Relaxujte v pohodlí domova – pořiďte si infrasaunu

06.11.2019 | PR článek | Rubrika - Bazény, sauny, vířivky

V podzimním a zimním období přijde vhod schovat se občas do tepla a ve volných chvílích zrelaxovat. Pokud je venku sychravo, nezaškodí spojit relaxaci, na kterou jste zvyklí, s rozehřátím organizmu v sauně.

Relaxujte v pohodlí domova – pořiďte si infrasaunu
Reklama

Saunování využívá pro relaxaci svalů a zklidnění mysli opakované střídání zátěže organizmu v podobě přehřátí na teplotu kolem 39 °C a prudkého zchlazení. Tomuto procesu se odborně říká termoterapie. V průběhu saunování nastávají v těle procesy, které působí terapeuticky – přispívají k posílení imunity, snižují únavu svalstva, zpomalují stárnutí a zlepšují fyzickou i psychickou kondici. Saunování působí preventivně proti civilizačním nemocem a je také silně relaxační.

 

Relaxace v sauně je komplexní a přispívá k hloubkové očistě organizmu. Rozehřátí svalstva a střídání tepla a chladu rozproudí krev i lymfatický systém – tím se v organizmu nastartuje proces vnitřní očisty a z těla se přirozenou cestou vyloučí metabolický odpad, těžké kovy i toxiny. Saunování si lze vyzkoušet v různých wellness centrech. Pokud si tento způsob relaxace oblíbíte, můžete sobě i celé své rodině dopřát saunování každý den i v pohodlí domova. Luxus domácího wellness si můžete užívat pravidelně, pokud si pořídíte domácí infrasaunu.

 

Ve srovnání s klasickými saunami jsou infrasauny stejně účinné, ale jsou výrazně úspornější – prostorově i energeticky. Infrasauny jsou konstruovány tak, abyste je mohli umístit i do malého prostoru. Nejmenší modely se vejdou i do garsonky v paneláku. Infrasauna vám i přes kompaktní rozměry poskytne dostatek místa pro pohodlnou relaxaci. Klasickou finskou saunu vám při saunování připomene dřevěný interiér.

 

Velkou výhodou infrasauny je energeticky úsporný provoz. Náklady na saunování v infrasauně jsou srovnatelné s použitím napařovací žehličky. Infrasauna totiž neohřívá vzduch, ale prohřívá do hloubky tělo. Další výhodou je velmi jednoduchá montáž – většinu infrasaun složí a zprovozní dvě osoby během jedné až dvou hodin. Infrasaunu pak lze zapojit do obyčejné bytové elektrické přípojky.

 

Pokud si chcete dopřát relaxaci v pohodlí domova a uvažujete o zakoupení infrasauny, měli byste se obrátit na prodejce, který se na prodej infrasaun specializuje a má v nabídce dostatečně široký výběr. Zkuste například návštěvu Sauna Centra MARIMEX, kde si můžete vybrat z mnoha modelů, můžete se tam poradit se zkušenými specialisty a můžete si tam různé modely infrasaun i vyzkoušet. Lépe si tak vyberete model přesně podle svých představ. Výběr infrasauny vám ulehčí také poradna MARIMEX, kde se dozvíte, že infrasauny značky MARIMEX se vyznačují několika speciálními výhodami. Jednou z nich je například Systém 3S – konstrukce se skrytým spojením stěn. Další výhodou infrasaun MARIMEX je LED Harmony – speciální LED osvětlení, které pro navození hlubšího prožitku z relaxace využívá uklidňující tlumená barevná světla. Infrasauny MARIMEX jsou vybaveny také zónovým ovládáním Intensity Control s možností nastavení 9 různých variant intenzity zahřívání topidel, které zajistí zvýšení komfortu při saunování.

 

V MARIMEXU můžete vybírat z mnoha různých typů a velikostí infrasaun a v nabídce najdete také mnoho akčních modelů za výhodnou cenu. Pokud si koupíte infrasaunu MARIMEX, získáte také dopravu zdarma a nadstandardní záruku 3 roky.

 

 

Reklama
Reklama

Související články

Jak upravovat vodu v bazénu

23.07.2019 | Bazény, sauny, vířivky

Léto je téměř synonymem pro koupání a dovádění v bazénu. K tomu, aby k takovým vodním radovánkám vůbec mohlo dojít, je však třeba o vodu v bazénu… Celý článek

Účinky infrasauny na lidské zdraví vás mile překvapí

23.07.2019 | Bazény, sauny, vířivky

Milujete saunování, ale chtěli byste vyzkoušet i něco jiného než jen klasickou finskou nebo parní saunu? A co třeba infrasaunu? Infrasauna funguje na… Celý článek

Na co si musíme dát pozor při výběru nadzemního bazénu?

04.06.2019 | Bazény, sauny, vířivky

Nadzemní bazény jsou ideální volbou pro všechny z nás, kterým stačí menší bazén k osvěžení během letních dnů. Jejich instalace je jednoduchá, navíc… Celý článek

Jak připravit bazén na koupací sezonu

18.05.2019 | Bazény, sauny, vířivky

Pokud chcete, aby vám váš bazén vydržel co nejdéle v dobrém stavu, aniž by byl nějak poškozen, měli byste mu věnovat pořádnou péči. Ta však nezačíná… Celý článek

Reklama
Reklama