Hlavní přínosy čističky vzduchu

18.12.2017 | PR článek | Rubrika - Bydlení čtenářů

Nákup čističky vzduchu patří mezi nejlepší rozhodnutí, která můžeme pro své zdraví udělat. Vzduch, který totiž pravidelně dýcháme ve svých domovech, významným způsobem ovlivňuje naše zdraví, a tím i celkovou duševní pohodu. Špatné vnitřní prostředí bývá hlavním spouštěčem řady chronických problémů a alergií. Má za následek například respirační problémy, chronickou únavu, nespavost, pálení očí nebo časté bolesti hlavy.

Hlavní přínosy čističky vzduchu

Hlavním přínosem čističky vzduchu je tedy pozitivní dopad na naše zdraví. Bojuje proti chronickým problémům a zlepšuje náš celkový fyzický i psychický stav.

Hlavní funkce čističky vzduchu

S tím souvisí hlavní funkce čističky vzduchu, kterou je vytvářet čisté a zdravé vnitřní prostředí. Zbavuje vzduch všeho, co by mohlo negativně ovlivňovat naše zdraví. Odstraňuje prachové částice, roztoče, bakterie, viry, plísně, alergeny, psí chlupy, ale i chemické látky, které se uvolňují ze syntetických materiálů. Kromě toho si poradí s cigaretovým kouřem a jiným zápachem.

S civilizačními nemocemi bojují vzdušné vitamíny

Již jste někdy slyšeli o vzdušných vitamínech? Jsou jimi záporné ionty, které mají pozitivní dopad na naše zdraví a pomáhají předcházet vzniku řady civilizačních chorob. Ionizace vzduchu je běžným jevem, ale ve chvíli, kdy ve vzduchu převládají kladné ionty, dochází k negativnímu působení na naše zdraví. Typickým příkladem je zvýšená únava, problémy se spánkem, ale také vznik alergií a chronických nemocí. Ideálním řešením je v tomto případě nákup čističky vzduchu IONIC CARE, která funguje na principu elektronového větru, a tedy obohacuje vzduch o již zmiňované vzdušné vitamíny.

Nákup čističky vzduchu se určitě vyplatí

Mít kvalitní vnitřní prostředí je velmi důležité a je to jedna z věcí, kterou bychom měli vyřešit přednostně, pokud trpíme některým z výše uvedených problémů. Musíme si uvědomit, že v bytech a kancelářích trávíme podstatnou část svého dne, a tak je logické, že zde je dopad na naše zdraví obrovský. Někdy může být vnitřní prostředí příčinou našich chronických problémů. Problémů, se kterými si často nevíme rady a na jejichž potlačení bereme řadu léků, které nás stojí velké množství peněz. Měli bychom se proto zamyslet nad tím, zda by nemohl být spouštěčem našich problémů vzduch, který v našich domovech dýcháme. Řešme raději příčinu než následek. 

 

CVB VENTILÁTORY A KLIMATIZACE je česká firma s tradicí specializující se na prodej ventilátorů a klimatizací. Získali jsme prestižní mezinárodní ocenění důvěry obchodních partnerů AAA, zařadili jsme se tak mezi 0,2 % nejspolehlivějších firem v ČR s nejvyšší spolehlivostí a kredibilitou. Kromě ČŘ působíme úspěšně i na německém trhu.

https://www.ventilatory-shop.cz/

 

 

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Nábytek z masivu je tou nejlepší investicí do domácnosti

Nábytek z masivu je tou nejlepší investicí do domácnosti

5.1.2018 | PR článek | Bydlení čtenářů

Dřevo: nesmrtelný materiál, jehož dlouhotrvající elegance si užívala již středověká šlechta. Jeho obliba se po krátkých přestávkách vždy vrací do módy... Celý článek

Příjemnější bydlení díky venkovním markýzám. Jak vybrat tu správnou?

Příjemnější bydlení díky venkovním markýzám. Jak vybrat tu správnou?

4.1.2018 | PR článek | Bydlení čtenářů

Sedíte venku na čerstvém vzduchu a při vycházejícím slunci si vychutnáváte čerstvou snídani. Nemusíte se bát ani rosy, protože jste chráněni markýzou.... Celý článek

1.12.2017 | PR článek | Bydlení čtenářů

V posledních letech rapidně stoupl zájem o pronájem bytů v hlavním městě a v atraktivních pražských lokalitách se postupně rekonstruují činžovní domy ... Celý článek

Zařizujete malou ložnici? Poradíme, jak na to

Zařizujete malou ložnici? Poradíme, jak na to

21.11.2017 | PR článek | Bydlení čtenářů

Jestliže se zamyslíte, ve kterém pokoji strávíte nejvíce času, není to ani obývací pokoj či kuchyně, ale překvapivě ložnice. Člověk prospí třetinu své... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii