PRAGOINTERIER představí moderní design, ale i romantický závan časů minulých

30.11.2010 | PR článek | Rubrika - Bydlení čtenářů

Na konci roku se může zdát, že předjaří je ještě daleko, ale ti, kteří plánují „zařídit se v novém“, se už těší na 24. pokračování veletrhu PRAGOINTERIER NEW DESIGN v termínu 17.–20. 2. 2011 na Výstavišti Praha - Holešovice.

PRAGOINTERIER představí moderní design, ale i romantický závan časů minulých
Reklama

Co veletrh nabízí

Mezinárodní veletrh interiérového i kancelářského nábytku, podlahovin, osvětlení, bytových doplňků, designu, revitalizace a rekonstrukce objektů PRAGOINTERIER NEW DESIGN, který si za dobu svého trvání získal okruh stálých vystavovatelů i návštěvníků, je opět připraven nabídnout novinky i tradiční výrobky všem zájemcům.
V prostorách Průmyslového paláce na pražském holešovickém Výstavišti představí renomované firmy to nejlepší ze své produkce. Odhalí skvělé tipy jak dosáhnout útulnosti a harmonie domova správným výběrem jeho zařízení.
Právě veletrh nábytku, bytového textilu, doplňků a designu je místem, kde se zájemcům z řad obchodníků i veřejnosti z domova i ze zahraničí dostane možnosti seznámit se s novými trendy, kde je odborníci poučí o vlastnostech nových materiálů a vhodnosti jejich použití, aby si opravdu každý klient vybral podle svého vkusu a podle toho, o co si říká konkrétní prostor.
Obchodníci, architekti, designéři i návštěvníci mohou porovnat na jednom místě širokou paletu nabídky jednotlivých výrobců a obchodníků, mohou se nechat inspirovat novými možnostmi a neobvyklými a nápaditými kombinacemi a v neposlední řadě také využít veletržních slev, které někteří vystavovatelé na veletrhu poskytují. Na svoje si přijdou i ti, kteří se cítí dobře v jednoduchosti, ale i návštěvníci hledající nábytek s bohatým zdobením.

Novinkou veletrhu je přiřazení sekce PANELOVÝ DŮM A BYT, zabývající se revitalizací domů a panelových bytů, přestavbami koupelen, zateplovacímy systémy, výtahy a řešením interiérů.

Nomenklatura veletrhu je rozšířena o části Okna-dveře-schody, kde se mohou zařadit firmy z oblasti výroby a prodeje dřevěných a plastových oken a dveří, výroby schodů, jejích součástí a stavebních prvků a o části z oblasti vytápění, tlakových rozvodů vody, páry, plynů a vzduchu, vzduchotechniky, tepelné izolace, klimatizace a ochrany ovzduší .
Nedílnou součástí veletrhu je představení kancelářského nábytku a vybavení v sekci PRAGOOFFICE.

Soutěže a doprovodný program

Návštěvníky veletrhu čeká oblíbená návštěvnická soutěž o ceny za 100 000,- Kč a bohatý doprovodný program. Přednášky o singl bydlení a interiéru na míru od Akademie bydlení. Workshop a přednášky o vybírání barev do bytu od známé architektky Silvie Cejpkové. Zájemce o solární systémy a tepelná čerpadla jistě zaujme přednáška firmy SVP Solar. Po celou dobu veletrhu bude na stánku Cechu malířů a lakýrníků probíhat poradna o barevnosti v interiéru. Pro odborníky regenerací panelových domů proběhne Konference CERES.

V umělecké sekci ART.EU představí přední výtvarníci, umělci, sochaři a malíři svá díla. Designové novinky budou jako každoročně vystaveny v Salonu novinek a designu. Nebude chybět ani soutěž Kancelářská židle roku a soutěž Top Light pro firmy s osvětlením.

Veletrhy v souboru

Novinkou nadcházejícího ročníku je spojení veletrhu PRAGOINTERIER NEW DESIGN s veletrhem zabezpečovací techniky, systémů a služeb, požární ochrany a záchranných zařízení s názvem PRAGOALARM / PRAGOSEC. I nadále však zůstává výhodné spojení se 17. ročníkem specializované výstavy nových projektů bydlení BYDLENÍ 2011, který návštěvníkům nabídne přehlídku realitních kanceláří a nových možností, jak spokojeně bydlet.
Hostem na veletrhu jsou již tradičně HRNČÍŘSKÉ TRHY, které představí lidovou tvorbu 80 keramiků a výtvarníků.

Tento soubor veletrhů, který se svým zaměřením vzájemně doplňuje, vytváří na Výstavišti Praha - Holešovice jedinečný komplex, kde si odborníci i široká veřejnost najdou určitě právě to, co potřebují k zařízení svých domovů, kanceláří či firem.

Více informací o veletrhu najdete na www.pragointerier.cz

Reklama
Reklama

Související články

Odpovídají současné ceny panelových bytů tomu, co nabízejí svým obyvatelům?

15.09.2020 | Bydlení čtenářů

Na našem území vznikala v dobách především 2. poloviny 20. století panelová sídliště, která se postupně stala velmi rozšířeným druhem bydlení. V… Celý článek

Bungalov na klíč: Nejžádanější typ rodinného domu?

29.05.2020 | Bydlení čtenářů

Rodinný dům typu bungalov si za poslední roky získal pevnou pozici mezi projekty rodinných domů. Když se podíváme na nejprodávanější projekty… Celý článek

Nové byty na Vackově slibují komfortní bydlení na Žižkově

13.05.2020 | Bydlení čtenářů

Mladé páry i rodiny s malými dětmi ocení developerské projekty Praha, protože si z nich mohou vybrat ideální bydlení v moderním kabátku. Zejména byty… Celý článek

Útulný interiér v orientálním duchu: Inspirujte se exotickými krajinami!

23.02.2020 | Bydlení čtenářů

Měli jste možnost zahlédnout v katalogu nábytku interiér laděný do orientálního vzhledu a padl vám do oka? Nebo jste jej možná viděli u známých či na… Celý článek

Reklama
Reklama