Reklama

PRAGOINTERIER NEW DESIGN 2009 – O STYLU NEMUSÍTE JEN SNÍT, U NÁS HO NAJDETE.

6.1.2009 | PR článek | Rubrika - Bydlení čtenářů

PRAGOINTERIER NEW DESIGN 2009 – O STYLU NEMUSÍTE JEN SNÍT, U NÁS HO NAJDETE.

I přes požár, který zasáhl Průmyslový palác, pokračuje pražské výstaviště v Holešovicích s veletrhy a výstavami, které organizuje Incheba, podle plánovaného kalendáře. Převážná část výstavních akcí jiných organizátorů se uskuteční v plánovaných termínech, stejně jako ostatní společenské a kulturní akce.

Zájem o co nejrychlejší obnovení výstavního života v areálu je podporován jak ze strany společnosti Incheba, představitelů Hlavního města Prahy, tak i ze strany vystavovatelů, kteří se zúčastní nejbližších veletrhů a výstav. Veškeré úsilí směřuje k tomu, aby vystavovatelé a organizátoři sportovních a společensko-kulturních akcí a samozřejmě ani návštěvníci nijak nepocítili důsledky tohoto neštěstí a aby Výstaviště mohlo i nadále sloužit nám všem.

Do nového roku vkročí 21. mezinárodní veletrh nábytku, podlahovin, bytového textilu, doplňků a designu Pragointerier New Design s řadou novinek.
Jednou z novinek je nová soutěž s názvem TOP LIGHT pro firmy s osvětlením. Firmy, které vystavují, ale i firmy nevystavující mohou přihlásit novinku nebo designově zajímavé světlo. Tyto exponáty ohodnotí odborná komise a vítězné firmy budou oceněny na slavnostním večeru veletrhu.
V rámci odborného programu proběhne Diskusní fórum Asociace nábytkářů spojené s tiskovou konferencí.
Velkým tahákem pro návštěvníky bude Den s bytovými designéry , kteří po přednášce zdarma poradí návštěvníkům v otázkách rekonstrukcí interiérů.
I tradiční soutěže Salon novinek a designu a Lůžko v interiéru se těší velké oblibě a jsou velmi dobře obsazeny prestižními firmami.
Na veletrh Pragointerier New Design 2009 je přihlášena i řada nových firem. Zaujme firma Ventec s výrobkem, kterým je pisoár bez vody. Luxusní mosazné postele nabízí firma B&N Holding. Nová je i vysoká obsazenost firem se zahradním nábytkem např. firmy Frek, Zahradní Ráj, Amok a další. Poprvé najdou svoji cestu na Pragointerier firmy Home Office, Ita.Dva a Berger & Pratners.
Pragointerier New Design i nadále zachová výhodné spojení s výstavou nových možností Bydlení 2009 a obsahově příbuzným 4. veletrhem kancelářského nábytku a vybavení PRAGOOFFICE. Soubor veletrhů opět zaplní plochy všech pavilonů holešovického výstaviště, včetně montované haly, která bude přistavěna od brány výstaviště až k Průmyslovému paláci, i volné plochy před ní v termínu od 12. - 15.2. 2009.

Pro umělce, výtvarníky a galerie je připravena sekce ART.EU, která si již začíná mezi výtvarníky nacházet své místo. Atelier Gibbus představuje kovové sochy krásných linií, z malířů se prezentují Mikolášek a Patřičný.
Mezi největšími vystavovateli z těch tradičních jmenujme společnosti Ason, Kler, Carelli, Elben, in – Elis, JV Pohoda, Abat Interiér, Antico, Šesták Interiér, Nábytek Lupínková, Sofaland, Nábytek Jandík, SemQelb s luxusním čalouněným nábytkem, výrobci českého značkového nábytku Jelínek, Jech, Böhm, Bytcentrum, Dřevotvar Jablonné. Nábytkem zaujmou i firmy Viola EU, Ubud, Unis, Sicc - kuchyňské studio, Barrington, No.1 Family, The Global Village, El Trade, Jawa, Dyha, nábytek Milénium a další. Dárkové předměty jsou zastoupeny firmami Interservis nebo Dakls, Pro Byt a další.
Matrace a bytový textil je zastoupen firmami Purtex, Gumotex, BS Textil, Svitap, Czech Tex, Spíme.cz, CM zdravé spaní, firmou Eurotest, Kanafas a řadou dalších..
Prostorné expozice firem IBC Parkety, Podlahy Šesták nebo Zahradník parket, Berger& Partners s mimořádným výběrem podlah z nových druhů dřev s vynikající odolností proti otěru i vlhku nenechají nikoho na pochybách, že při zařizování pohodlného bydlení je třeba začít „od podlahy“. Do této sekce patří také nabídka vestavných skříní, s kterou přijdou např. ABI-MEGA, AZ Skříně nebo Sten.
S osvětlením se veletrhu účastní prestižní firmy jako Hagos, Aprolux, Selene a ABB Elektro.

Veletrh Pragointerier New Design 2009 čeká i na Vás, ještě se můžete přihlásit.


Více informací na www.pragointerier.cz

Související články

Chcete půjčku či hypotéku a nevíte si rady? oBydleni.cz poradí!

Chcete půjčku či hypotéku a nevíte si rady? oBydleni.cz poradí!

15.1.2009 | Redakce | Bydlení čtenářů

Uvažujete v nejbližší době o hypotéce na nové bydlení? Potřebujete si půjčit na zařízení bytu? Jistě jste v současné době neustále omílané finanční kr... Celý článek

Bydlení čtenářů: Dětský pokojíček

Bydlení čtenářů: Dětský pokojíček

9.1.2009 | Redakce | Bydlení čtenářů

Při zařizování dětského pokojíčku je nutné vše důkladně promyslet tak, aby dokonale plnil svou funkci. Naše ratolesti se v něm musí dobře cítit, musí ... Celý článek

Elektřina a wattmetr

Elektřina a wattmetr

5.1.2009 | Redakce | Bydlení čtenářů

Ačkoli celosvětová finanční krize na Českou republiku ještě zcela nedolehla, nad způsoby, jak ušetřit něco z rodinného rozpočtu se asi zamýšlí každý. ... Celý článek

Moderní neznamená vždy nový

Moderní neznamená vždy nový

29.12.2008 | Redakce | Bydlení čtenářů

Tak jako se mezi příznivci moderního bydlení najde řada vyznavačů funkcionalistického, minimalistického nebo přísně designového stylu, nachází si své ... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii