel -

Jsem kutil a dokážu si představit, kolik práce to dá vytvořit a udržovat tak velkou zahradu. Srdečná poklona patří paní majitelce, která svou láskou a pílí dokázala vytvořit takovou krásu kolem sebe.

Re:

2.3.2008 17:33 | autor:  Sylva -

To je fakt krásná zahrada. Tam bych chtěla odpočívat, ale jak tak koukam, tam se spíš člověk nadře, než aby odpočíval. Ale je to mooooc pěkný! Taky bych takovou zahrádku chtěla jednou mít!

Re: Re:

11.3.2008 16:06 | autor:  Ivana -

Moc pekna zahrada na relax jak delana . Da to jiste moc prace to udrzovat . Klobouk dolu !

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu