art & interior 2009

24.11.2009 | Redakce | Rubrika - Bydlení čtenářů

art & interior 2009

Sponzorované odkazy:

Veletrh art & interior 2009 se blíží a spolu s tím také roste zvědavost, s čím se na tomto veletrhu, který se koná ve dnech 26. – 28. listopadu 2009 ve Veletržním paláci v Praze, vlastně setkáte. Proto vám přinášíme ukázku toho nezajímavějšího, co veletrh nabídne! art & interior bude rozdělen na dvě sekce – v první se budou prezentovat vystavovatelé interiérového zařízení, v druhé, tzv. „Design Zone“, firmy představí opravdové designové bonbonky!Vystavovatelé

AGLAS FURNITURE
je luxusní designový nábytek a interiérové doplňky od renomovaných návrhářů z Anglie a Itálie – sedací nábytek, nábytek do ložnic a obývacích místností, kuchyně a veškeré dekorativní doplňky. Společnost Aglas Furniture nabízí služby interiérového designéra, architekta, vedení svatebního listu atd.

www.aglasfurniture.cz

AQUAMARINE SPA
je výhradním dovozcem značek SUNDANCE SPAS, RIVIERA POOL a KLAFS pro Českou republiku. Vířivé bazény SUNDANCE SPAS, profi-whirlpooly RIVIERA POOL a luxusní sauny a infrasauny KLAFS dodává Aquamarine Spa na klíč do vašeho domu, hotelu či penzionu. Sestaví vám projekt včetně dokumentace pro ideální wellness. Heslem firmy je špičková kvalita bez kompromisu.

www.aquamarinespa.cz

AQUATRADE
je především exkluzivní showroom s nejčerstvějšími novinkami z oboru interiérů a koupelen. Je také místem setkávání klientů s architekty, dějištěm mnoha společenských akcí, vernisáží a prezentací. Zaměřuje se na ty, kteří budují osobitý a krásný domov nebo atraktivní obchodní či reprezentační prostor. S cílem uspokojit tyto náročné klienty nabízí AQUA TRADE výběr z více jak dvaceti italských značek, pro které pracují věhlasní designéři.

www.designclub.cz

INPHA
Společnost INPHA s.r.o. je výhradním dovozcem nábytku DELLA ROVERE na český trh. Přední italský výrobce kancelářského nábytku DELLA ROVERE je skutečným lídrem ve vývoji a designu, což dokazuje právě extravagantní kolekce kosmických stolů ZERO, která bude představena poprvé právě na veletrhu art & interior.

www.dellarovere.cz

BROKIS
Firma BROKIS byla založena skupinou specialistů, kteří zasvětili své životy výrobě osvětlovací techniky. Zkušenosti s výrobou kvalitního skla za pomoci návrhářů z celého světa daly vzniknout řadě ručně vyrobených lamp, které jsou důkazem toho, že krásný design jde ruku v ruce s kvalitou.

www.brokis.cz

DECOLAND
Decoland nabízí značkový sedací nábytek, vybavení obývacích pokojů, ložnic, kuchyně, jídelní stoly, židle, lampy a doplňky předních světových výrobců Presotto, Valentini, Incanto, Emmei, BoConcept, Casa Design, Scavolini, Alessi, Modoluce, Verpan a dalších. Dále posyktujeme poradenství a služby architekta či bytového designéra.

www.decoland.cz

DIZ KUCHYNĚ
Kuchyni vnímáme jako centrum života a komunikace v rodině, jako prostor, který není jen funkční, ale kde se má člověk cítit příjemně. Vedle osvědčených klasických technologií uplatňujeme nové trendy jak v oblasti materiálů, tak i přístupu k řešení celku a detailu.

www.kuchyne-kuchynske-diz.cz

DYNTAR
Společnost DYNTAR je největším výrobcem saun v České Republice, na trhu je od roku 1991. Vyrábí saunové a infračervené prohřívací kabiny a nábytek vyznačující se vysokou kvalitou provedení, je dodavatelem saunových topidel a doplňků pro nejkrásnější zážitky při saunování. Každá kabina je přesně na míru. Dopravu a montáž provádí DYNTAR po celé České Republice.

www.dyntar.com

HIGH END
Společnost High-End Audio Studio představuje na veletrhu jedinečný hudební systém – multiroom Sonos. Tímto digitálním hudebním systémem můžete přehrávat vaši oblíbenou hudbu po celém domě. S bezdrátovými zónovými přehrávači ve vámi vybraných místnostech a s elegantním bezdrátovým ovladačem v ruce můžete přidat hudbu do každé části vašeho života ve všech místnostech vašeho domu. To vše bezdrátově – bez zbytečných propojovacích kabelů.

www.highend.cz

ILVE
Firma ILVE CZ je výhradním zástupcem italského výrobce stylových varných center ILVE s.p.a. na česko-slovenském trhu. ILVE s.p.a. má 45letou tradici a prodává po celém světě. Výrobky této společnosti jsou kvalitní, robustní a zároveň krásné. V ILVE CZ získáte k vynikajícímu výrobku i zručnost, ochotu a preciznost českých obchodních zástupců a techniků. ILVE CZ dodává zboží do rodinných kuchyní, drobných provozoven i menších stravovacích zařízení.

www.ilve.cz

KORYNA
Společnost KORYNA nábytek, a.s. je českým výrobcem a prodejcem zejména kuchyňského nábytku v provedeních lamino, folie, masiv a lak. Dále nabízíme nábytek do obývacích pokojů, šatní skříně a sedací nábytek. Nejnověji je součástí našeho sortimentu minikuchyň ON2 a ekonomická řada kuchyní Ideal.

www.koryna.cz

MMINTERIER
Společnost mminterier je výrobcem čalouněného nábytku pro veřejné i bytové interiéry. Vedle tradičních modelů se ve výrobním sortimentu v posledních letech stále více uplatňuje nábytek minimalistického tvarosloví. Nová kolekce, kterou firma prezentuje v letošním roce, se vyznačuje vyhraněným designérským přístupem a kultivovaným rukopisem, odpovídajícím celosvětovým módním trendům. Rozvíjí se také spolupráce s českými designéry - za všechny je to například Radim Babák, Ondřej Tobola, Jiří Pelcl, Jerry Koza, René Šulc, Daria Podboj, Martin Frank, Jan Čtvrtník, Mojmír Čermák, David Vodrážka nebo Pavel Srb.

www.mminterier.cz

No. 1 FAMILY
Ruční výroba replik historického nábytku z masivu na zakázku. Ojedinělý druh nábytku historického stylu je určen všem zákazníkům, kteří ocení nejen funkčnost a úroveň zpracování, ale i šarm vyzařující z časem prověřené krásy.

www.no1family.cz

PROGRESS INTERIOR
Progress interior nabízí vysoký standard služeb od analýzy potřeb zákazníka přes profesionální návrhy interiérů a dodávky typových a atypických interiérů až po dlouholetý servis. V nabídce této firmy naleznete široké spektrum designově různorodých produktů pro vybavení běžných až exkluzivních pracovišť.

www.pint.cz

SAUNY SALUS
Společnost Sauny Salus provádí výrobu, montáž a prodej luxusních saunových kabin a wellness včetně přípravy a návrhu projektu a komplexního záručního servisu.

www.sauny-salus.cz

ŠPINAR SOFTWARE
je výhradní dodavatel programů TurboCAD, TurboCADCAM, TurboFLOORPLAN, DAEX. Programy jsou určeny pro návrhy interiérů, designu, stavební projektování, stavební architekturu a výrobu nábytku. Společnost nabízí individuální dodávky programů od návrhu designu až po výrobní výstupy.

www.spinar.cz

TON
Soukromá česká firma TON má dlouholetou tradici a širokou platformu pro výrobu sedacího nábytku. Zabývá se výrobou židlí, barových židlí, křesel, stolů, věšáků, zahradního nábytku a jiných doplňků. V nabídce naleznete více než tři sta modelů, které jsou vyráběny z kvalitní bukové suroviny.

www.ton.cz

USSPA
Rodinná společnost USSPA je prvním českým výrobcem masážních bazénů. Vyrábí komplexní sortiment od luxusních rodinných spa přes plavecké Swim Spa až po vířivky do komerčních provozů. Samozřejmostí je profesionální servis a individuální přístup k zákazníkovi. USSPA exportuje do více než 20 zemí světa. Veškeré produkty, tedy 19 modelů spa, si můžete prohlédnout a vyzkoušet v designových showroomech v sídle firmy v Dolní Dobrouči nebo v Zelenči u Prahy.

www.usspa.cz

HÄSTENS
Pokud se zrovna chystáte udělat maximum pro zdravý spánek, zbystřete! Společnost Hästens na veletrhu představí kolekci unikátních švédských postelí, pro které je charakteristické poctivé řemeslo, ruční výroba, důraz na tradici a úcta k přírodě. Kdo chce spát zdravě po celý život - vybere si Hästens!

www.hastens.cz

SKANSKA
Skanska Reality a.s. je přední developer se silným finančním a know-how zázemím mateřské nadnárodní společnosti. Na místním trhu působí již přes 11 let a od té doby postavila domov pro více než 5.000 spokojených klientů.

www.skanska.cz

NESPRESSO
Společnost Nestlé Nespresso SA je jednou z nejrychleji rostoucích divizí skupiny Nestlé Group, předního světového výrobce a dodavatele potravin, nápojů a produktů pro zdravou výživu.

www.nespresso.cz

Design Zone

FUGU
FUGU je česká společnost, která navrhuje, vyrábí a prodává originální dekorace interiéru – vinylové samolepky na zeď. Provozuje maloobchod i velkoobchod, spolupracuje s mnoha českými i zahraničními designéry.

www.fugu-design.eu

IDEO
IDEO s.r.o. je české profesionální designérské studio, cílem je komplexní řešení v oblasti průmyslového, interierového a grafického designu.

www.ideo.cz

JESPEN
Jespen – design pro úspěšné. Společnost Jespen nabízí zařízení interiérů, které se odlišuje od běžného standardu. V sekci Design Zone veletrhu art & interior bude vystavovat luxusní stojací lampu JOY TR od firmy ALT a Chaise longue - lehátko ELI - od firmy Désirée.

www.jespen.cz MMINTERIER
V Design Zone představí společnost mminterier houpací křeslo Swing navržené designérem René Šulcem. Křeslo Swing je ověnčené hned dvěma cenami – získalo 1.místo v soutěži „Nábytek roku 2009“ a 2. místo v kategorii „Progresivní design“, Brno 2009. Křeslo se vyrábí s područkami i bez – dle požadavku zákazníka.

www.mminterier.cz

REKLAMNÍ KLINIKA – ONDŘEJ KARPAŠ
Svůj neotřelý přístup k designu bude na veletrhu art & interior prezentovat také mladý designér Ondřej Karpaš. Těšit se můžete na jeho autorskou kolekci velmi netradičních koupelnových předložek!

www.ondrejkarpas.cz

RIMEX INTERIER – MAX DIVANI
MAX DIVANI je výrobcem luxusních kožených sedacích souprav moderního designu s více než padesátiletou tradicí. Kolekci tvoř dvě stě modelů sedacích souprav s velkým výběrem potahových materiálů.

www.rimexol.cz

JIŘÍ SVATOŇ
Limitovanou autorskou kolekci sedacího nábytku představí český designér Jiří Svatoň. Jedná se o trojici 45 cm vysokých stoliček na kovových nožičkách se sedátkem z pravé ovčí vlny – ovčí potah je dokonce sundavací a vyrábí se ve třech provedeních.

www.sanctusgeorgius.eu

VOODOO
VooDoo je české designové studio, které se specializuje na výrobu papírových lamp – papírový Betlém je jen třešinkou na dortu všech těchto originálních kousků.

www.voo-doo.cz

Počet komentářů (2) Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Pojďte dál….

Pojďte dál….

8.12.2009 | Redakce | Bydlení čtenářů

První dojem o příbytku, nebo i jeho obyvatelích, si často uděláme téměř okamžitě po otevření vstupních dveří. Předsíň nebo zádveří tvoří značně expono... Celý článek

Exotický nábytek: Synonymum kvality i luxusu

Exotický nábytek: Synonymum kvality i luxusu

30.11.2009 | PR článek | Bydlení čtenářů

Exotické dřevo je dlouhodobě vyhledáváno zejména pro svojí nevšední krásu a zcela unikátní vlastnosti. Po mnoho desítek let ho největší mistři nábytká... Celý článek

AC Expo přichází s ochutnávkou toho nejlepšího  pro 10. ročník veletrhu art & interior

AC Expo přichází s ochutnávkou toho nejlepšího pro 10. ročník veletrhu art & interior

10.11.2009 | Redakce | Bydlení čtenářů

Společnost AC Expo představuje to nejlepší, na co se mohou těšit návštěvníci letošního ročníku výstavy moderního designu, nábytku a svítidel art & int... Celý článek

Barevné trendy pro příští rok budou ve znamení změny a nového začátku

Barevné trendy pro příští rok budou ve znamení změny a nového začátku

14.10.2009 | Redakce | Bydlení čtenářů

Mezinárodní tým společnosti AkzoNobel složený z odborníků působících v oblasti interiérového designu, architektury a módy každoročně sleduje a analyzu... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii