Reklama

ON-LINE půjčka Cetelem na bydlení

30.9.2009 | PR článek | Rubrika - Bydlení čtenářů

ON-LINE půjčka Cetelem na bydlení

Financování rekonstrukcí bydlení rychle, transparentně a zcela bez poplatků!

ON-LINE půjčka Cetelem nabízí pro financování proměn vašeho bydlení tři velké výhody: vše vyřídíte rychle, naprosto transparentně a navíc ušetříte na poplatcích!

On-line žádost na několik minut a s okamžitým výsledkem posouzení

Nejprve si pomocí on-line kalkulačky nastavíte takové parametry půjčky, které Vám nejvíce vyhovují. Výpočtem pak zjistíte všechny podstatné informace: měsíční splátku, úrokovou sazbu, RPSN.

Vlastní podání žádosti o půjčku následně spočívá v krátkém on-line dotazníku, který Vám nezabere opravdu více než jen pár minut a můžete si ho kdykoli vyplnit v klidu a pohodlí domova.

Po odeslání on-line žádosti získáte ihned výsledek předběžného posouzení Vaší žádosti o půjčku. Pro konečné posouzení žádosti o půjčku stačí už jen doručit podepsanou smlouvu spolu s několika základními doklady. Dokumenty lze poslat poštou nebo je osobně zanést na některou z našich poboček.

Pro finální schválení žádosti o půjčku platí jednoduché pravidlo: čím rychleji k nám potřebné doklady doručíte, tím rychleji se dozvíte finální rozhodnutí.

Jak si půjčku nastavíte, takovou ji dostanete

ON-LINE půjčka Cetelem je transparentní a srozumitelná pro každého. Jaké parametry si v on-line žádosti sami nastavíte, takové parametry budou přesně uvedeny na smlouvě. Nedočkáte se tak nepříjemného překvapení dodatečným navýšením měsíční splátky o další poplatky nebo změnou úrokové sazby.

Ušetřete na poplatcích

ON-LINE půjčka Cetelem je poskytována zcela bez poplatků za vyřízení půjčky a vedení úvěrového účtu.


Přesvědčte se sami o výhodách o ON-LINE půjčky CETELEM. Více informací a on-line kalkulačka na www.cetelem.cz/online-pujcka.


Související články

Hledáte bazarové zboží a inzertní nabídky? Vyzkoušejte Multibazar!

Hledáte bazarové zboží a inzertní nabídky? Vyzkoušejte Multibazar!

7.10.2009 | PR článek | Bydlení čtenářů

Multibazar je místem, které dovoluje porovnávat a prohlížet nabídky z více než deseti internetových bazarů a inzertních serverů. Spolupracujeme s inze... Celý článek

PRAGOINTERIER LIVING FAIR – INSPIRACE, DESIGNOVÉ NOVINKY

PRAGOINTERIER LIVING FAIR – INSPIRACE, DESIGNOVÉ NOVINKY

1.10.2009 | PR článek | Bydlení čtenářů

Veletrh Pragointerier Living Fair, který se koná 8. - 11.10.2009 na Výstavišti Praha - Holešovice, je výjimečnou příležitostí prezentace nábytkářských... Celý článek

Ten den se blíží...

Ten den se blíží...

8.9.2009 | PR článek | Bydlení čtenářů

Letošní roční veletrhu TENDENCE bude opět významným setkáním obchodníků, architektů, designérů a veřejnosti, pro které je společný zájem o zařízení in... Celý článek

Soutěž - Inspirace "kuchyně"

Soutěž - Inspirace "kuchyně"

31.8.2009 | Redakce | Bydlení čtenářů

Prohlédněte si fotografie, které nám přišly do naší letní soutěže o nejhezčí inspiraci z oblasti nábytku a bydlení, a ohodnoťte je známkami od 1 do 10... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii