Hlavní přínosy čističky vzduchu

18.12.2017 | PR článek | Rubrika - Bydlení čtenářů

Nákup čističky vzduchu patří mezi nejlepší rozhodnutí, která můžeme pro své zdraví udělat. Vzduch, který totiž pravidelně dýcháme ve svých domovech, významným způsobem ovlivňuje naše zdraví, a tím i celkovou duševní pohodu. Špatné vnitřní prostředí bývá hlavním spouštěčem řady chronických problémů a alergií. Má za následek například respirační problémy, chronickou únavu, nespavost, pálení očí nebo časté bolesti hlavy.

Hlavní přínosy čističky vzduchu
Reklama

Hlavním přínosem čističky vzduchu je tedy pozitivní dopad na naše zdraví. Bojuje proti chronickým problémům a zlepšuje náš celkový fyzický i psychický stav.

Hlavní funkce čističky vzduchu

S tím souvisí hlavní funkce čističky vzduchu, kterou je vytvářet čisté a zdravé vnitřní prostředí. Zbavuje vzduch všeho, co by mohlo negativně ovlivňovat naše zdraví. Odstraňuje prachové částice, roztoče, bakterie, viry, plísně, alergeny, psí chlupy, ale i chemické látky, které se uvolňují ze syntetických materiálů. Kromě toho si poradí s cigaretovým kouřem a jiným zápachem.

S civilizačními nemocemi bojují vzdušné vitamíny

Již jste někdy slyšeli o vzdušných vitamínech? Jsou jimi záporné ionty, které mají pozitivní dopad na naše zdraví a pomáhají předcházet vzniku řady civilizačních chorob. Ionizace vzduchu je běžným jevem, ale ve chvíli, kdy ve vzduchu převládají kladné ionty, dochází k negativnímu působení na naše zdraví. Typickým příkladem je zvýšená únava, problémy se spánkem, ale také vznik alergií a chronických nemocí. Ideálním řešením je v tomto případě nákup čističky vzduchu IONIC CARE, která funguje na principu elektronového větru, a tedy obohacuje vzduch o již zmiňované vzdušné vitamíny.

Nákup čističky vzduchu se určitě vyplatí

Mít kvalitní vnitřní prostředí je velmi důležité a je to jedna z věcí, kterou bychom měli vyřešit přednostně, pokud trpíme některým z výše uvedených problémů. Musíme si uvědomit, že v bytech a kancelářích trávíme podstatnou část svého dne, a tak je logické, že zde je dopad na naše zdraví obrovský. Někdy může být vnitřní prostředí příčinou našich chronických problémů. Problémů, se kterými si často nevíme rady a na jejichž potlačení bereme řadu léků, které nás stojí velké množství peněz. Měli bychom se proto zamyslet nad tím, zda by nemohl být spouštěčem našich problémů vzduch, který v našich domovech dýcháme. Řešme raději příčinu než následek. 

 

CVB VENTILÁTORY A KLIMATIZACE je česká firma s tradicí specializující se na prodej ventilátorů a klimatizací. Získali jsme prestižní mezinárodní ocenění důvěry obchodních partnerů AAA, zařadili jsme se tak mezi 0,2 % nejspolehlivějších firem v ČR s nejvyšší spolehlivostí a kredibilitou. Kromě ČŘ působíme úspěšně i na německém trhu.

https://www.ventilatory-shop.cz/

 

 

Reklama
Reklama

Související články

Odpovídají současné ceny panelových bytů tomu, co nabízejí svým obyvatelům?

15.09.2020 | Bydlení čtenářů

Na našem území vznikala v dobách především 2. poloviny 20. století panelová sídliště, která se postupně stala velmi rozšířeným druhem bydlení. V… Celý článek

Bungalov na klíč: Nejžádanější typ rodinného domu?

29.05.2020 | Bydlení čtenářů

Rodinný dům typu bungalov si za poslední roky získal pevnou pozici mezi projekty rodinných domů. Když se podíváme na nejprodávanější projekty… Celý článek

Nové byty na Vackově slibují komfortní bydlení na Žižkově

13.05.2020 | Bydlení čtenářů

Mladé páry i rodiny s malými dětmi ocení developerské projekty Praha, protože si z nich mohou vybrat ideální bydlení v moderním kabátku. Zejména byty… Celý článek

Útulný interiér v orientálním duchu: Inspirujte se exotickými krajinami!

23.02.2020 | Bydlení čtenářů

Měli jste možnost zahlédnout v katalogu nábytku interiér laděný do orientálního vzhledu a padl vám do oka? Nebo jste jej možná viděli u známých či na… Celý článek

Reklama
Reklama