GAS KOMPLET s.r.o.

Společnost GAK KOMPLET je exkluzivním dovozcem a prodejce kotlů polské značky HKS Lazar a zároveň má ve své nabídce tepelná čerpadla do českého výrobce.

Automatické kotle HKS Lazar umožňují použít několik druhů paliv. Kotle jsou vyráběny s ocelovým i litinovým výměníkem. Všechny kotle jsou ve standardu vybaveny ekvitermní regulací s týdenním programem. Kotle se dodávají ve dvou typových řadách KOMFORT a PERFEKT, které jsou dále modifikovány na konkrétní typy.
Některé kotle umožňují kombinovaný provoz jak v automatickém režimu, tak i v ručním režimu ve kterém lze spalovat kusové palivo (černé a hnědé uhlí, koks, dřevo, brikety), takže zákazník není omezen jen na automatický provoz, ale kotel pak lze použít jako klasický kotel na tuhá paliva.
Pro spalování je u většiny kotlů použit retortový hořák se šnekovým podáváním paliva. Pro horší kvalitu paliva pak používáme pístové podávání paliva se sesuvným hořákovým roštem, který je vyložen keramickým obkladem. Pístové podávání eliminuje případné problémy s uvíznutím paliva a hořák s keramickým obložením umožňuje spalovat i palivo s nižší výhřevností.

Tepelná čerpadla TnG-air vzduch/voda invert jsou čerpadla s plynulým řízením (invertním) výkonu (ve 4020 krocích) od 30 % do 100 % výkonu. Široká výkonová řada uspokojí majitele rodinných domů i větších objektů. Tepelná čerpadla TnG-air INVERTER vzduch/voda se vyrábí ve výkonové řadě od 6 kW do 45 kW. Více na www.mojecerpadlo.cz
Spočítejte si, kolik můžete ušetřit výměnou starého kotle za nový www.mojekalkulacka.com

GAS KOMPLET s.r.o.Telefon+420 596 515 020 Fax+420 597 829 796e-mailinfo@gaskomplet.czWebwww.ekokomfort.cz

Prodejny GAS KOMPLET s.r.o.

GAS KOMPLET s.r.o.

Slezská 1288, Orlová Poruba, OrlováTelefon na prodejnu596 515 020

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii