Reklama

Moderní country

25.06.2012 | časopis Náš útulný byt | Rubrika - Bydlení čtenářů

Pro tento pokoj zvolila designérka teplé zemité odstíny, barvy babího léta a stylovou směsici doplňků s americkým nádechem.

Moderní country
Reklama

Těžištěm pokoje je bytelná rozkládací pohovka značky Koinor, rustikální jídelní stůl s různými židlemi pak už jen podtrhuje útulnost obytného prostoru. Použité kusy nábytku, dekorační předměty a tapety jsem vybírali tak, aby spolu perfektně ladily.

Vše s patinou

Nábytek a doplňky v tomto obytném stylu nemají vypadat jako nové, ale tak, jako by se již celá léta používaly. S koženou pohovkou jsou kombinovány poklady získané v bazarech s nábytkem i stylové výrobky v retro pojetí a zástupci průmyslového designu.

Individuální charakter dodávají bytovému zařízení vlastnoruční výrobky, např. poličky z bedýnek na víno.

Kolem dřevěného stolu s patinou jsou seskupeny subtilní kovové i čalouněné židle s opěrkami. Ačkoli jde o nezvyklou kombinaci, celek nepůsobí nijak rušivě.

 

 

Rohový stolek z masivního dřeva spojuje oba prvky pohovky. Slouží buď jako odkládací plocha, nebo jako úložný prostor pro oblíbené časopisy.

Staré bedničky od vína jsme využili jako nástěnné poličky. Do bedýnek si předem vyvrtejte otvory, do zdi namontujte hmoždinky, poličky přišroubujte a máte hotovo!

Zdroj: Náš útulný byt

Reklama
Reklama

Související články

Odpovídají současné ceny panelových bytů tomu, co nabízejí svým obyvatelům?

15.09.2020 | Bydlení čtenářů

Na našem území vznikala v dobách především 2. poloviny 20. století panelová sídliště, která se postupně stala velmi rozšířeným druhem bydlení. V… Celý článek

Bungalov na klíč: Nejžádanější typ rodinného domu?

29.05.2020 | Bydlení čtenářů

Rodinný dům typu bungalov si za poslední roky získal pevnou pozici mezi projekty rodinných domů. Když se podíváme na nejprodávanější projekty… Celý článek

Nové byty na Vackově slibují komfortní bydlení na Žižkově

13.05.2020 | Bydlení čtenářů

Mladé páry i rodiny s malými dětmi ocení developerské projekty Praha, protože si z nich mohou vybrat ideální bydlení v moderním kabátku. Zejména byty… Celý článek

Útulný interiér v orientálním duchu: Inspirujte se exotickými krajinami!

23.02.2020 | Bydlení čtenářů

Měli jste možnost zahlédnout v katalogu nábytku interiér laděný do orientálního vzhledu a padl vám do oka? Nebo jste jej možná viděli u známých či na… Celý článek

Reklama
Reklama