Reklama

Moderní bydlení s historií

11.4.2018 | PR článek | Rubrika - Bydlení čtenářů

V Praze neustále rostou zajímavé bytové komplexy, které splňují vysoké nároky na život. Bavíme se především o centru města nebo rozšiřujících se příměstských částech. Záleží na vašich preferencích. Lokalita, typ budovy i dispozice jsou faktory, které ovlivňují vaše rozhodování. Pokud hledáte luxusní nemovitost a zároveň chcete mít přírodu co nejblíž, mohl by vás zaujmout projekt Jinonický dvůr, který představuje soulad kvalitního a nadstandardního bydlení s pohodlným životem blízko přírody i společenského vyžití.

Moderní bydlení s historií

 

Hledejte místo, kde je vše v souladu

 

Je to vždycky stejné. Když potřebujete sehnat byt nebo dům, musíte často ustupovat ze svých nároků, ať se týkají čehokoliv. Lokalita, dispozice, výměra – to je základ, na kterém byste se měli shodnout a podle toho hledat nemovitost. Jenomže je spousta dalších faktorů, které vás pak donutí slevit z nároků. Bydlet prostě potřebujete a musíte brát to, co je zrovna v nabídce. Co kdyby to tak být nemuselo? Neztrácejte trpělivost, přináší totiž růže.

 

 

Developerské projekty zaujímají na trhu s nemovitostmi velké místo. Vybírat si mezi nimi je jako dívat se do luxusního katalogu. Nehledě na to vznikají v různých částech Prahy, takže si určitě vyberete i vy. Jinonický dvůr krásně kloubí moderní styl s historickou atmosférou a přírodou přímo za vrátky. Nabízí luxusní rodinné domy v Praze 5, které jsou unikátní nejen svou atraktivní lokalitou, ale také precizním provedením.

 

Luxusní bydlení pro náročné

 

Tento projekt je zajímavý nejen svým umístěním, ale také zpracováním. V 1. etapě nabízí 9 bytů, které prakticky fungují jako řadové rodinné domy se zahradou. Společné mají podzemní podlaží pro parkování a uskladnění sezónního a dalšího vybavení. Plní tak příjemný standard bydlení, po němž touží řada lidí. Soukromí, větší osobní prostor a menší komunita sousedů, s nimiž se vůbec nemusíte potkat, pokud nebudete chtít. Ze dvou samostatných bytů lze vytvořit i luxusní vícepodlažní vilu. Velkou výhodou je uzavřený areál, který přispívá k větší bezpečnosti.

Kromě samotné nemovitosti oceníte i okolí. Půvab nenarušeného přírodního parku v Košířích nebo o něco vzdálenějšího Prokopského údolí vás bude vábit k poklidným rodinným procházkám nebo ranní rozcvičce. Dobrá dopravní dostupnost vám zase umožní vyrazit za kulturou nebo nákupy do centra. V blízkosti najdete veškerou občanskou vybavenost. Jako třešinka na dortu je pak historie tohoto místa. Sahá až do 11. století, kdy tu stál rozlehlý dvorec. Genius loci je nezaměnitelný a dodává prostoru jedinečnou atmosféru. Tyto luxusní domy splní všechna vaše přání a vůbec se nemusíte krotit ve svých nárocích.

 

 

Rodinné bydlení přírodě i centru na dosah

 

Rodinné domy Praha 5 se nejvíce hodí pro rozrůstající se rodiny. Jednotlivé nemovitosti mají k dispozici více než 200 m2. Společně se vším, co daná lokalita i samotný areál nabízejí, tvoří ideální podmínky pro výchovu dětí a kvalitní rodinný život v klidu a v blízkosti přírody.

 

Související články

Ložnice a její vybavení

Ložnice a její vybavení

30.5.2018 | PR článek | Bydlení čtenářů

Průměrně by měl dospělý člověk naspat sedm až devět hodin denně. Když k tomu připočteme nějaký čas před usnutím a další po probuzení, výsledkem je pom... Celý článek

24.4.2018 | PR článek | Bydlení čtenářů

Vrátili jste se po zimě na chalupu, a ani příchozí jaro a teplé dny nedopomohly vzduchu uvnitř, aby se oteplil, vyvětral? Pokud máte pocit vydýchaného... Celý článek

Najděte bydlení podle vašich představ

Najděte bydlení podle vašich představ

14.3.2018 | PR článek | Bydlení čtenářů

Známé pořekadlo praví, že je lepší dvakrát vyhořet než se jednou stěhovat. Samotné stěhování je zcela jistě zatěžkávací zkouškou vaší trpělivosti a ne... Celý článek

16.2.2018 | PR článek | Bydlení čtenářů

Žijete v bytě, který je malý? Označovaný jako garsonka? Pokud ano, a máte v plánu novou kuchyni, je dobré využít každý centimetr místa. Jak na dokonal... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii