Moderní country

25.6.2012 | časopis Náš útulný byt | Rubrika - Bydlení čtenářů

Sponzorované odkazy:

Pro tento pokoj zvolila designérka teplé zemité odstíny, barvy babího léta a stylovou směsici doplňků s americkým nádechem.

Moderní country

Těžištěm pokoje je bytelná rozkládací pohovka značky Koinor, rustikální jídelní stůl s různými židlemi pak už jen podtrhuje útulnost obytného prostoru. Použité kusy nábytku, dekorační předměty a tapety jsem vybírali tak, aby spolu perfektně ladily.

Vše s patinou

Nábytek a doplňky v tomto obytném stylu nemají vypadat jako nové, ale tak, jako by se již celá léta používaly. S koženou pohovkou jsou kombinovány poklady získané v bazarech s nábytkem i stylové výrobky v retro pojetí a zástupci průmyslového designu.

Individuální charakter dodávají bytovému zařízení vlastnoruční výrobky, např. poličky z bedýnek na víno.

Kolem dřevěného stolu s patinou jsou seskupeny subtilní kovové i čalouněné židle s opěrkami. Ačkoli jde o nezvyklou kombinaci, celek nepůsobí nijak rušivě.

 

 

Rohový stolek z masivního dřeva spojuje oba prvky pohovky. Slouží buď jako odkládací plocha, nebo jako úložný prostor pro oblíbené časopisy.

Staré bedničky od vína jsme využili jako nástěnné poličky. Do bedýnek si předem vyvrtejte otvory, do zdi namontujte hmoždinky, poličky přišroubujte a máte hotovo!

Zdroj: Náš útulný byt

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Domov s vysokým IQ

Domov s vysokým IQ

10.7.2012 | časopis Bydlení | Bydlení čtenářů

Milujete pohodlí? Zařiďte si inteligentní domov! Moderní technika se spolehlivě postará o dům či byt, ale i o vás a vaši bezpečnost. Sofistikované poč... Celý článek

8. díl Feng shui: Poloha místnosti v bytě – Jaký na nás má vliv?

8. díl Feng shui: Poloha místnosti v bytě – Jaký na nás má vliv?

27.6.2012 | Redakce | Bydlení čtenářů

Poloha místnosti vzhledem ke světovým stranám a tím současně její umístění v daném životním sektoru má na náš život nesmírný vliv. Celý článek

VELETRH TENDENCE V NOVÉM KABÁTĚ

VELETRH TENDENCE V NOVÉM KABÁTĚ

18.6.2012 | Redakce | Bydlení čtenářů

V termínu od 13. - 16. 9. 2012 se bude konat již 17. ročník veletrhu TENDENCE, který se nově profiluje jako jediný specializovaný veletrh v ČR se zam... Celý článek

Decoland a BoConcept uvádějí exkluzivní kolekci nábytku a doplňků od Karima Rashida

Decoland a BoConcept uvádějí exkluzivní kolekci nábytku a doplňků od Karima Rashida

6.6.2012 | PR článek | Bydlení čtenářů

Exkluzivní limitovanou kolekci Ottawa zahrnující jídelní stůl, židle, úložné skříňky, ale také hrnky na kávu, mísu, vázu, koberec či lampy od světozná... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii