AC Expo přichází s ochutnávkou toho nejlepšího pro 10. ročník veletrhu art & interior

10.11.2009 | Redakce | Rubrika - Bydlení čtenářů

AC Expo přichází s ochutnávkou toho nejlepšího  pro 10. ročník veletrhu art & interior

Sponzorované odkazy:

Společnost AC Expo představuje to nejlepší, na co se mohou těšit návštěvníci letošního ročníku výstavy moderního designu, nábytku a svítidel art & interior. I letos se budou na akci podílet prestižní společnosti, půjde proto o inspirativní podívanou. Výstava proběhne ve dnech 26.–28. 11. 2009 v Malé dvoraně Veletržního paláce.

Stejně jako v minulých ročnících, i letos se na art & interior budou prezentovat špičkové firmy a přední zástupci z oboru. Součástí výstavy bude také sekce DESIGN ZONE, na které budou prezentovány zajímavosti a inovace z oblasti českého moderního designu.

art & interior představí moderní nábytek a svítidla, neokoukaný design, a také zajímavé způsoby řešení projektů. Prezentovat se zde budou například originální interiérová řešení od Progress interior, skvostné koupelnové a interiérové vybavení AQUA TRADE nebo okouzlující nábytek od Aglas furniture. Chybět nebude ani osvětlovací technika Brokis, kuchyňská řešení podle společnosti DIZ kuchyně či firma Decoland – prodejce značkového nábytku a doplňků, osvětlení a poskytovatel interiérového poradenství.

Nyní přinášíme malou ochutnávku toho nejlepšího:

Společnost Aglas, dodavatel nábytku z dílen předních designérů ví, jak na to při zařizování domova či obchodních prostor. Většina produktů je vyrobena ručně za použití tradičních metod a jen těch nejlepších materiálů!

BROKIS je firma založená skupinou specialistů, kteří zasvětili své životy výrobě osvětlovací techniky. Zkušenosti s výrobou kvalitního skla za pomoci návrhářů z celého světa daly vzniknout řadě ručně vyrobených lamp, které ukazují, jak krásný design umí jít ruku v ruce s nejvyšší kvalitou!

Limitovanou autorskou kolekci sedacího nábytku představí český designér Jiří Svatoň. Jedná se o trojici 45 cm vysokých stoliček na kovových nožičkách se sedátkem z pravé ovčí vlny. Sedátka rozhodně nepostrádají vtip – tak jako všechny ostatní produkty ze sekce DESIGN ZONE!

Společnost AC Expo také připomněla, že změna původního termínu konání veletrhu nijak neovlivní platnost již vydaných vstupenek. „Máte-li pozvánku na původní termín, vydejte se do Veletržního paláce bez obav na konci listopadu. Jako bonus můžete na tuto pozvánku navštívit i další dva souběžně probíhající veletrhy,“ uvedla Lenka Janáčová, projektová managerka veletrhu. Souběžně s komplexem výběrových výstav art & interior proběhne totiž i prestižní přehlídka luxusních automobilových, motocyklových a lifestylových značek mmotion09 a 1. ročník veletrhu plastické a estetické chirurgie MediArt Prague 2009. Máme se tedy na co těšit!

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Exotický nábytek: Synonymum kvality i luxusu

Exotický nábytek: Synonymum kvality i luxusu

30.11.2009 | PR článek | Bydlení čtenářů

Exotické dřevo je dlouhodobě vyhledáváno zejména pro svojí nevšední krásu a zcela unikátní vlastnosti. Po mnoho desítek let ho největší mistři nábytká... Celý článek

art & interior 2009

art & interior 2009

24.11.2009 | Redakce | Bydlení čtenářů

Veletrh art & interior 2009 se blíží a spolu s tím také roste zvědavost, s čím se na tomto veletrhu, který se koná ve dnech 26. – 28. listopadu 2009 v... Celý článek

Barevné trendy pro příští rok budou ve znamení změny a nového začátku

Barevné trendy pro příští rok budou ve znamení změny a nového začátku

14.10.2009 | Redakce | Bydlení čtenářů

Mezinárodní tým společnosti AkzoNobel složený z odborníků působících v oblasti interiérového designu, architektury a módy každoročně sleduje a analyzu... Celý článek

Hledáte bazarové zboží a inzertní nabídky? Vyzkoušejte Multibazar!

Hledáte bazarové zboží a inzertní nabídky? Vyzkoušejte Multibazar!

7.10.2009 | PR článek | Bydlení čtenářů

Multibazar je místem, které dovoluje porovnávat a prohlížet nabídky z více než deseti internetových bazarů a inzertních serverů. Spolupracujeme s inze... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii