Nejhezčí dětské pokoje čtenářů oBydleni.cz – II. díl - Dětské pokoje diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Möbelix.

Nejhezčí dětské pokoje čtenářů oBydleni.cz – II. díl (Dětské pokoje)

Toto téma se vztahuje k článku Nejhezčí dětské pokoje čtenářů oBydleni.cz – II. díl.

bez názvu

21.5.2008 20:55 | autor:  Milada -

Pokoj je to pěknej, hezky barevnej povedlo se

Re: otřes

22.5.2008 23:35 | autor:  samsara -

To je hezký??? Přeplácanost a na první pohled to na mě působí jako neskutečnej chlívek.

Re: Re: otřes

26.5.2008 10:14 | autor:  kikusa

Možná přeplácané, možná ne, jak se na to kdo dívá. V prvé řadě jde zřejmě o panelákový byt a dětský pokojíček je poměrně malý a tak lze usuzovat, že majitelé jsou hraví, kreativní a s omezenou sumou peněz v kapse. Dítě mám a mohu-li za sebe soudit, také se rádo obklopuje vším možným a nejlépe to musí být po ruce a barevné. Sterilní pokojíček, kde vše má své místo, je v něm uklizeno a nikde se nic, co by rušilo neválí...prostě takový pokojíček může mít zřejmě dítě na baterky a nikoliv normální hravé dítě. Ale možná se pletu

Re:

10.1.2009 0:08 | autor:  Marcela - 85.132.166.xxx

Na mě osobně by to byl moc červený nábytek. Ale myslím, že v zařizování pokojíku pro dítě není žádné omezení. Konec konců na nás nezaléží. Důležité je aby se tam dobře cítilo dítko. Vím že tam je velký problém z prostorem, ale určitě bych se snažila, pokud to jenom trochu jde, dát jinam POSTEL. U topení, zvlášť v zimě to nebude to nejlepší. Ale jinak je pokojík

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu • Kvalitní vestavěné skříně do dětského pokoje vydrží navěky!