Moderní bydlení s historií

11.04.2018 | PR článek | Rubrika - Bydlení čtenářů

V Praze neustále rostou zajímavé bytové komplexy, které splňují vysoké nároky na život. Bavíme se především o centru města nebo rozšiřujících se příměstských částech. Záleží na vašich preferencích. Lokalita, typ budovy i dispozice jsou faktory, které ovlivňují vaše rozhodování. Pokud hledáte luxusní nemovitost a zároveň chcete mít přírodu co nejblíž, mohl by vás zaujmout projekt Jinonický dvůr, který představuje soulad kvalitního a nadstandardního bydlení s pohodlným životem blízko přírody i společenského vyžití.

Moderní bydlení s historií
Reklama

 

Hledejte místo, kde je vše v souladu

 

Je to vždycky stejné. Když potřebujete sehnat byt nebo dům, musíte často ustupovat ze svých nároků, ať se týkají čehokoliv. Lokalita, dispozice, výměra – to je základ, na kterém byste se měli shodnout a podle toho hledat nemovitost. Jenomže je spousta dalších faktorů, které vás pak donutí slevit z nároků. Bydlet prostě potřebujete a musíte brát to, co je zrovna v nabídce. Co kdyby to tak být nemuselo? Neztrácejte trpělivost, přináší totiž růže.

 

 

Developerské projekty zaujímají na trhu s nemovitostmi velké místo. Vybírat si mezi nimi je jako dívat se do luxusního katalogu. Nehledě na to vznikají v různých částech Prahy, takže si určitě vyberete i vy. Jinonický dvůr krásně kloubí moderní styl s historickou atmosférou a přírodou přímo za vrátky. Nabízí luxusní rodinné domy v Praze 5, které jsou unikátní nejen svou atraktivní lokalitou, ale také precizním provedením.

 

Luxusní bydlení pro náročné

 

Tento projekt je zajímavý nejen svým umístěním, ale také zpracováním. V 1. etapě nabízí 9 bytů, které prakticky fungují jako řadové rodinné domy se zahradou. Společné mají podzemní podlaží pro parkování a uskladnění sezónního a dalšího vybavení. Plní tak příjemný standard bydlení, po němž touží řada lidí. Soukromí, větší osobní prostor a menší komunita sousedů, s nimiž se vůbec nemusíte potkat, pokud nebudete chtít. Ze dvou samostatných bytů lze vytvořit i luxusní vícepodlažní vilu. Velkou výhodou je uzavřený areál, který přispívá k větší bezpečnosti.

Kromě samotné nemovitosti oceníte i okolí. Půvab nenarušeného přírodního parku v Košířích nebo o něco vzdálenějšího Prokopského údolí vás bude vábit k poklidným rodinným procházkám nebo ranní rozcvičce. Dobrá dopravní dostupnost vám zase umožní vyrazit za kulturou nebo nákupy do centra. V blízkosti najdete veškerou občanskou vybavenost. Jako třešinka na dortu je pak historie tohoto místa. Sahá až do 11. století, kdy tu stál rozlehlý dvorec. Genius loci je nezaměnitelný a dodává prostoru jedinečnou atmosféru. Tyto luxusní domy splní všechna vaše přání a vůbec se nemusíte krotit ve svých nárocích.

 

 

Rodinné bydlení přírodě i centru na dosah

 

Rodinné domy Praha 5 se nejvíce hodí pro rozrůstající se rodiny. Jednotlivé nemovitosti mají k dispozici více než 200 m2. Společně se vším, co daná lokalita i samotný areál nabízejí, tvoří ideální podmínky pro výchovu dětí a kvalitní rodinný život v klidu a v blízkosti přírody.

 

Reklama
Reklama

Související články

Odpovídají současné ceny panelových bytů tomu, co nabízejí svým obyvatelům?

15.09.2020 | Bydlení čtenářů

Na našem území vznikala v dobách především 2. poloviny 20. století panelová sídliště, která se postupně stala velmi rozšířeným druhem bydlení. V… Celý článek

Bungalov na klíč: Nejžádanější typ rodinného domu?

29.05.2020 | Bydlení čtenářů

Rodinný dům typu bungalov si za poslední roky získal pevnou pozici mezi projekty rodinných domů. Když se podíváme na nejprodávanější projekty… Celý článek

Nové byty na Vackově slibují komfortní bydlení na Žižkově

13.05.2020 | Bydlení čtenářů

Mladé páry i rodiny s malými dětmi ocení developerské projekty Praha, protože si z nich mohou vybrat ideální bydlení v moderním kabátku. Zejména byty… Celý článek

Útulný interiér v orientálním duchu: Inspirujte se exotickými krajinami!

23.02.2020 | Bydlení čtenářů

Měli jste možnost zahlédnout v katalogu nábytku interiér laděný do orientálního vzhledu a padl vám do oka? Nebo jste jej možná viděli u známých či na… Celý článek

Reklama
Reklama