Nenechte si ujít výstavu Bydlení 2010

8.2.2010 | PR článek | Rubrika - Bydlení čtenářů

Nenechte si ujít výstavu Bydlení 2010

Záštitu nad 16. ročníkem výstavy převzalo Ministerstvo pro místní rozvoj, které bude na svém stánku poskytovat cenné informace, jak získat dotace na podporu bydlení nebo jak využít k lepšímu bydlení peníze z Evropských fondů. Přijďte na Výstaviště v Praze Holešovicích do 11. do 14. února vždy mezi 10 a 18 hodinou.

Výstava Bydlení se během své existence stala nejvyhledávanější prezentací ve svém oboru. I v roce 2010 proběhne na pražském Výstavišti v Holešovicích v přední části vstupné haly a to v termínu od 11. do 14. února. Návštěvníci na ní oceňují ucelený přehled nabídek jak z oblasti nemovitostí, tak i interiérových prvků.

Na výstavu Bydlení – nové projekty v roce 2010 potvrdila účast řada předních developerských společností. Realitní trh bude zastoupen kvalitními bytovými projekty, které v současnosti mají u řady prodejců, finanční zvýhodnění, nebo jiné bonusy. To že se dnes vyplatí nakupovat, potvrzuje řada předních odborníků.
Z rozhovorů s vystavovateli výstavy Bydlení vyplývá, že obchodní hledisko je tím hlavním cílem, proč se firmy výstavy účastní.

Jsme moc rádi, že výstavy Bydlení, nové projekty je obsazená předními českými developerskými firmami. Je to dobrá zpráva pro zachování tradice. A tím největším potěšujícím faktem je skutečnost, že pro rok 2010 nám záštitu nad výstavou Bydlení – nové projekty potvrdilo Ministerstvo pro místní rozvoj ČR. Je to pro nás velká čest a prestiž. Věříme, že v budoucnu budeme moci naplnit i další nekomerční projekty, které s tématem výstavy souvisí.

Chtíc, nechtíc lidé budou potřebovat bydlení ve všech dobách, jenom dnes je pro ně komplikovanější na něj dosáhnout. V současnosti však řada bytových projektů nabízí výrazné slevy, bonusy, takže na druhé straně lidé, kteří v roce 2007 nebo 2008 nakoupili nemovitosti, mohou tak trochu tiše závidět co a v jakých cenových relacích se dnes dá pořídit.

Zaregistrujete se na www.vystavabydleni.cz a získejte zlevněnou vstupenku. Cena vstupenky po registraci tak činí 50 Kč.

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Veletrh bydlení FOR HABITAT klepe na  dveře!

Veletrh bydlení FOR HABITAT klepe na dveře!

10.3.2010 | PR článek | Bydlení čtenářů

Blížící se 17. ročník veletrhu se uskuteční ve dnech 18. až 21. března 2010 a na 7000 m2 představí pestrou nabídku novinek v oblasti komfortu bydlení... Celý článek

Před zrcadlem, za zrcadlem ….

Před zrcadlem, za zrcadlem ….

16.2.2010 | Redakce | Bydlení čtenářů

Dětskou říkanku: „Před zrcadlem, za zrcadlem nikdo nesmí stát…“ známe pravděpodobně všichni. Jisté ale je, že každý z nás poměrně často před zrcadlem ... Celý článek

Centrální vysavače

Centrální vysavače

25.1.2010 | Redakce | Bydlení čtenářů

Snad každý z nás si přeje mít pěkně čistý domov, aniž by musel vynaložit velké pracovní úsilí při úklidu. Centrální vysavače využívající nejmodernější... Celý článek

STAVEBNÍ  VELETRHY 2010 VELETRŽNÍ SPRÁVY TERINVEST

STAVEBNÍ VELETRHY 2010 VELETRŽNÍ SPRÁVY TERINVEST

20.1.2010 | PR článek | Bydlení čtenářů

V termínu od 25.2 – 28. 2. 2010 se již tradičně uskuteční souběh jarních stavebních veletrhů, jejichž společným tématem jsou úspory v bydlení. Veletrh... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii