Plastová okna - Okna a dveře diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky baumax.

Plastová okna (Okna a dveře)

bez názvu

6.6.2008 16:26 | autor:  Dáša -

Nechali jsme si před rokem udělat plastová okna, ale s výsledkem nejsme moc spokojeni. V zimě mi připadalo, že kolem oken profukuje, teď se u rámů začíná trochu drolit omítka. Nevím, jestli si můžeme/máme stěžovat firmě? Je možné, že jde o nějakou únavu materiálu, nebo firma prostě něco zanedbala? Nebo si můžeme nějak poradit svépomocí (asi je to v dnešní době nejjednodušší)? Pokud ano, jak?

Re:

14.3.2012 15:50 | autor:  baumy1

Slyšel jsem že jsou dobrý a za nejnižší ceny okna UNIWIN.Já jsem viděl jejich okna a dveře včetně střešních v prodejně na Praze 8 Palmovce/ulice pod Hájkem vedle Kooperativy).
Maj i střešní okna v plastu za super ceny.Zy válohou je vystavená i odvětrávaná fasáda,který maj několik desítek druhů-taky v prodejně
Měli tam napsáno,že maj prodejny po celý republice,tak asi kvůli servisu budou ty okna dobrý

Re:

28.9.2013 11:16 | autor:  Griotka

Určitě si stěžujte, protože pokud to není podle vašich představ a vy za to dáte peníze... ne ne ne, to se mi třeba upřímně vůbec nelíbí...

Re:

2.9.2010 14:57 | autor:  Pejda - 90.177.109.xxx

To je tak, když vybíráte levná nekvalitní okna ! Na oknech nikdy nic neušetříte...

Re: Re:

21.9.2012 13:43 | autor:  tomasp70

Přesně tak, nechejte si poradit od odborníků na www.bezpecnaokna.cz. Můžete se na těchto stránkách rovněž přesvědčit, jak je otevření zamčeného plastového okna snadné a co udělat pro vaše bezpečí.

16.3.2014 22:32 | autor:  pavel - 188.134.242.xxx

Nejlepší a nejkvalitnější okna jsou od firmy VEKRA .Vědí , za co si nechají zaplatit.Za vysokou kvalitu a profesionalitu přístupu při výměně.
DOPORUČUJI .

Re: Re: Re:

5.6.2014 17:01 | autor:  Hynek - 37.157.247.xxx

Souhlasím, že nejlevnější okna nemá smysl pořizovat. Je vysoce pravděpodobné, že nebudou kvalitní. My jsme vybrali okna od Vekry a mohu potvrdit dobrou zkušenost, okna vyrábí kvalitní a montáží jsme také byli spokojeni.

17.7.2014 21:03 | autor:  Artur - 207.244.77.xxx

Mám okna od Vekry a jsme naprosto spokojen, jak s kvalitou oken, tak s jejich jednáním a přístupem. Okna slouží výborně a montáž byla kvalitní a rychlá. Jde o dobře vynaložené prostředky.

Re: Re: Re: Re:

26.11.2014 19:38 | autor:  Petr, Břeclav - 94.113.26.xxx

Za nás naprostá spokojenost. Výrobce má na rozdíl některých garážistů a přeprodávačů tradici, ve které určitě chtějí pokračovat :-) Takže kvalitu si musí Okna Macek podržet. I vzhledem ke konkurenci, která má minimální náklady, které si drží pouze smluvními prodejci, za které určitě nemohou dát ruku do ohně. Co jsem si zjišťoval, tak všichni prodejci i servisáci produktů od Macka jsou jejich zaměstnanci.

Re:

10.6.2008 20:09 | autor:  jirka -

Co tu řešíte? Reklamovat u firmy, to je jediný správný postup.

4.9.2010 15:33 | autor:   - 89.203.143.xxx

NO REKLAMOVAT JAK U JAKÉ FIRMY . PO MONTÁŽI JSME SE ROZHODLI REKLAMOVAT NĚJAKÉ NEDODĚLKY U FIRMY MACEK OKNA , ALE REKLAMACE NEPROBĚHLA DLE NAŠICH PŘEDSTAV .

27.9.2011 12:44 | autor:  Cibulka Brno - 94.113.101.xxx

Okna Macek už nikdy.Reklamujeme okna v panelovém domě a to,že rámy mohli být o 5cm delší na každé straně.Poslali reklamačního technika který je velmi loalní k firmě a prohlásil My to děláme dobře aTy ostatní špatně.Bez diskuse.Manželka když tuto práci viděla začala plakat po první v životě jsem manželku v 60 letech viděl plačící.Styd te se firmo Macek

Re: Re: Re: Re:

5.10.2011 15:51 | autor:   - 109.71.213.xxx

no ja bych skouknul sklo a kování a možná zjistíte že to vůbec není z oken Macek ale z Polska.

Re: Re: Re: Re: Re:

16.3.2014 22:35 | autor:  pavel - 188.134.242.xxx

Macek Plastová okna prodává polská okna. Výroba oken v Dubňanech již dávno nefunguje.Nedívejte se jen na cenu , ale i na kvalitu .

Re: Re: Re: Re: Re: Re:

14.11.2014 16:58 | autor:  Petr - 46.165.220.xxx

Z Polska se sem toho vozí hodně spousta prodejců se tváří jako výrobci, ale jsou to jen překupníci, kteří levně na koupí v Polsku a draze prodávají u nás. (draze ve srovnání s kvalitou) Chce to brát od kvalitních českých výrobců

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

19.11.2014 13:13 | autor:  Martin - 77.93.216.xxx

Právě abych se vyhnul polským oknům, vybral jsem okna od Vekry, která vyrábí v Česku a nemám problém.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

4.5.2015 10:17 | autor:   - 109.80.164.xxx

PRacoval jsem tam, český okna jasně.... ale odkud máte profily? Než začnete..zjistěte si. Ono bulharský profily, smontovaný v česku....co je dneska kvalita?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

4.5.2015 16:38 | autor:  Josef - 77.109.141.xxx

To není pravda, protože když jsem kupoval jejich okna, tak mě přesvědčovali, že jsou z německých profilů. S certifikáty jsem se nespokojil a požadoval jsem, aby zapsali do kupní smlouvy, že jsou profily vyrobeny v německu, neměli s tím problém. S okny jsem naprosto spokojen a Vekru mohu vzhledem ke kvalitě doporučit.

plastová okna

22.3.2011 15:14 | autor:  Jitka - 78.108.101.xxx

Dobrý den,
nemáte někdo zkušenost s firmou OKNO s.r.o. Zlín? Dali nám zajímavou nabídku na plastová okna a nevíme, jestli je to opravdu kvalitní firma.

Okna Macek s.r.o.

29.5.2011 17:45 | autor:   - 147.229.200.xxx

Dobrý den,
v roce 2010 jsem si nechal udělat garážová okna, vrata a dveře u firmy Okna Macek s.r.o. Nejdříve došlo k problémům se zaměřením dveří (zaměřovací technik neodhadl výšku překladu). Následně mi bylo sděleno, že mi buď zruší objednávku nebo si to na vlastní náklady opravím. Následoval asi měsíc a závěrem mi zaměřovací technik dal 50% všech nákladů. Následně se zjistilo, že okna nebyla přišroubována (držela jen díky montážní pěně). To opravili. Po zimě se objevil rez na vratech, to reklamuji asi od března. Od dubna ke mě jezdí pracovníci zmíněné firmy, resp. se vždy domluvíme, že přijedou (musím dřív končit v práci a jeď domů) a oni asi za 2-7 dní mi zavolaj, že to nestihli a že se domluvíme na jiný termín.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu