ABC nábytek vás dostane svojí originalitou a pestrostí

19.04.2011 | PR článek | Rubrika - Bydlení čtenářů

Cítíte s nadcházející jarní sezónou potřebu změny vybavení svého domova, chalupy či kanceláře? Hledáte nové impulsy jak oživit svůj osobní nebo pracovní prostor a sériové nabídky vás nudí? Originálního a flexibilního partnera nejdete v chebské společnosti ABC nábytek.

ABC nábytek vás dostane svojí originalitou a pestrostí
Reklama

Společnost ABC nábytek působí na českém trhu s nábytkem již 8 let a za tu dobu vytvořila silné portfolio nabídky zahrnující sedací i rohové sedací soupravy, postele, pohovky, obývací stěny, konferenční i jídelní stoly, židle, komody i doplňky, tedy veškeré bytové či kancelářské zařízení dle vašich představ.

Stylový a originální nábytek společnosti ABC sází na kvalitu a skvělou cenu, nabídce vévodí nábytek určený pro západní trh, trendové výstavní kousky, inkognito modely světoznámých firem i výstřední sedačky nové generace z řad designérské scény. Vedle výrobků prvotřídní prověřené kvality je možné zakoupit i modely II.jakosti,kde minimální či téměř neviditelné poškození znamená i 50% slevu. Kromě pevných prodejen je možné si veškerou pestrou nabídku prohlédnout v rámci propracovaného e-shopu na stránkách www.abcnabytek.cz, kdy se z nového kousku můžete radovat v extrémně krátké době několika dnů a to i za ceny, kdy levněji už to nejde.

Široký sortiment nabídky společnosti ABC nábytek uspokojí konzervativní zákazníky, ale i odběratele vyžadující individualistický a neotřelý styl. Variabilní škála modelů představuje jak konvenční nábytek v moderním minimalistickém stylu, tak i nábytek s tradičními prvky.

Specializací společnosti ABC nábytek jsou sedací soupravy a postele, zahrnující top nabídku výrobců a vystavovatelů v tom nejlepším poměru k prodejní ceně. Rohové sedací soupravy ze sortimentu ABC nábytku se přizpůsobí jakémukoliv prostoru a barevná škála zní jemnými přírodními tóny, pastelovými barvami, ale i výstřední růžovou, purpurovou či fuksiovou tóninou. Designované řady pak obsahují klasický styl i super moderní trendy. V nabídce sedacích souprav nechybí ani velmi praktické rozkládací sedací soupravy a soupravy s účelným úložným prostorem. Pohodlnost a variabilitu pak ocení zákazníci také při pořízení vkusných pohovek a křesel, opět v pestré barevnosti i provedení.

Opravdový relax v podobě plnohodnotného spánku představují postele z nabídky ABC nábytku, určené pro německý trh. Na své si přijdou zákazníci preferující klasický styl postelí, ale i lidé hledající neotřelý styl či vyznavači výstřednějších prvků. Na vysokou variabilitu nabídky postelí ukazují i samotné názvy jednotlivých typů jako např. Comfort Plus, Afrika či Diamant.

Půvabnou kapitolu nabídky ABC nábytku tvoří jedinečný nábytek s vůní a probarvenou kresbou ze dřeva sheesham, pocházejícího až z daleké exotické Indie. Vysoce odolné a pevné dřevo sheesham dává vzniknout výjimečným kouskům nábytku od komod, stolků, křesel, jídelních setů až po do detailu propracovaných vitrín. Díky nadstandardním vztahům s dodavateli je pak možné nabízet nábytek ze sheesham dřeva za nejlevnější ceny na českém trhu.

Součástí komfortního nákupu u společnosti ABC nábytek jsou doplňky v podobě pohodlných matrací, zdravotnických roštů do postelí, a také různých polštářků a přehozů, které v mžiku použití zaženou nudu z každodenního neměnného designu bytového či kancelářského vybavení.

Společnost ABC nábytek je spolehlivým a flexibilním partnerem pro všechny zákazníky hledající netradiční a originální nábytek s moderním designem, navíc za skvělou bezkonkurenční cenu.

Více info na www.abcnabytek.cz

Reklama
Reklama

Související články

Odpovídají současné ceny panelových bytů tomu, co nabízejí svým obyvatelům?

15.09.2020 | Bydlení čtenářů

Na našem území vznikala v dobách především 2. poloviny 20. století panelová sídliště, která se postupně stala velmi rozšířeným druhem bydlení. V… Celý článek

Bungalov na klíč: Nejžádanější typ rodinného domu?

29.05.2020 | Bydlení čtenářů

Rodinný dům typu bungalov si za poslední roky získal pevnou pozici mezi projekty rodinných domů. Když se podíváme na nejprodávanější projekty… Celý článek

Nové byty na Vackově slibují komfortní bydlení na Žižkově

13.05.2020 | Bydlení čtenářů

Mladé páry i rodiny s malými dětmi ocení developerské projekty Praha, protože si z nich mohou vybrat ideální bydlení v moderním kabátku. Zejména byty… Celý článek

Útulný interiér v orientálním duchu: Inspirujte se exotickými krajinami!

23.02.2020 | Bydlení čtenářů

Měli jste možnost zahlédnout v katalogu nábytku interiér laděný do orientálního vzhledu a padl vám do oka? Nebo jste jej možná viděli u známých či na… Celý článek

Reklama
Reklama