Jak si uzpůsobit esoterický koutek, aby vám v něm nic nechybělo

28.05.2021 | PR článek | Rubrika - Bydlení čtenářů

Láká vás doma vyzkoušet některé z praktik věštění, ale odrazuje vás, že na tuto činnost nemáte žádné vybavení? Je to zbytečná obava. Příjemný koutek jako stvořený pro esoteriku si můžete vytvořit během chviličky a můžete začít.

Jak si uzpůsobit esoterický koutek, aby vám v něm nic nechybělo
Reklama

Usedněte či ulehněte

Před nebo po věštění často rozjímáme. Přece jen, musíme se připravit, anebo se po výkladu „zklidnit“, také moci přemýšlet o tom, co jsme se dozvěděli. Proto je dobré mít k dispozici příjemné křeslo, lenošku, nebo třeba hutný koberec, na kterém nám bude teplo. A nemusíte se bát ani ušpinění, dnešní čističe na koberce zvládnou ledasco.

Vyložte karty na stůl

Velmi praktický je nízký stoleček. Ať už budete vykládat karty sobě nebo někomu jinému, je praktické mít stoleček do výšky k vašim kolenům. Ano, nebude se vám u něj pít dobře káva, protože pod něj nezasunete nohy, ale k výkladu bude skvělý.

Odkládací místo

Určitě budete alespoň tu a tam potřebovat sáhnout po knize. Ať už půjde o přečtení si o zajímavé kombinaci karet, pomoci při numerologickém rozboru něčího jména, nebo třeba při věštění z ruky. Mít po ruce knihy zaměřené na věštění z ruky, křišťálové koule, tarotových karet, kávové sedliny, s pomocí kyvadla… je důležité. Odložit je můžete na stolek, ale lepší je uchovávat je výš na poličce, aby vám na ně nesahaly děti ani hosté.

Vysoký stojan na svíčky

Je velmi příjemné moct si u věštby rozsvítit svíčku a zhasnout všechna umělá světla. Svíčka má hřejivé světlo, můžete použít i vonnou svíci, ale pozor na účinky dané bylinky či příměsi, kterou bude obsahovat. Stojan dodá na atmosféře a pokud se vám bude líbit, nebudete chtít bez zapálené svíce umístěné na něm vůbec věštit.

Lampička s nízkou intenzitou světla

Bez umělého světla se často neobjedeme. Lampičku vyberte s tmavším cylindrem, aby světlo tlumil. Můžete zvolit barvy jako tmavě oranžovou, vínovou, hnědou, zelenou… Budete se při nich cítit uvolněně a příjemně.

Nezbývá než vzít do ruky karty, hrnek kávy, něčí ruku nebo věšteckou křišťálovou kouli a začít věštit.

 

 

Reklama
Reklama

Související články

Útulnost? Vsaďte na detail!

16.10.2021 | Bydlení čtenářů

Také se ptáte, v čem se skrývá ono záhadné kouzlo, když se ocitnete na návštěvě u známých a je vám tak nějak příjemně, či při obhlídce obchodního… Celý článek

Vyplatí se rekonstrukce staršího domu nebo koupě úplně nového?

26.07.2021 | Bydlení čtenářů

Pokud si chcete pořizovat v dohledné době rodinnou vilku, měli byste zvážit, jestli jít do již stojící stavby nebo si nechat od píky vybudovat své… Celý článek

Nové byty Malešice na Praze 10 zaujmou atraktivní lokalitou a skvělou dopravní vybaveností

17.06.2021 | Bydlení čtenářů

Novostavby Malešice představují komfortní bydlení jen kousek od Malešického lesa a nedaleko věhlasných památek hlavního města. Byty Praha 10 slibují… Celý článek

Používání klimatizace se nemusí omezovat jen na období letních veder

09.06.2021 | Bydlení čtenářů

Uvažujete o pořízení nové klimatizace do bytu, ale trápí vás fakt, že toto zařízení budete využívat jen několik týdnů v roce a po zbytek roku zůstane… Celý článek

Reklama
Reklama