Nové Chabry lákají další zájemce o pětihvězdičkové bydlení

20.05.2014 | PR článek | Rubrika - Bydlení čtenářů

Praha je městem neomezených možností, díky čemuž se do ní stěhuje čím dál více lidí. Z toho plyne také veliký zájem o rezidenční bydlení. Aktuálně lze využít developerského projektu Nové Chabry, který vstupuje do své druhé etapy a nabídne celkem 84 bytů.

Nové Chabry lákají další zájemce o pětihvězdičkové bydlení
Reklama

Pod tímto úspěšným dílem je podepsána developerská společnost Star Group, jež patří mezi profesionály ve svém oboru, což dokázala díky mnoha úspěšným projektům. K nim se řadí určitě Kejřův Mlýn nebo obě etapy Kejřův Park. Při zahájení výstaveb byly komplexy téměř okamžitě vyprodány.

Stejný zájem je očekáván také u projektu Nové Chabry, který se nachází ve velice zajímavé lokalitě na Praze 8. Místo, jež je příslibem vynikající občanské vybavenosti a snadné dopravní dostupnosti do centra Prahy i mimo ni. To vše v kombinaci se zeleným zázemím kolem celé vilové zástavby.

Jedná se o vyhledávané spojení několika faktorů, jež přispívají ke spokojenosti rezidentů. I přes vysoký předkládaný standard bydlení a okolí, jsou byty Nové Chabry nabízeny za dosti zajímavých finančních podmínek, které osloví různé typy zájemců. Snadno dostupné bydlení, které se pojí s vynikající kvalitou objektů, potažmo celou architektonickou stránkou.

V překrásné vilové čtvrti tak objevíte mateřské školky, obchody, restaurace nebo spojení na metro C Kobylisy, včetně blízkých cyklostezek. Od každého něco, přesně tak, jak to zamýšlel sám developer, který za toto stavební dílo získal ocenění Realitní projekt roku.

Neodolatelná cena 41 000 Kč za metr čtvereční odpovídá mimopražskému bydlení, proto neváhejte a zavčasu rezervujte svůj vysněný byt, který může dosahovat příjemných rozměrů. Předpoklad prodeje druhé etapy projektu Nové Chabry je obdobný, jako u první fáze, tedy kompletní rozprodání během několika měsíců.

Navštivte internetový portál nove-chabry.cz a získejte daleko více informací, které vás přesvědčí o exkluzivitě a výhodnosti tohoto nákupu.

Reklama
Reklama

Související články

Odpovídají současné ceny panelových bytů tomu, co nabízejí svým obyvatelům?

15.09.2020 | Bydlení čtenářů

Na našem území vznikala v dobách především 2. poloviny 20. století panelová sídliště, která se postupně stala velmi rozšířeným druhem bydlení. V… Celý článek

Bungalov na klíč: Nejžádanější typ rodinného domu?

29.05.2020 | Bydlení čtenářů

Rodinný dům typu bungalov si za poslední roky získal pevnou pozici mezi projekty rodinných domů. Když se podíváme na nejprodávanější projekty… Celý článek

Nové byty na Vackově slibují komfortní bydlení na Žižkově

13.05.2020 | Bydlení čtenářů

Mladé páry i rodiny s malými dětmi ocení developerské projekty Praha, protože si z nich mohou vybrat ideální bydlení v moderním kabátku. Zejména byty… Celý článek

Útulný interiér v orientálním duchu: Inspirujte se exotickými krajinami!

23.02.2020 | Bydlení čtenářů

Měli jste možnost zahlédnout v katalogu nábytku interiér laděný do orientálního vzhledu a padl vám do oka? Nebo jste jej možná viděli u známých či na… Celý článek

Reklama
Reklama