Když je předsíň malá… - Úložné prostory diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální Tesco letáky.

Když je předsíň malá… (Úložné prostory)

Toto téma se vztahuje k článku Když je předsíň malá….

..a ještě menší ..

14.4.2008 20:24 | autor:  Iveta -

tahle je možná malá, ale jak zhotovit přesíň ještě menší ? Skříň sa vejde max. 60X60 a pak už jsou dveře do pokoje

Re:

25.4.2015 17:31 | autor:  Janča - 209.222.8.xxx

My máme taky malinkou předsíň takže to máme tak že tam máme vždy jen to co se aktuálně nosí na jaře nebo v zimě atd. a zbytek vždy uložím do šuplíků pod postel,máme je hodně velké protože jsem si je nechali udělat na míru k posteli a musím říct že je to hodně užitečný nevím kam bych všechny ty věci dala nebýt toho.kdyby někdo měl zájem tu je kontakt na firmu od které tu postel máme www.prospanek.cz

Re:

10.5.2015 21:36 | autor:  evina - 77.244.254.xxx

no my máme čalouněnou postel s vyklápěcím prostorem ale chtěla bych koupit postel z masivu a právě jsem nevěděla jak bysme vyřešili ten ukládací prostor a ty šuplíky podle těch fotek vypadají dobře.dají se lehko vysunovat i když jsou plný?máme hodně věcí co potřebujeme uložit a mám tak trochu problémy se zádama..

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu • Kvalitní a prověřené vestavěné skříně vyráběné na míru společností Komandor. • Nahlédněte do fotogalerie vestavěné skříně na míru od StylishroomsHledáte moderní skříně na míru? – Vestavenky.cz