Nejhezčí dětské pokoje čtenářů oBydleni.cz - I.díl - Dětské pokoje diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Möbelix.

Nejhezčí dětské pokoje čtenářů oBydleni.cz - I.díl (Dětské pokoje)

Toto téma se vztahuje k článku Nejhezčí dětské pokoje čtenářů oBydleni.cz - I.díl.

bez názvu

14.5.2008 14:11 | autor:  Jana -

Tak teda tenhle pokoj nemá chybu ! Fakt super

Re:

17.6.2008 1:11 | autor:  Laduska

Moc děkuji za chválu. Těší mě, že se "výsledek našeho snažení" líbí i ostatním.

Re:

14.5.2008 14:13 | autor:  Lukáš -

Mohu se zeptat, jak je tam upevněná ta houpačka?

Re: Re:

17.6.2008 1:09 | autor:  Laduska

Dobrý den,
houpačka je zavěšena na klasických "spirálách" (vrutech) na zavěšení houpačky, které jsou připevněny do trámu.

Re:

17.5.2008 11:56 | autor:  Eliška -

Taky se mi to moc líbí

Re:

17.6.2008 9:11 | autor:  Vlaďka -

Dětský pokojíček je úžasný Je vidět, že jste jej domysleli do každého detailu. Moc se mi líbí celkové využití prostoru. Dítě má oddělenou spací část od prostoru na hraní

pokojíček naší Karolíkny

17.6.2008 20:40 | autor:  Haňula -

Ahojte lidičky.
Musím svoji sestru i jejího manžela pochválit, že dokázali ve svém malém bytečku udělat tak krásný hrací a spací prostor pro svou dcerku Karolínku. A to, že jsou v 10-ti nej, to bere určite za své. Muvím jistě i za naší dcerku, která je jen o několik dní starší, než Karolínka. Holky se tam vždy pěkně vyřádí. A tak málo stačí k dětské radosti a úsměvu. Už se těšíme na další návštěvu u vás, sestřičko! A vám ostatní přeji, ať dokážete svým dětem vykouzlit úsměv na tváři, třeba tím, že jim věnujete tak krásný pokojíček. S pozdravem Haňula

Re:

1.7.2008 11:57 | autor:  Papája -

Něco mi na tom pokojíčku nesedí...... Něco to tam "tříští". Nejvíc asi koberec. Děti si ne něm sice hezky vyhrají, ale do tohoto pokojíčku se prostě nehodí. Měl by být jednobarevný - už kvůli včelám a Medvídkovi Pú na stěně.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu • Kvalitní vestavěné skříně do dětského pokoje vydrží navěky!