Neomezujte se na jednu značku aneb domácí sodovka chutněji a levněji

16.12.2013 | PR článek | Rubrika - Bydlení čtenářů

Patříte mezi ty, kteří se přestali tahat s balenou vodou a začali si vyrábět výbornou domácí sodovku? Bezva. V tom případě se vám budou hodit tipy na výborné sirupy a levnější bombičky CO₂.

Neomezujte se na jednu značku aneb domácí sodovka chutněji a levněji
Reklama

Ten první a nejdůležitější krok už máte zřejmě za sebou. Rozhodli jste se, že nebudete pokoušet svoje záda taháním těžkých balíků s balenou vodou a hlavně produkovat ročně desítky kilogramů plastového odpadu. Pijete vodu z kohoutku a dokonce i svou oblíbenou limonádu si dokážete s pomocí výrobníku sody vyrobit doma. 

Gratulujeme, matička příroda a vaše děti vám jednou poděkují, nehledě na vaši peněženku. Teď ale ruku na srdce. Do jaké míry sledujete dění na českém trhu v oboru domácích výrobníků sody a v souvislosti s tím zkoušíte nové produkty a malinko experimentujete? Málo nebo vůbec? Víte o tom, že na českém trhu nyní působí dvě silné značky, z čehož ta mladší vyniká řadou inovací?

Mluvíme o značce LIMO BAR. Její výrobníky vybavené technologiemi FSS, BBT nebo Click&Fix pomáhají českým zákazníkům vyrábět domácí sodu jednodušeji a levněji už téměř dva roky a že se to našincům líbí, dokazují strmě rostoucí čísla prodejů. LIMO BAR však myslí rovněž na majitele konkurenčních výrobníků a nabízí i jim způsob, jak uniknout z pasti uniformity a závislosti na jediné značce. 

 

Lahodné sirupy s vysokým podílem ovoce 

To nejmenší, co můžete udělat je, že vyzkoušíte nový sirup. Na oficiálním webu značky LIMO BAR a v obchodech autorizovaných prodejců najdete širokou nabídku sirupů různých příchutí, ze kterých vyrobíte lahodnou domácí sodovku. Ovocné sirupy LIMO BAR obsahují minimálně 33 % ovoce, jsou bez umělých barviv a od léta letošního roku se nabízejí v novém atraktivním balení. Mezi nejoblíbenější příchutě dlouhodobě patří:

1. Cola sirup

2. Jahodový sirup

3. Hroznový sirup

4. Limetkový sirup

5. Energy drink sirup

V reakci na přání zákazníků nabízí značka LIMO BAR rovněž výhodné balíčky, a to nejen sirupů. Koupit tak můžete například balíček čtyř ovocných sirupů za cenu tří nebo například výhodný balíček výrobníku sody LIMO BAR Start se třemi lahvemi, dvěma bombičkami a třemi lahodnými sirupy za celkovou cenu 2.199 Kč.

 

Bombička LIMO BAR za 149 Kč a nyní s výměnou ZDARMA

Značka LIMO BAR vám dává rovněž možnost výrazně ušetřit na opětovném naplnění bombičky CO2. Za naplnění bombičky CO2 nyní zaplatíte pouze 149 Kč, přičemž bombičky LIMO BAR jsou kompatibilní rovněž s konkurenčními výrobníky sody a splňují přísná bezpečnostní kritéria. Každá bombička LIMO BAR například splňuje kritéria dle evropské normy 2010/35EU, je opatřena certifikátem TÜV a osazena velmi kvalitním ventilem. 

V prosinci navíc LIMO BAR odstartoval jedinečnou tříměsíční akci, v rámci které naplní 10.000 bombiček zcela zdarma. Z prosincových 2000 voucherů zůstává volných pouze několik stovek kusů. Chcete-li i vy ušetřit na Vánoce až 200 Kč za naplnění bombičky, navštivte stránky akce na www.bombickaco2.cz.  

Pokud jste na domácí továrnu na limonádu dosud nepřešli, tato stránka vám poskytne odpověď na to, proč byste to měli udělat. Zboží skladem vám doručíme do dvou dnů.

Reklama
Reklama

Související články

Odpovídají současné ceny panelových bytů tomu, co nabízejí svým obyvatelům?

15.09.2020 | Bydlení čtenářů

Na našem území vznikala v dobách především 2. poloviny 20. století panelová sídliště, která se postupně stala velmi rozšířeným druhem bydlení. V… Celý článek

Bungalov na klíč: Nejžádanější typ rodinného domu?

29.05.2020 | Bydlení čtenářů

Rodinný dům typu bungalov si za poslední roky získal pevnou pozici mezi projekty rodinných domů. Když se podíváme na nejprodávanější projekty… Celý článek

Nové byty na Vackově slibují komfortní bydlení na Žižkově

13.05.2020 | Bydlení čtenářů

Mladé páry i rodiny s malými dětmi ocení developerské projekty Praha, protože si z nich mohou vybrat ideální bydlení v moderním kabátku. Zejména byty… Celý článek

Útulný interiér v orientálním duchu: Inspirujte se exotickými krajinami!

23.02.2020 | Bydlení čtenářů

Měli jste možnost zahlédnout v katalogu nábytku interiér laděný do orientálního vzhledu a padl vám do oka? Nebo jste jej možná viděli u známých či na… Celý článek

Reklama
Reklama