Luxusní výsuvné markýzy se stanou chloubou vaší nemovitosti

17.09.2019 | PR článek | Rubrika - Bydlení čtenářů

V současné době si můžete vybrat z širokého sortimentu stínící techniky, ovšem ne všechny alternativy jsou vyhovující, a to jak po designové, tak i kvalitativní stránce. Pokud prahnete po efektivním řešení, které vás nezklame ani svým vzhledem, obměkčí vás luxusní výsuvné markýzy.

Luxusní výsuvné markýzy se stanou chloubou vaší nemovitosti
Reklama

Pochopitelně, stačí přijít do některého z hobby řetězců, kde menší varianty markýz najdete za pár tisíc. Zase na druhou stranu, s takovou markýzou se můžete po pár letech užívání rozloučit. Ideální je hned napoprvé investovat do precizního výrobku, jenž vydrží dlouhá léta. Právě tento předpoklad splňují markýzy od německého výrobce Markilux.

Markýza, která ozdobí balkon i terasu

Pokud hledáte dodavatele, jenž má v nabídce venkovní markýzy od výše zmíněné značky, stačí nahlédnout do pestrého produktového portfolia společnosti T-shade. Zabývá se prodejem a montáží markýz nejen v hlavním městě, ale i jeho okolí, ba dokonce po celé České republice. V podstatě nezáleží na tom, odkud jste, protože i k vám přijede firma T-shade výsuvnou markýzu odborně nainstalovat.

Všechny markýzy značky Markilux se vyznačují voděodolností a vysokou pevností. Vyrábí se přesně na míru, takže se nestane, že by na vaši terasu či váš balkon nepasovala. Stejně tak vás nadchne prodloužená záruka, která činí 5 let.

Jaké provedení markýz se nabízí?

Vybrat si můžete ze tří různých variant. Prvním řešením jsou kazetové markýzy. Jak už samotný název napovídá, markýza se celá schová do pouzdra, a tím pádem je látka chráněna před nepřízní počasí. Současně se však jedná o nejnákladnější alternativu. Dále jsou dodávány markýzy bez kazety, jež se doporučují třeba pod střechu. A ještě nesmíme zapomenout na markýzy pro zimní zahrady.

Vyberte si ze stovky různých barevných variant a slaďte markýzu třeba s fasádou nemovitosti. A ještě něco, jakmile začne po několika letech dosluhovat látka, nevadí, stačí ji vyměnit a použít starší konstrukci.

Podívejte se na všechny typy markýz na www.t-shade.cz/markyzy.

 

Reklama
Reklama

Související články

Odpovídají současné ceny panelových bytů tomu, co nabízejí svým obyvatelům?

15.09.2020 | Bydlení čtenářů

Na našem území vznikala v dobách především 2. poloviny 20. století panelová sídliště, která se postupně stala velmi rozšířeným druhem bydlení. V… Celý článek

Bungalov na klíč: Nejžádanější typ rodinného domu?

29.05.2020 | Bydlení čtenářů

Rodinný dům typu bungalov si za poslední roky získal pevnou pozici mezi projekty rodinných domů. Když se podíváme na nejprodávanější projekty… Celý článek

Nové byty na Vackově slibují komfortní bydlení na Žižkově

13.05.2020 | Bydlení čtenářů

Mladé páry i rodiny s malými dětmi ocení developerské projekty Praha, protože si z nich mohou vybrat ideální bydlení v moderním kabátku. Zejména byty… Celý článek

Útulný interiér v orientálním duchu: Inspirujte se exotickými krajinami!

23.02.2020 | Bydlení čtenářů

Měli jste možnost zahlédnout v katalogu nábytku interiér laděný do orientálního vzhledu a padl vám do oka? Nebo jste jej možná viděli u známých či na… Celý článek

Reklama
Reklama