Pojďte dál!

18.10.2011 | časopis Náš útulný byt | Rubrika - Bydlení čtenářů

Pojďte dál!

Sponzorované odkazy:

Nejen čistota a pořádek, ale i osobitý styl je dnes běžný požadavek, který na předsíň klademe.Solidní nábytek z masivního dřeva se hodí do tradičních interiérů nebo tam, kde chceme místnost opticky "zateplit". Řada Lilium z masivní olše, stojí 87 479 Kč, Home Style)

Úzké zrcadlo šikovně zakrylo tyč na kabáty. Toto prostorově nanáročné řešení obsahuje vše potřebné a ještě se sem vešel stojan na deštníky a menší šatní skříň. Stěna je vyrobena z břízy a makassaru. (55 000 Kč, Nábytek Max)

Originální dřevěný stojan s kolíčky je vysoký 180 cm. (6634 Kč, www.presentime.cz)

Plastový věšák Baby můžete sladit s dalšími doplňky (1980 Kč, Alax)

Bílé prvky předsíně Jandia, s nimiž kontrastují černá čela zásuvek provedená ve vysokém lesku, vyniknou na pozadí odvážně vymalované stěny. Toto řešení je variabilní, spodní polici lze zavěsit tak, že se délka sestavy pohybuje od 135 do 170 cm. (31 200 Kč, Vasta nábytek)

Extravagantní lodičky? Kdepak, jde jen o vtipnou podobu lžíce na boty z barevného plastu. (319 Kč, www.mhome.cz)

Praktický tip:

Úspora místa
Pokud opravdu bojujete s prostorem, možná váš problém pomůže vyřešit tento "dvoupatrový"plastový botník. Každou botu z páru do něj ukládáte zvlášť a lze ho vložit i na dno skříně. (79 kč/ ks, www.neckermann)

Bytu na míru

K sestavě z řady Xelo patří zrcadlo o velikosti 47,2 x 201,6 cm, věšákový panel o rozměrech 66 x 207,6 x 31,5 cm a komoda s devíti zásuvkami. (115 830 Kč, Home Style)

Šrouby mívají praktické využití. Tyto ve velikosti XXl se hodí na pověšení šatů (1013 Kč/3ks, www.mhome.cz)

Předsíňový program s názvem Entre je v nabídce v několika verzích: krémová, světle a tmavě hnědá, přírodní bu, calvados a třešeň. (26 155 Kč, Dřevotvar Jablonné nad Orlicí)

TIP:
Ke každému stylu interiéru se hodí jiný druh předsíně. Do klasického bude nejlepší kompaktní sestava ze dřeva, k modernímu zase ideálně pasují jednoduché lakované skříňky, botník a zrcadlo.

Vedle vstupu do bytu vás může každý den vítat silueta této energické slečny. Je vysoká 180 cm a slouží jako netradiční dekorace i jako věšáček na oblečení. (17 820 Kč, JV Pohoda)

Prostorová vstupní hala díky zdařilé kompozici skříněk, věšákové stěny a lavice neztratila nic ze své vzdušnosti. (68 000 Kč, Nábytek Max)

Náš útulný byt

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Jako v divočině

Jako v divočině

31.10.2011 | časopis Náš útulný byt | Bydlení čtenářů

Zapojte fantazii a proměňte dětský pokoj v deštný prales či malé safari! Vaše ratolesti budou zajisté překvapeny. Celý článek

Fotosoutěž: Nejoblíbenější místo v bytě, domě…

Fotosoutěž: Nejoblíbenější místo v bytě, domě…

20.10.2011 | Redakce | Bydlení čtenářů

oBydleni.cz vyhlašuje velkou čtenářskou fotosoutěž, do které se může zapojit opravdu každý. Vyhrát můžete jednu z hodnotných cen. Celý článek

Přijďte se inspirovat na největší podzimní veletrh bydlení FOR INTERIOR

Přijďte se inspirovat na největší podzimní veletrh bydlení FOR INTERIOR

1.9.2011 | PR článek | Bydlení čtenářů

Na největším podzimním veletrhu bydlení v České republice FOR INTERIOR, který proběhne ve dnech 6. – 9. října v PVA EXPO PRAHA v Letňanech, bude i let... Celý článek

Bydlení v industriálním stylu

Bydlení v industriálním stylu

21.7.2011 | Redakce | Bydlení čtenářů

Bydlení v luxusních, loftových bytech vznikajících v průmyslových objektech, které přestaly sloužit svému původnímu účelu, je u nás v posledních letec... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii