Prodlužte si záruku domácích spotřebičů na 5 let

7.12.2009 | PR článek | Rubrika - Bílé zboží

Prodlužte si záruku domácích spotřebičů na 5 let

Pračka, která spolehlivě fungovala po celé dva roky záruční lhůty, se rozbila a opraváři radí nákladnou opravu nebo výměnu? Tímto nepříjemným zážitkem jsme prošli snad všichni. Porucha zboží těsně po dvou letech zamrzí, ale nejvíce člověka irituje, že se to stalo tak těsně po vypršení záruční doby.

POJIŠŤOVNA CARDIF PRO VITA nabízí ve spolupráci s MALL.CZ pojištění prodloužené záruky, které nabízí ochranu výrobku na 1 nebo až 3 roky nad rámec zákonné záruky. Celkově je tak spotřebič chráněn po dobu 3 nebo 5 let.

Šetří vaše budoucí náklady
Pojištění prodloužené záruky u vybraných výrobků z kategorií elektroniky a bílé techniky vám ušetří další finanční prostředky za opravy poškozeného zboží. S uzavřeným pojištěním prodloužené záruky můžete po uplynutí záruční doby stanovené výrobcem uplatnit náklady na opravu mechanických, elektrických a elektronických vad přímo u pojišťovny.

Při nákupu na MALL.CZ můžete uzavřít pojištění prodloužené záruky přímo při výběru výrobku. Za částku rovnou 10 % kupní ceny zboží si můžete prodloužit záruku o 1 rok a za 20 % kupní ceny naroste prodloužená záruka o celé 3 roky.

Jednoduché vyřízení
Zřízení tohoto pojištění nepřináší žádnou nadbytečnou administrativu. Po zaplacení ceny vybraného zboží navýšené o pojištění prodloužené záruky vám do e-mailu přijde Certifikát o pojištění. S pojištěním prodloužené záruky se nemusíte bát poruch až po pět let od nákupu.

V případě poruchy se nic nemění
Pokud se výrobek porouchá v době trvání prodloužené záruky, není to nic dramatického. Proces opravy funguje podobně, jako v době trvání originální záruky od výrobce – stačí odnést poškozené zboží do opravny a pojišťovna proplatí všechny náklady do výše 30 000 Kč související s opravou poruchy. V případě, že výrobek nepůjde opravit, pojišťovna vám vyplatí časovou cenu výrobku, tj. kupní cenu výrobku minus 1 % za každý měsíc od nákupu produktu.

Pojištění prodloužené záruky vám zajistí bezstarostné využívání produktu i po skončení originální záruky od výrobce, aniž byste se museli obávat vysokých nákladů na opravy poruch.

Více na www.cardif.cz

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Myčky do každé kuchyně

Myčky do každé kuchyně

5.1.2010 | Redakce | Bílé zboží

Myčka nádobí je dnes nedílnou součástí mnoha domácností. Pořizovací náklady snadno vykompenzuje úspora vody, energie a času. Navíc ani malá kuchyně už... Celý článek

Uklizeno bez práce

Uklizeno bez práce

14.12.2009 | Redakce | Bílé zboží

Pokud patříte k menšině těch, kteří dosud doma nemají myčku na nádobí a plánujete v nejbližší době její pořízení – neměli byste zapomenout na některé ... Celý článek

Domácí vinotéka Baumatic - vinný sklípek ve vašem bytě

Domácí vinotéka Baumatic - vinný sklípek ve vašem bytě

3.11.2009 | PR článek | Bílé zboží

Tak jako v naší zemi roste zájem o kvalitní víno, stupňují se i požadavky na jeho správné uskladnění. Málokterý milovník jakostních vín má ale to štěs... Celý článek

Na mirko – vlnách

Na mirko – vlnách

20.10.2009 | Redakce | Bílé zboží

Výběr mikrovlnky určitě není žádná věda – vidíme jich v každém obchodu s bílým zbožím tucty, výrobci se předhánějí v inovacích designu a funkcí a nejr... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii