Klárka - Kuchyně diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Jysk.

Klárka (Kuchyně)

Toto téma se vztahuje k fotografii Klárka.

bez názvu

4.6.2008 21:57 | autor:  Dita -

Docela pěkné.

Re:

24.7.2008 14:05 | autor:  marta.parta

jj,možná by to chtělo jiný kachličky,který by to trochu oživily

Re:

12.1.2009 11:13 | autor:  Sarka - 213.192.6.xxx

Mě se ten obklad právě líbí Celé je to pěkné a jednoduché

Re:

12.1.2009 12:06 | autor:  jj - 62.204.238.xxx

Tak určitě by to chtělo jiný, výraznější obklad !!
Takto to moc "splývá"... Celkově by chtěla tato kuchyň trošku "oživit".... ty modré květináče na okně není to pravé "ořechové"...

Re:

20.1.2009 10:04 | autor:  Gita - 213.192.6.xxx

No me prave prijde, ze majitelka zvolila obklad prave proto, aby jí to celkově ladilo a zapadalo, někdo nechce něco výrazného! a nevím, co je špatného na květináčích, jen proto, že jsou modré??? - zkrátka každý má svojí oblíbenou barvu, ne? nemůžeme mít všichni v domě stejné odstíny!!! modrá se hold asi líbí - jak vidno na těch květináčích, židličkách a dokonce i na hadříku... A proč ne??? Mě přijde tato kuchyň pěkná, jednoduchá, praktická a bude se na ní dát dívat i za x let!

Re:

13.1.2014 21:06 | autor:  vanda

mně se nelíbí ani obklad za kuchyňskou linkou ani ty modré květináče, které se tam vůbec nehodí. jdou sehnat krásné tapety do kuchyně, které by šly dát místo obkladu a určitě by se kuchyň rozjasnila. ty modré květináče tam působí kýčovitě. v dnešní době jsou k sehnání všelijaké keramické i plastové květináče za pár korun, které udělají velkou parádu. Podívej se na http://www.hudetz.cz/plastove-kvetinace-na-palmy. Zde určitě naleznete květiníče, které dodají kuchyni šmrnc

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu