Koupací sezóna je za dveřmi, vlastní bazén ale ještě stihnete!

15.05.2019 | PR článek | Rubrika - Bazény, sauny, vířivky

Letos tomu počasí sice moc nenasvědčuje, avšak květen je měsíc, kdy už se lidé s vlastním bazénem na zahradě běžně koupají. Pokud byste si ho pořídili nejen s vytápěním, ale i zastřešením, nic by vám nebránilo chodit si zaplavat i v tomto nehezkém počasí.

Koupací sezóna je za dveřmi, vlastní bazén ale ještě stihnete!
Reklama

Doba největší slávy kulatých nafukovacích bazénů už pominula. Dnes lidé oceňují spíš zapuštěné bazény do země. Jsou sice dražší, ovšem zato trvalejší. Navíc mají mnoho výhod.

Bazény do země jsou lepší, protože:

Snadněji se do nich leze. Ocení to zejména děti a osoby s horší pohyblivostí. Po schůdkách se do zapuštěného bazénu leze daleko lépe, než když musíte zvednout nohu a překročit stěnu nadzemního bazénu.

Nekazí celkový dojem ze zahrady. Vážně chcete mít uprostřed zahrady ošklivý modrý kruh? Bazén v zemi z dálky není vidět. Pokud jej však chcete učinit výrazným prvkem pozemku, můžete si pořídit vysoké zastřešení.

Dají se umístit i do svahu. Na nadzemní bazén potřebujete rovnou plochu, ten zapuštěný se dá instalovat i do svahu.

Vyrábí se na míru. Nejste omezeni několika velikostmi, lze si nechat vytvořit bazén kulatý, hranatý a s rozměry dle vašich preferencí – buď jen na osvěžení, nebo i na zaplavání či cvičení aqua aerobiku.

A mimochodem zapuštěné bazény už dnes nejsou vůbec drahé. Ano, luxusní bazény se s cenami šplhají do statisíců, ale u skromnějších variant se bavíme spíš o desítkách tisíc.

Do prázdnin to ještě stihnete

Doba realizace nového bazénu se pohybuje v řádech týdnů, standardně 14 dní až měsíc. Samozřejmě ale záleží na tom, kolik je dalších zájemců. Věřte, že teď na začátku léta jich bývá nejvíce, protože spousta lidí se najednou chce koupat ve vlastním. I vy to ještě stihnete. Nechte si teď na začátku léta vybudovat jen bazén a zastřešení dořešíte třeba až na podzim, až bude více času. Nebo se přímo poptejte, jak dlouho by trvala realizace bazénu podle vašich požadavků. Kontaktujte třeba prodejce bazénů značky Rentmil na www.rentmil.cz.


Reklama
Reklama

Související články

Doplňky do finské sauny. Víte, o které se jedná a k čemu slouží?

30.07.2021 | Bazény, sauny, vířivky

Čepice, saunovací metla či kartáč. Nejen tyto doplňky si můžete ke svému pobytu ve finské sauně pořídit. Jde o pomůcky, díky kterým se kvalita… Celý článek

Jak na solární ohřev vody v bazénu?

04.03.2021 | Bazény, sauny, vířivky

Vyhřívaný bazén je luxus, který si můžete dovolit i vy. Teď nemáme na mysli amatérské řešení, kdy čerpadlem vháníte vodu do černé hadice položené na… Celý článek

Kam umístit nafukovací vířivku?

22.02.2021 | Bazény, sauny, vířivky

Přenosnou nafukovací vířivku nemusíte mít jen venku na zahradě. Můžete si ji dát na terasu, do zimní zahrady, na chatu či chalupu, do domu i do bytu.… Celý článek

Investice do dobrého bazénu se vyplatí. Pořiďte si zahradní bazén v akci

19.02.2021 | Bazény, sauny, vířivky

Lákavé nabídky levných bazénů jsou všude kolem nás. Zkušenosti s nimi jsou však nevalné. Kdo si chce zahradní bazén skutečně užít, musí počítat i s… Celý článek

Reklama
Reklama