ABC nábytek vás dostane svojí originalitou a pestrostí

19.4.2011 | PR článek | Rubrika - Bydlení čtenářů

ABC nábytek vás dostane svojí originalitou a pestrostí

Cítíte s nadcházející jarní sezónou potřebu změny vybavení svého domova, chalupy či kanceláře? Hledáte nové impulsy jak oživit svůj osobní nebo pracovní prostor a sériové nabídky vás nudí? Originálního a flexibilního partnera nejdete v chebské společnosti ABC nábytek.

Společnost ABC nábytek působí na českém trhu s nábytkem již 8 let a za tu dobu vytvořila silné portfolio nabídky zahrnující sedací i rohové sedací soupravy, postele, pohovky, obývací stěny, konferenční i jídelní stoly, židle, komody i doplňky, tedy veškeré bytové či kancelářské zařízení dle vašich představ.

Stylový a originální nábytek společnosti ABC sází na kvalitu a skvělou cenu, nabídce vévodí nábytek určený pro západní trh, trendové výstavní kousky, inkognito modely světoznámých firem i výstřední sedačky nové generace z řad designérské scény. Vedle výrobků prvotřídní prověřené kvality je možné zakoupit i modely II.jakosti,kde minimální či téměř neviditelné poškození znamená i 50% slevu. Kromě pevných prodejen je možné si veškerou pestrou nabídku prohlédnout v rámci propracovaného e-shopu na stránkách www.abcnabytek.cz, kdy se z nového kousku můžete radovat v extrémně krátké době několika dnů a to i za ceny, kdy levněji už to nejde.

Široký sortiment nabídky společnosti ABC nábytek uspokojí konzervativní zákazníky, ale i odběratele vyžadující individualistický a neotřelý styl. Variabilní škála modelů představuje jak konvenční nábytek v moderním minimalistickém stylu, tak i nábytek s tradičními prvky.

Specializací společnosti ABC nábytek jsou sedací soupravy a postele, zahrnující top nabídku výrobců a vystavovatelů v tom nejlepším poměru k prodejní ceně. Rohové sedací soupravy ze sortimentu ABC nábytku se přizpůsobí jakémukoliv prostoru a barevná škála zní jemnými přírodními tóny, pastelovými barvami, ale i výstřední růžovou, purpurovou či fuksiovou tóninou. Designované řady pak obsahují klasický styl i super moderní trendy. V nabídce sedacích souprav nechybí ani velmi praktické rozkládací sedací soupravy a soupravy s účelným úložným prostorem. Pohodlnost a variabilitu pak ocení zákazníci také při pořízení vkusných pohovek a křesel, opět v pestré barevnosti i provedení.

Opravdový relax v podobě plnohodnotného spánku představují postele z nabídky ABC nábytku, určené pro německý trh. Na své si přijdou zákazníci preferující klasický styl postelí, ale i lidé hledající neotřelý styl či vyznavači výstřednějších prvků. Na vysokou variabilitu nabídky postelí ukazují i samotné názvy jednotlivých typů jako např. Comfort Plus, Afrika či Diamant.

Půvabnou kapitolu nabídky ABC nábytku tvoří jedinečný nábytek s vůní a probarvenou kresbou ze dřeva sheesham, pocházejícího až z daleké exotické Indie. Vysoce odolné a pevné dřevo sheesham dává vzniknout výjimečným kouskům nábytku od komod, stolků, křesel, jídelních setů až po do detailu propracovaných vitrín. Díky nadstandardním vztahům s dodavateli je pak možné nabízet nábytek ze sheesham dřeva za nejlevnější ceny na českém trhu.

Součástí komfortního nákupu u společnosti ABC nábytek jsou doplňky v podobě pohodlných matrací, zdravotnických roštů do postelí, a také různých polštářků a přehozů, které v mžiku použití zaženou nudu z každodenního neměnného designu bytového či kancelářského vybavení.

Společnost ABC nábytek je spolehlivým a flexibilním partnerem pro všechny zákazníky hledající netradiční a originální nábytek s moderním designem, navíc za skvělou bezkonkurenční cenu.

Více info na www.abcnabytek.cz

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Proměna podle návrhu

Proměna podle návrhu

5.5.2011 | časopis Náš útulný byt | Bydlení čtenářů

Tentokrát jsme zavítali ke čtenářce z Mladé Boleslavi, jejíž byt je od návrhu až po dohled nad realizací dílem naší designérky. (Zdroj - Náš útulný by... Celý článek

Krásky z přírody

Krásky z přírody

28.4.2011 | časopis Náš útulný byt | Bydlení čtenářů

Rustikální březové kmínky zapouštějí kořeny v moderním interiéru. (Zdroj: Náš útulný byt) Celý článek

Hry s barvami, vzory a tvary

Hry s barvami, vzory a tvary

14.4.2011 | časopis Náš útulný byt | Bydlení čtenářů

Příjemné barvy a romantické rostlinné motivy se staly nedílnou součástí tohoto interiéru. (Zdroj - Náš útulný byt) Celý článek

Jarně rozkvetlý pokoj

Jarně rozkvetlý pokoj

31.3.2011 | časopis Náš útulný byt | Bydlení čtenářů

Proutěný a dřevěný nábytek kombinovaný se spoustou zeleně šíří radostnou náladu a přináší domů jaro. (Zdroj - Náš útulný byt) Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii