Bydlení čtenářů: Dětský pokojíček

6.11.2008 | Redakce | Rubrika - Bydlení čtenářů

Bydlení čtenářů: Dětský pokojíček

Sponzorované odkazy:

Snad každé malé dítě sní o krásném barevném pokojíčku plném hraček. A právě takový pokojíček zařídila paní Stodolová pro svoji dvou a půl letou dceru Karolínku. Jistě bude inspirací pro ty, kteří se chystají zařizovat pokojíček pro své ratolesti.

Celý pokojíček je laděn do růžové barvy, kterou má Karolínka oblíbenou. Stěny pokojíčku zdobí mnoho pěkných a veselých obrázků. Jak výmalba probíhala, na to jsme se zeptali paní Stodolové, která má ráda pořád něco nového a kterou láká zkoušet věci, které ještě nedělala, jak nám sdělila.

"Výmalba probíhala tak, že jsem dala Karolínku spinkat,a já šla dotoho. Nejdřív jsem si nanečisto tužkou nakreslila travičku atd... a pak colorky za 65,-Kč a "fičela" jsem do půlnoci, každý den něco. Inspiraci jsem měla ze své hlavy a také mě napadlo kouknout do omalovánek, tam bylo z čeho vybírat. Začala jsem v pondělí a končila v pátek."

"Ptáte se, jestli to bylo náročné? Nebudu říkat, že ne, ale dělala jsem to z radosti pro tu naši cácorku. Jak ráno vstala a koukla do pokojíku, byla unešená. "Jéé mami balónky, trávička, sluníčko..., rozhlížela se." Balónky opravdu zbožňuje."

Nejraději si Karolínka hraje ve stanu, který má v rohu pod oknem a také ráda kreslí. K tomuto účelu má v pokojíčku malý kreslící koutek.


A co vy? Je ve vašem bydlení něco, co by mohlo ostatní inspirovat? Měli jste zajímavý nápad nebo řešení, které je podle vás pěkné a jste na ně pyšní? Pošlete nám alespoň pět fotografií s doprovodným textem na info@oBydleni.cz. Fotky zveřejněné v článku odměníme.

Počet komentářů (7) Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Stavební spoření s Liškou nyní s prémií a dárkem

Stavební spoření s Liškou nyní s prémií a dárkem

11.11.2008 | PR článek | Bydlení čtenářů

Chystáte se financovat vlastní bydlení či jeho modernizaci a současně hledáte zhodnocení úspor? Nejlepší volbou je vkládat peníze do stavebního spořen... Celý článek

Alergici jásejte! Při vysávání můžete vzduch prát

Alergici jásejte! Při vysávání můžete vzduch prát

7.11.2008 | Redakce | Bydlení čtenářů

Vysávání nepatří mezi oblíbené domácí práce většiny z nás. Nestane se vyhledávanou činností ani při nákupu super moderního vysavače, ale může být při ... Celý článek

Trendy v nízkoenergetickém bydlení

Trendy v nízkoenergetickém bydlení

17.10.2008 | Redakce | Bydlení čtenářů

Zejména v posledním roce se trh s byty v ČR výrazně mění. Mezi developery je větší konkurence, v některých lokalitách již nabídka vyrovnala poptávku a... Celý článek

Bydlení pro alergika

Bydlení pro alergika

8.10.2008 | Redakce | Bydlení čtenářů

Civilizační choroby, které jsou už neoddělitelnou součástí moderního světa, na nás útočí ze všech stran. Mezi nemoci s nejčastějším výskytem můžeme za... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii